MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gry - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Gry (/temat-gry)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gry - Hard3eat - 21.02.2012

Hmm...na pc gram tylko w Battlefielda 3 raczej a na xboxie w Skate3 i Forza3 (: Wszędzie 3 xD Nawet w nicku... zbieg okoliczności :D


RE: Gry - Bootyshine - 23.02.2012

Panowie, a co z tym emulatorem z xboxa lub ps3 ? xD Nie wiecie nic? :P


RE: Gry - ThomasWoodworm - 23.02.2012

Dobra. To teraz się pośmiejecie^^ Ja gram,( a właściwie grałem, bo właśnie oddałem konto)... uwaga, uwaga!!!... W... Plemiona<haha> a kiedyś też w gierki na nk<haha>


RE: Gry - sowa - 23.02.2012

ja gram w KingsAge (takie plemiona) i jakoś się tego nei wstydzę :D tylko, ze w to co ja gram to więcej 40 latków gra xD noo i od wczoraj mam nową gierkę... Alan Wake... troche straszna :D


RE: Gry - Hard3eat - 23.02.2012

Przeszedłem Alana na X-ie,dla mnie b.fajna giera ale beznadziejnie się kończy jakoś \-;
Niby było coś dalej w DLC ale na X-ie dlc nie miałem więc niewiem :D


RE: Gry - Eremi - 23.02.2012

Obecnie rządzi u mnie Skyrim oraz NBA2K12. Jak przyjdzie jakiś kumpel to pykniemy w Pes'a 12 przy zimnym piwku :D W tym roku czekam na nowego Max'a Payne'a oraz nowe GTA :)


RE: Gry - kajot - 25.02.2012

CS 1.6, Splinter Cell Chaos Theory - ale jednak rzadko gram w gry, tylko te mam na kompie i jeśli dopadnie mnie wyjątkowo "wciągająca" nuda to wtedy je odpalam :D


RE: Gry - TooTeck - 1.03.2012

co do diablo 3 to za niedługa będą zapisy do bety :)


RE: Gry - odme - 4.03.2012

THPS2, Fifa, Snooker na wp, holdem na fejsiku.


RE: Gry - 9lives - 4.03.2012

Obecnie to już chyba 4 raz przechodze Medal of Honor i teraz przymierzam się do Full Spectrum Warrior: Ten Hammers. FSW pierwsza część kilka lat temu mi się spodobała to teraz zabieram się za 2. Bardzo dobra gra taktyczna. No a najcześciej to gram w FL Studio :)


RE: Gry - DJ CrunkDawg - 4.03.2012

(4.03.2012, 21:54)Slashlove napisał(a): Obecnie to już chyba 4 raz przechodze Medal of Honor i teraz przymierzam się do Full Spectrum Warrior: Ten Hammers. FSW pierwsza część kilka lat temu mi się spodobała to teraz zabieram się za 2. Bardzo dobra gra taktyczna. No a najcześciej to gram w FL Studio :)

Haha no tak,ostatnią jedyną "grą" w jaką gram jest FL Studio :) niesamowicie wciąga ;) coś jak wypasiony Tetris haha ;)



RE: Gry - RDZK - 4.03.2012

dopoki mi sie konsola nie zepsula grywalem w fife i Tony Hawk: Underground (ta gra rzadzi!!!), a teraz czesem cykne w Minecraft i Cs'a, to chyba tyle (:


RE: Gry - chuck485 - 8.04.2012

Jezuu sporo tego, ale ostatnio Skyrim, GTA, Tony Hawk, od Fify również nie stronię ale "wskrzesiłam" ostatnio Heroes III i mnie pochłonęło :D


RE: Gry - Eyon - 12.04.2012

Ostatnio pogrywałam w ME3, teraz mam zamiar dokończyć Quake IV :D

a gra ktoś może w Cabala? ^^


RE: Gry - Warrior - 26.04.2012

A ja pocinam w Pesa 2K12 i Necroviosion.


RE: Gry - Brest - 26.04.2012

Ja pogrywam sobie w Pro Evolution Soccer 12, w necie to czasem haxball, czasem boxhead, no i czasem angry birds.;)


RE: Gry - a870512 - 26.04.2012

THPS2 , fallout 2 i new vegas , contra , tekken 3 oraz Silent Hill wszystkie części to moje ulubione pozycje


Ostatnio grałem w LIMBO i muszę przyznać , że zrobiła na mnie wrażenie.




RE: Gry - kamiltroy - 9.06.2012

Pro Evolution Soccer 2012 i Fifa 2012 - nic więcej nie potrzeba!


RE: Gry - kamiltroy - 9.06.2012

no może jeszcze Max Payne nowy, chociaż jeszcze nie grałem...


RE: Gry - Prisma - 10.06.2012

ojj a ja to praktycznie 1/3 życia w przegrałem xD .. możliwe że gry własnie skłoniły mnie do pójścia na Informatyka, chociaż teraz zupełnie czym innym się jaram w tej dziedzinie xD wymienie gry w które grałem i często do nich wracam :)

no to tak ^^ Na PC'ta ( w te starsze na swoim a te nowsze raczej u brata bo mój komputer to już z deczka leciwy jest xD): Diablo 2: LoD, Heros III i V, Assasin's Creed, Battlefield Bad Company 2, F.E.A.R 3, Mirror's Edge, Max Payne 1 i 2, FIFA 08 i 11, Red Alert 2 i 3, Starcraft 1 i 2, Age of Empires 2, Quake 3 Arena, NFS Underground 2, Return to Castle Wolfenstein, Tony Hawk's Pro Skater 2 i 4, Gothic 1 i 2 Heart33, Black & White, Prince of Persia,

na konsole w domu (PS2, PS3): NFS Most Wanted, cała seria Tekken'a Heart, FIFA 11, Ghost Recon 2, Grand Turismo 5, Def Jam: Fight for NY,

no i na hendheld'y (PSP, telefon): God Of War: Chains of Olympus Heart, Prince of Persia, Tekken Dark Resurection, Fight Night Round 3, NFL Street 3, FIFA Street 2, Loco Roco, Angry Birds no i masa innych gier na Androida ; D

najbardziej w sumie jestem związany z Diablo, Gothic'iem, God of War,, Tekken'em, Red Alert i Starcraft'em Heart ;D