MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gry - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Gry (/temat-gry)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gry - Zirds - 6.05.2016

Zwiastun BF1




RE: Gry - sowa - 7.05.2016

Ojjj będzie maniaczenie w BF1 :D

Jeżeli się zbierze pare osób z PC na BF1 to można by jakiś plutonik założyć +ts :)


RE: Gry - Zirds - 7.05.2016

Sowa dołącz do Foe.org.pl


RE: Gry - sowa - 7.05.2016

(7.05.2016, 11:12)Zirds napisał(a): Sowa dołącz do Foe.org.pl

ok założyłem temat od dołączenie zobaczymy co sie wydarzy ^^


RE: Gry - Zirds - 7.05.2016

Dawno tam nie zaglądałem... Na forum u nich mam Nick GeneratorGamma


RE: Gry - sowa - 7.05.2016

(7.05.2016, 16:02)Zirds napisał(a): Dawno tam nie zaglądałem... Na forum u nich mam Nick GeneratorGamma

a na tsie siedzisz tam ?


RE: Gry - Zirds - 7.05.2016

Dawno mnie nie było, ale swego czasu jak pykaliśmy w BF3 to byłem tam non-stop ;) Bardzo przyjemnie się grało jak się miało odsłuch na team


RE: Gry - Shutara - 7.05.2016

[Obrazek: 88SNOJf.jpg?1]
Tyle w temacie xD
A co do bf1, czuję że mój kochany(!) laptop mi już nie pozwoli grać w to na wysokich, chyba że będę go trzymał obłożonego w lodzie :D


RE: Gry - Shabboo Harper - 12.05.2016

Wreszcie jest (tuż przy mnie). Witaj Drake; witaj przygodo (!). Achhh... ^^

[Obrazek: 2z53dsm.jpg]


RE: Gry - Knifeman - 28.05.2016

Ja dla odstresowania czasami wożę sobie drewno w Spintries :e

Ostatnio udało mi się wygrać kluczyk do zamkniętej bety gry Crossout, wygląda to jak połączenie Robocrafta (budowanie własnego pojazdu z setek dostępnych cczęści), Mad Maxa (klimat) i War Thundera (Studio Gajin, sporo rozwiązań czerpią ze swojego iinnego produktu) . Gra się w to zajebiscie Heart To gra moich marzeń. Oczywiście cierpi ona na choroby wczesnej bety, lecz ma ogromny potencjał i nie pamiętam abym kiedykolwiek bawił się tak dobrze przy komputerze.




RE: Gry - Shutara - 25.08.2016

Jeśli ktoś lubi klimaty MOBA, widok zza pleców bohatera oraz dynamiczną rozgrywkę okraszoną przepiękną grafiką 3D - zapraszam serdecznie do świeżej produkcji od studia Epic Games, która niedawno przeszła do fazy Open Beta.
[Obrazek: Paragon.jpg?fit=790%2C444]


RE: Gry - sowa - 1.09.2016

bf1? ktoś coś? :)


RE: Gry - Zirds - 1.09.2016

Włączyłem dzisiaj rano betę i powiem, że całkiem całkiem i nie zacina jak przedpokoju z bf3 na bf4..


RE: Gry - Mocade - 28.11.2016

Fallout: DUST



Cytat:Jest to modyfikacja do gry Fallout New Vegas, dostępna za darmo na stronie NexusMods. Fanowska prodykcja przenosi gracza 20 lat w przód po wydarzeniach znanych z fabrycznej gry. Cała mapa świata to jedno wielkie piekielne pogorzelisko przepełnione krwiożerczymi kreaturami, najemnikami, kanibalami i zdziczałymi tubylcami. Każdy dobry obywatel jest martwy, cywilizacja wyniszczona do reszty, trujące chmury uniemożliwiają oddychanie a gracz zostaje wrzucony w sam środek tego wszystkiego. Naszym zadaniem jest zdobycie pożywienia, wody, leków i uzbrojenia aby zdobyć choć najmniejsze szanse na ucieczkę z tego przeklętego miejsca, starając się nie popaść w szaleństwo (oskryptowana opcja). Problem jednak w tym ze nawet nie wiemy gdzie uciekać.

Krótko mówiąc H1Z1 w świecie Fallout'a. Jestem tego olbrzymim fanem i mogę gadać o nim godzinami. Udało mi się sklecić kompatybilną paczkę sprawdzonych modów (4.3GB) zawierających to rozszerzenie + obszerne dodatki typu nowe bronie, potwory, czy lokacje. Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zaciekawi się ów produkcją to chętnie udzielę wszelkich informacji i pomogę ją zdobyć, łącznie z udostępnieniem paczki i jej poprawnym zainstalowaniem.


RE: Gry - Korg0@o2.pl - 28.11.2016

Ja pogrywam w BF4 i fife17, wiec jak ktoś chętny to zapraszam ;)


RE: Gry - Zirds - 28.11.2016

Bf4 jest już passe.


RE: Gry - Knifeman - 28.11.2016

(28.11.2016, 20:17)Zirds napisał(a): Bf4 jest już passe.

Dlaczego? Myślałem że dobra gra dobrze się starzeje


RE: Gry - Zirds - 28.11.2016

(28.11.2016, 22:59)Knifeman napisał(a):
(28.11.2016, 20:17)Zirds napisał(a): Bf4 jest już passe.

Dlaczego? Myślałem że dobra gra dobrze się stażeje

Po pierwsze gra się może "zestażeć" jeżeli jej staż jest dobry, ale zazwyczaj dobra gra się trzyma mimo starości, więc się nie może zestarzeć ;)

BF4 jest passe, ponieważ teraz numerem "jeden" jest BF1 ;).. oczywiście, jeśli lubisz klimaty I Wojny Światowej.


RE: Gry - Knifeman - 7.06.2017

Dobra, obiecałem sobie ze jak wejdzie do otwartej bety to wstawię



Gra jest darmowa, zapowiada się pay2lookunique i pay2grind ale w akceptowalnych granicach jeśli porównać to do innych gier. Jeśli ktoś grał w Robocrafta szybko się odnajdzie, Czołgowisko z WOTa/WT/AW też ale będzie narzekać :E

Zapraszam do gry, nick [Obrazek: 21GwmAX.png]


RE: Gry - Mocade - 4.07.2017

Antichamber.
Ta gra to niezły mindfuck i jedno z najbardziej pamiętliwych komputerowych doświadczeń.
Szczególnie polecam fanom gier logicznych. Gameplay od 0:50.