MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Pika - New Dimension - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Pika - New Dimension (/temat-drum-bass-pika-new-dimension)



Pika - New Dimension - pika - 28.07.2013



nowy traczek :) nie wiedziałem czy nie dac prefiksu Liquid DNB bo ludzie róznie definiują liquidy :)
ten troche w stylistyce Liquidcity :)
stopa i werbel syntezowane przeze mnie :)
big up


RE: Pika - New Dimension - piral - 28.07.2013

Preferowałbym bardziej wybitą stopę i werbel. Haty dobrze naparzają. Reszta dźwięków na prawdę bardzo fajnie wykonana. Aranżacja jedynie jest trochę nudna, za duża powtarzalność w dropie. Mało zmian. Szkoda, że nie ma jakiegoś outro. Tak to na plus.


RE: Pika - New Dimension - hipotensja - 29.07.2013

Oprócz tego, że perka ginie w miksie, to ciut za dużo wysokości w miksie znowu, ale nie jest nieznośnie.
Faktycznie mało się dzieje, wieje nudą. Powinieneś wprowadzić jakiś instrument i kilka zmian w aranżacji, może kilka niespodziewanych fxów.


RE: Pika - New Dimension - Szuganoize - 31.07.2013

Jak koledzy pisza moze troche wiecej tych niuansow ale i tak dla mnie ma ogromnal moc


RE: Pika - New Dimension - satl - 2.08.2013

no przyznam że średnio mi się to widzi jesli chodzi o wykonanie no i o samą stylistyke... nie przepadam za bardzo za takim typem liquidów


RE: Pika - New Dimension - Johnny - 16.08.2013

Perka kuleje - stopy niemal nie słychać, te haty lecą bez żadnej zmiany cały czas (ale sporo osób lubi jak one tak furkocza cały czas, więc to dyskusyjna kwestia).


RE: Pika - New Dimension - Simonus - 18.08.2013

Całkiem fajne, niesie utworek. Perka fakt trochę się gubi, ale mnie to nie przeszkadza zbytnio :)


RE: Pika - New Dimension - NeoTag - 21.08.2013

Całkiem fajne. Przyjemnie się słucha. Tylko ten kick mógłby być troszkę mocniejszy.


RE: Pika - New Dimension - OProject - 21.08.2013

Góra przesłania cały miks, wytnij trochę.


RE: Pika - New Dimension - F.P.P - 31.08.2013

Stopa werbel nie słychać prawie, dołu i środka mało dużo góry i ten ty ty ty tytyty bez przesady już za dużo go, monotonia się wkrada . Za duży bałagan w mixie brakuje separacji miedzy poszczególnymi warstwami. Poza tym całkiem spoko. Pozdr...


RE: Pika - New Dimension - artefaktdnb - 10.09.2013

(28.07.2013, 21:45)piral napisał(a): Preferowałbym bardziej wybitą stopę i werbel. Haty dobrze naparzają. Reszta dźwięków na prawdę bardzo fajnie wykonana. Aranżacja jedynie jest trochę nudna

daj więcej suba i nie będzie "nudy"
jeśli chodzi o stope i werbel to się zgadzam

fajny track :)


RE: Pika - New Dimension - barthus - 13.09.2013

Melodia i aranż nawet mi się podoba. Co innego perka :)
Kiedyś słyszałem, że DnB to najtrudniejszy do wykonania gatunek (pewnie z powodu właśnie perkusji). Nie ma tragedii u Ciebie ale mogłoby być lepiej :D Haty są wg mnie zbyt chaotyczne. Postaraj się może popracować nad jakością wstawianych fillsów i bębnów niż nad ich gęstością.

edit: troszkę jednak brakuje tegp outra ;)


RE: Pika - New Dimension - Mikalao - 13.09.2013

Mi się podoba ten vocal, bardzo pasuje do twojego beata, zgadzam się z kolegą powyżej że brakuje outra =)


RE: Pika - New Dimension - MVGS - 13.09.2013

Według mnie wykonanie bardzo dobre. Czasem lekka monotonność, lecz nieprzesadna. Podoba mi się.


RE: Pika - New Dimension - painkila - 26.09.2013

zgodzę się z kolegą F.P.P "dołu i środka mało dużo góry i ten ty ty ty tytyty" trochę tego faktycznie za dużo... poza tym kawałek przyjemny :)