MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Forumowa paczka presetów do Sylenth 1? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1? (/temat-forumowa-paczka-presetow-do-sylenth-1)



Forumowa paczka presetów do Sylenth 1? - SilverNight - 6.03.2012

Co wy na to aby zrobić forumową paczkę presetów do sylenth 1 ? Każdy by dał coś od Siebie :D Podzielona na grupy |BASS|ARP|LEAD|PAD| itp.itd. Pozdrawiam i oczekuję na wasze zdanie :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - ProCkers - 6.03.2012

Ja nie mam nic przeciwko :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - 9lives - 6.03.2012

jak najbardziej na tak tylko jaki gatunek?


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - ttss - 6.03.2012

ja moge cos przywalic od siebie na progressive : D to dobry pomysl jest ;)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - RDZK - 7.03.2012

to i ja moge uzyczyc moich dzwiekow (:


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - ProCkers - 7.03.2012

Ja bym zrobił z tego mieszankę gatunków :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - Basic 64 - 7.03.2012

zaiste dobry pomysł tak z każdego gatunku po trochu :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - piral - 7.03.2012

Moze nie ograniczajmy sie do Sylentha? Ja moge dorzucic np. do wtyczek Image-Line takich jak Harmor, Harmless, WASP, Sawer, Sytrus, Toxic Bio, WASP XT. Oraz zewnetrznego Massive.
Moge przygotowac wiele presetow do progressive house (z czego plucki, arpy, pady, leady mozna wykorzystac i w trance), electro house, tech house, breaks, dubstep, drum and bass, electronica, IDM.


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - Basic 64 - 11.03.2012

do Sytrusa jakieś fajnie dźwięki do bitów by się przydały albo do Sawera:D


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - Yes I Am - 11.03.2012

Jestem za... Tylko dźwięki musiałyby przejść selekcję a wiadomo najłatwiej będzie jak każdy dałby demko każdego dźwięku(tak aby jak najlepiej go wyeksponować) i tutaj od razu będzie łatwiej przy robieniu dema do całego banku.

Osobiście też coś wymodzę...

p.s. przydałby się również grafik, który zrobiłby okładkę... No i zgoda administracji :D




RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - SilverNight - 11.03.2012

Jako autor tematu Proponuje wyznaczyć osoby,które by taką paczkę robiły a im by się wysyłało dzwięki i oceniali by,które się nadają do paczkl , co do grafika i okładki dobry pomysł przydałaby się.Zgoda Administracji zapewne będzie :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - Yes I Am - 11.03.2012

Jak coś ja służę pomocą... Tak w ogóle to ja już dałem bank ,,forumowy" :D, dźwięki stare już...
http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=82


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - piral - 11.03.2012

Ale to jak? Tylko Sylenth? To ja odpadam. :)
Proponuje osobna paczke do wtyczek Image Line. :)


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - SilverNight - 11.03.2012

(11.03.2012, 21:17)shyidea napisał(a): Ale to jak? Tylko Sylenth? To ja odpadam. :)
Proponuje osobna paczke do wtyczek Image Line. :)

Nie.Jeżeli wykręcacie na innych wtyczkach to również mogą być presetyu tylko musi być podpisane wtyczka-gatunek-preset .Przykład : Sylenth1 - Pad - Memory...

Ale tak jak pisałem musimy znalezc osoby,które by tym się zajeły i oceniały czy się nadają . Najlepiej te,które znają się i pwykręcały już trochę :)

i teraz pytanie robimy jedną wielką paczkę presetów do różnych wtyczek ? Czy oddzielne paczki ?



RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - 9lives - 12.03.2012

no raczej chyba oddzielne paczki jak już nie :) Musicproducers Sound vol. 1 - Sylenth1 :D



RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - Cammel - 13.03.2012

<siema> przypuszczam ze mixu gatunkow nie ma co robic bo jak ktos sie interesuje np tylko Trancem to by mogl byc nie zadowolony z poszczegolnych presetow ;D
Pzdr :P



RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - piral - 14.03.2012

@Cammel tak, ale zauważ, że to co pasuje do trance, często pasuje do house (szczególnie progressive). Arpy, plucki, leady nie różnią się tak bardzo. Dubstepowe dźwięki mogą być przydatne do complextro. Itd, itd.


RE: Forumowa paczka presetów do Sylenth 1 ? - sowa - 14.03.2012

nie widzę problemu z wymieszaniem gatunków... skoro chociażby w trance można już zauważyć elementy dubstepu... sam pomysł na bank dobry i jestem za