MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Asystholia - Braindrop + 5 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Asystholia - Braindrop + 5 (/temat-asystholia-braindrop-5)



Asystholia - Braindrop + 5 - Asystholia - 22.08.2013

Chciałbym Wam zaprezentować kilka moich "utworów". Jeśli znajdzie ktoś z was chwilę to proszę o uwagi, krytykę również przyjmę ;) Miks u mnie niestety nie jest tak klarowny jak w większości użytkowników tego forum ale robię to by wyrazić siebie a nie dla "hajsu" ;)

Braindrop - najświeższe "dzieło". Z brzmień to Sytrus , 3osc , Orchiestral i sylenth plus kilka sampli sekundowych. Akurat eksperymentowałem z brzmieniami, do tego złapałem lekkiego nerwa na swoją i tak powstał "Braindrop"


Mare memoris - "Morze wspomnień" powstało gdy wspominałem dawne lata :) 2 dni po kilka godzin i kawałek był gotowy, musicie przyznać, że zazwyczaj tak jest jak ma się ten cug ;)


Deja Vu - Rok temu ukazało się, eksperymentowałem wtedy z perkusją, gdy przypomniałem sobie starą melodię która miała być użyta w housowym kawałku :D i tak wyszło ;)


Diving into destiny- Z Kubą wspólnie dokonaliśmy tej zbrodni ;) Blue Void miał nie wykorzystane arpy i synthy, a musicie przyznać, że świetne brzmienia ma jak na swój wiek. Więc podesłał mi te synthy, ja "dorobiłem perkusję, bass, skrzypce itd i wyszło jak wyszło ;) Podoba mi się to bardzo i mam nadzieję, że jeszcze coś kiedyś wspólnie "wykminimy" :)


Ortus lunae- wspominałem byłą :D Ale nie mówcie nic Paulinie ;)


Memento
- praktycznie pierwszy utwór w tych klimatach, przed tym był tylko remix dla znajomego. Lubię lekko mroczne brzmienia i czasem idę w klimatach takich, zazwyczaj w remixach dla znajomych. Inspiracją do powstania było "Requiem dla snu" plus darmowa wtyczka dodana do EiS i testowałem ją wtedy ;) Tutaj w miksie jest taki motyw, że jedna częstotliwośc na pewnej nucie buczy , próbowałem ją uciąć szpilką ale nic nie pomogło ...



RE: Asystholia - Braindrop + 5 - Abaddon - 25.08.2013

1: Do 1:27 było bardzo spoko. Później te wobble zepsuły klimat, zupełnie niepotrzebnie. Poza tym werbel jest mało wyraźny. Tych spokojniejszych momentów słucha się przyjemnie.
2: Przyjemny klimat. Nic tylko klapnąć z drinaczem na plaży i obserwować wschód słońca. Strasznie podoba mi się sposób w jaki na początku perkusja delikatnie się wyłania. W 5:16 pianino tylko nagle się urywa ale to tam szczegół, wystarczyłoby dodać lekki pogłos.
3: Również bardzo udany utwór. Technicznie nie ma co wypomnieć, na siłę też nie ma co.
4: 0:23 i już wiedziałem, że będzie mi się podobać. To wchodzenie perki w towarzystwie tego delikatnego podkładu to mistrzostwo. To lekkie trzeszczenie zakładam, że było celowe. Mi nieznacznie przeszkadza.
5: Niesamowite. Pianino mnie powaliło. Czuć taką delikatną radość i tajemnice. Z jakichś przyczyn przeszkadza mi tylko ta trąbka, hmm... chyba po prostu nie lubię tego instrumentu, ale mimo wszystko dobrze, że się pojawiła, dodaje zróżnicowania.
6: Wszystko jest świetne oprócz basu, jakoś mi nie podszedł. Ja bym wstawił tam typowego suba.

Podsumowując, słychać, że posiadasz talent, dobry gust muzyczny, sprawnie to wykorzystujesz. Klimat Twoich produkcji mocno wstrzelił się w moje upodobania i mam nadzieję usłyszeć od Ciebie więcej nut. Technicznie też jest bardzo dobrze chociaż gdyby szukać tak bardzo na siłę to na pewno coś by się znalazło do poprawy ale nie ma nic co raziłoby do tego stopnia, żeby psuło przyjemność ze słuchania. Oby tak dalej. Pozdrawiam.


RE: Asystholia - Braindrop + 5 - Intransitive - 26.08.2013

Diving into destiny i Ortus lunae są tutaj moimi faworytami choć reszta również ciekawa i ambitna:) Tak trzymać!


RE: Asystholia - Braindrop + 5 - Alex fat - 28.08.2013

Ale skromniś z ciebie ;) hehe. Naprawde walki na poziomie . :) Pozdrawiam