MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL The Timbrer - Despondency - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL The Timbrer - Despondency (/temat-classical-the-timbrer-despondency)



The Timbrer - Despondency - The Timbrer - 23.08.2013



Wraz z nadejściem nowej wersji Logic'a zdecydowałem się przetestować stock'owe biblioteki. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tego. Zawsze jakaś nauka płynie z tego typu projektów i dodatkowa odskocznia od rutynowej produkcji wśród syntezatorów i innych komputerowych bajerów :)


RE: The Timbrer - Despondency - HybridRaven - 24.08.2013

pomysl na traczek jak najbardziej na poziomie, przyjemny, z mozliwosciami.... ale nie obraz sie - slychac, ze to stockowa biblioteka ;P taka "pusta"... "bez polotu" - wg mnie oczywiscie.
Jakby tam zamienic te biblioteki na inna, bardziej realna to bylby zacny kawalek milordzie ;)

pzdr.


RE: The Timbrer - Despondency - The Timbrer - 24.08.2013

Oczywiscie ze sie nie obraze :) Na tym polegal wlasnie ten test, zeby sprawdzic mozliwosci tego co oferuje Logic sam w sobie. Z reszta w projekcie nie zostalo uzyte nic co po za nim sie znajduje :) Dziekuje za opinie


RE: The Timbrer - Despondency - Herman - 24.08.2013

musze przyznać że klimat jest bardzo przyjemny ;d sztucznie trochę, ale to zrozumiałe. smyczki troche do korekcji ;)


RE: The Timbrer - Despondency - Yes I Am - 24.08.2013

A tam... wystarczyłoby rozmyć bardziej pianinko i resztę instrumentów i by sporo osób nie zauważyło nawet... nadać takiej lekkości nie zaszkodziłoby... a w flu nie ma takich drumsów :l a szkoda :P Fajne to całkiem :)


RE: The Timbrer - Despondency - suds - 27.08.2013

faktycznie takie bez życia, ale kompozycja ładna, taki trochę wojenny klimat pod koniec.


RE: The Timbrer - Despondency - meatBall - 27.08.2013

zajebioza ! :D mówię oczywiście o treści tego dzieła, na temat innych jego aspektów nawet się nie wypowiadam... :P
masakra, hehe. muszę sobie to zapętlić, żeby się nie kończyło :]

ps. od 1.43 - bez kitu, jak gdyby skończył się dokument o WW II :D - to jest komplement, żeby nie było :D


RE: The Timbrer - Despondency - The Timbrer - 27.08.2013

Dziękuje za tak pochlebne opinie na temat tego utworu :) Nie spodziewałem się tak przychylnego odzewu :) Jeżeli uda mi się zdobyć coś w miarę taniego a zdecydowanie żywszego myślę że wrócę do tego projektu by nieco go "ubarwić". Cieszę się że utwór przypadł do gustu bo to chyba dla producenta największa nagroda za trud włożony w projekt :)


RE: The Timbrer - Despondency - Stiopa - 1.09.2013

Więc, smyki na początku za mało dołu mają jak dla mnie. Potem jak wchodzi celo jest git.
Niezła melodia. Ogólnie pasi do jakiegoś trailerka filmu, ale zdecydowanie podkreśliłbym dół, bo mało go.
Pozdrawiam


RE: The Timbrer - Despondency - mumu - 3.09.2013

Bębny i crashe brzmią sucho, ale podoba mi się warstwa melodyczna. Ciekawe, leniwe skrzypce nastrajają nostalgicznie i przypominają czasy, jak babcia kręciła przy mnie konfitury z dzikiego bzu.