MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Defol - Polish holidays - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Defol - Polish holidays (/temat-trance-defol-polish-holidays)



Defol - Polish holidays - defol - 9.09.2013

Ok. Wrzucam mój utworek. Skończyłem go chyba z miesiąc temu.
Miałem nic nie wrzucać tylko skupić się na dopieszczaniu utworków i skręcaniu "płyty"(jakby to profesjonalnie nie brzmiało).
Ale skoro wypowiadam się na forum na temat waszych utworów, wypadałoby wrzucić coś swojego.

Link do utworu:

Autor: Defol (dbr0wsky)
Czas: 5:34


Na profilu zrobiłem total format.


RE: Defol - Polish holidays - Wizzardius - 9.09.2013

Motyw zajebisty. Ten dźwięk i ta melodia bardzo ale to BARDZO przyjemne i wpadające w ucho. Ten wokalik jest ok, pasuje.
Czemu kawałek sie nazywa "Polish Holiday"? ;P W sumie rozpisałbym sie ale nie mam nad czym, (technicznie nie oceniam). Kawałek jest bardzo pozytywny i chillautowy i tyle.


RE: Defol - Polish holidays - Alex fat - 10.09.2013

Hejka. Co prawda lato się konczy , ale to nic , bo ta nutka jest na maxa letnia i dziś przy tej pogodzie mimo ze już chlodzik za oknem , to dzisiaj to lato umnie zagoscilo. :) Pozdrawiam


RE: Defol - Polish holidays - meatBall - 10.09.2013

mogę jedynie dołączyć się do wypowiedzi przedmówców i powiedzieć, że motyw jest zajebiaszczy ;D bardzo podobają mi się takie klimaty, świetnie wkomponowany vox + dreamowy padzik, który wchodzi w 16 sekundzie - rewelacja :] duży plusik również za nieszablonowe podejście do tematu. jedyna rzecz do której się przysadzę to stópka, chyba trzeba by jej wyciąć te kartonowe Hz.
a tak w ogóle to dziękuję za to, że właśnie pozytywnie nastawiłem się dzisiaj do świata :D właśnie se zassałem :P


RE: Defol - Polish holidays - Revo - 10.09.2013

Perkusja i pad rewelacyjne według mnie. Klimat pierwsza klasa :)
Stopa trochę mi nie pasuje. Cały utwór jednak na plus, lubię takie dreamowe klimaty


RE: Defol - Polish holidays - Wizzardius - 10.09.2013

W sumie to też zasysam kawałek. Serio, pierwsze co dzisiaj zrobiłem po wejściu na forum to wszedłem w ten temat by posłuchać go. Chodziła mi po głowie melodia ;P.


RE: Defol - Polish holidays - TouchTheSky - 10.09.2013

Jak dla mnie fajny pozytywny traczek ;)
tylko przejścia jakoś tak dla mnie, że tak powiem- za ostre. Jakoś tak mi nie pasują, bo utwór lajtowy a przejścia mocne ;P

Ale kawałek na plus ;)
Pozdro


RE: Defol - Polish holidays - meatBall - 14.09.2013

proszę mi powiedzieć, co to za instrument gra melodię tę ładna ?


RE: Defol - Polish holidays - R3haB - 15.09.2013

Perkusja nawet dobra, choć jak koledzy wyżej wymienili ten kick nie przyciąga. Wstawki vocalne dobrałeś całkiem nieźle, ogólnie kawałek ładnie gra. Taki dość chillowy klimat, wolne BPM, dreamowe pady. Powiem ci że pomysł miałeś bardzo ciekawy. Mimo wszystko nie jest to mój gust w Transie, ale wiadomo to już akurat nie jest niczyja wina. xD
7/10


RE: Defol - Polish holidays - defol - 15.09.2013

(14.09.2013, 20:50)unconscious napisał(a): proszę mi powiedzieć, co to za instrument gra melodię tę ładna ?
Kilka smyczków techniką spiccato, czyli tak jakby rwane/oddzielne.
I kolejny to harfa. Wtyczka wszystkim znana raczej :) = Edirol Orchestral.
Na FXach: reverb, delay, compresor, EQ + multiband compresor.


RE: Defol - Polish holidays - MVGS - 16.09.2013

No, ty już wiesz że się jaram tym kawałkiem, ale powtórzę to na forum ;)