MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING White Sense - Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING White Sense - Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) (/temat-uplifting-white-sense-hope-can-change-our-lives-emotional-mix)



White Sense - Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - TouchTheSky - 10.09.2013

Witam!

A teraz pora na jakąś autorską wrzutkę ode mnie ;)
Tym razem Uplifting Emotional Trance ;)
Track narazie nie jest nigdzie wydany, bo szukam labela i pracuję ciągle nad utworkiem ;P Ale już teraz proszę Was o ocenę, wytknięcie co jest źle itd. ;)



Pozdro ;)


RE: White Sense- Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - JK Production - 10.09.2013

TORPEDA !!!

Nie mam do czego sie przypieprzyc - kick fajny, basik mily dla ucha, melodia git, lead podbity na dobrych czestotliwosciach :D


RE: White Sense- Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - Revo - 10.09.2013

Skróciłbym ten początek według mnie za długo się zgłasza. pianinko wydaje mi się że jest trochę stłumione przez inne dźwięki ;]
A tak to świetny klimat, fajnie to wszystko zaaranżowałeś. Pobawiłbym się przy tym kawałku na imprezie :)


RE: White Sense- Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - defol - 10.09.2013

Od 1:30 do 2:30 = mistrzostwo. Kawałek jest wciągający i czuć uplifting.

Początek musiałem przewinąć bo myślałem, że tak cicho zmiksowałeś :)
Chyba za mocny masz ten kick. Nie słyszę również lini basowej. I wydaje mi się że, za dużo jest w dole i na górze a środek wyciąłeś. Jeśli chodzi o aranżacje to proponuję zacząć coś w stylu od 1:10.

Po dobrym miksie to będzie genialny track.


RE: White Sense- Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - Evennumbers - 11.09.2013

Zjechany template..:) Nie ma co kopiować Bluemana aż takim żywcem - To już się przejadło 5 lat temu. Melodyjne dość randomowo, bez pomysłu, wyciągane sztuczne emocje na oklepanych brzmieniach. Jak już kopiować mistrza, to przynajmniej robić to z klasą.

Czemu na Twoim soundcloud kopiujesz "An Angels Love" Morpha i Silvy i remiksujesz podpisując "ID - ID" ? Podawaj autorstwo, jak już MID'a zerżnąłeś.

EDIT: Omamo, posłuchałem dalej i w ogóle straciłem do Ciebie człowieku szacunek. Dla mnie tacy jak Ty powinni być od razu mieszani z błotem - Dave MoonEye - Missing For You (Original Mix) - Jesteś z tego dumny? Naprawdę czujesz się spełniony? Dowartościowujesz się? będąc takim perfidnym złodziejem szybko zostaniesz skreślony. Zostaw Bluemana w spokoju, a jak już go okradasz, to podpisuj autorstwo. Dla mnie jesteś zerem - zmiana jednego akordu z mida nie uprawnia Cie do autorstwa.

Melodyka to najważniejsza rzecz w muzyce, jeśli tego nie czujesz, pomyśl o zmianie hobby, bo tutaj bardzo słabo, złodzieju.


RE: White Sense- Hope Can CHange Our Lives (Emotional Mix) - LDK - 16.09.2013

Myślę, że po komentarzu wyżej już nic więcej nie trzeba pisać....