MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo (/temat-film-filmowaly-walenie-sezon-1-promo)



Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - mumu - 9.10.2013

Świętując zmianę nazwy naszego projektu z "Ball i Stick" na "Filmowały" postanowiłem podzielić się kompostem zamelinowanym przez nas w wakacje.

Historia jest taka, że prawa do filmu "Turbina" zostały skradzione przez nieuczciwych wykonawców warstwy wizualnej poprzedniego wałka.

Postanowiliśmy dać im prztyczka w nos produkując od razu cały serial (jedno sezonowy - około 12 odcinków), który jest jednocześnie nieoficjalną kontynuacją tragedii przedstawionej w poprzednim scenariuszu, ale też rozwija całą fabułę w innym kierunku.

Dla fanów oryginału jest wiele smaczków w przygotowanym materiale np.:
puszczone od tyłu skandowanie "sekty" ujawnia imię jej mistrza, znanego z poprzedniej części, albo końcówka, która wyjawia, co kierowało poczynaniami postaci itp.

Czysto techniczne sprawy:
1 część trailera ma na pokładzie podstawowe wtyczki z FL + zlayerowane bieda-synthy (snare wyszedł za głośno, ale już nie starczyło sił na poprawki)
2 część trailera posiada w tle piosenkę w całości nagraną (instrumenty+śpiew) przez mojego współproducenta w jego domowym zaciszu

Życzymy miłej przygody:




RE: Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - OProject - 9.10.2013

Że tak się zapytam czy ty wy coś bierzecie oprócz witaminy C ? xD <haha>
Te wokale dla mnie za szeroko no i dajcie im jakieś delaje :D
Nie jest źle ale nie wiem czy wy to dla jaj nagrywacie czy nie xD


RE: Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - L.G. - 9.10.2013

Dobra beka :D
Od 2:00 naprawdę zaj***ty motyw gitarowy, tak jak przedmówca powiem, a właściwie napiszę przydał by się mały delay na wokalu. :)
Ale pozytywnie pokręcone :D


RE: Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - KungFuu - 16.10.2013

hehehehe


RE: Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - Quantum Spark - 18.10.2013

Zasada trzech z mnie ro...., broiła ;), najlepsze jest to, że były 4, to roz....broiło mnie szczególnie.
Muza w tle momentami jest super, może zmontowałbyś jakiś stricte muzyczny track.
Ten koleś co śpiewa,mówi ma klasyczny filmowy głos, nad grą musi popracować bo ma słabsze momenty.
Gitarowy motyw jest zajebisty.
Momentami, to wyobraźnia, aż wrzuca przed oczy obraz klasycznego trailera.
Brakuje trochę ogłady i lekkiego szlifu, żeby to było np majstersztyk.
Świetna, rzecz może z czasem dojdziecie do perfekcji, tego życzę.


RE: Filmowały - Walenie Sezon 1 Promo - mumu - 18.10.2013

dzięki za ciepłe słowa i motywację do nieustannej pracy nad ulepszaniem projektów.

to nasz drugi filmowałek, ufam, że każdy następny będzie choć trochę lepszy.

ps. duży props dla kwarka, że zauważył, że były 4 wyrazy na "Z" - do tej pory nikt ze słuchających (czy to ziomali, czy w necie) nie zwrócił na tu uwagi hehe

pozdro