MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) (/temat-progressive-andain-beautiful-things-hermansky-remix)



Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Herman - 17.10.2013

Odsłuchajcie ;]





RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - John Horizon - 17.10.2013

No, idzie Ci coraz lepiej :D


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - defol - 17.10.2013

Intro kompletnie nie zapowiada co będzie się działo, ma swój oddzielny klubowy klimat.
0:30 - zbyt mroczne te melo/tło jak tam tam nazwać. Później reszta melodii jakoś nie pasuje mi do tego klimatu.

Rozumiem że chciałeś zrobić coś innego bo na necie jest pełno remixów :D


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Thomas - 17.10.2013

Pierwsze, co rzuciło mi się w uszy, to brak panoramy. Pad wchodzący w 0:02 wraz z wokalem powinien według mnie bardziej wypełniać miks, a gra praktycznie tylko na środku. Sweep w 0:19 jakby niezbyt pasował do klimatu tego utworu. Motyw mi się podoba. Barwa motywu nie powinna być bardziej wesoła, ponieważ wokal też nie jest zbyt radosny. Nie podszedł mi do gustu dźwięk w 0:49 (bodajże Bell, ale pewny nie jestem, czy tak można to nazwać). Jako, że to demo do miksu zbytnio przyczepić się nie mogę, bo wiem, że go poprawisz. Wokal w dropie pociąłbym w troszkę inny sposób, ale Twoja wersja jest bardzo ciekawa. Klimat utworu według mnie jest bardzo fajny. Tajemniczy z elementami epickimi, taki lubię i staram się wplatać w swoje produkcje. Moim zdaniem mógłbyś uwydatnić sub, bo utwór wypada troszkę słabo, stanowczo brakuje mu mocy. Perkusja ładnie prowadzi utwór. Ogółem dobra robota :)

Pozdrawiam


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Herman - 18.10.2013

Poprawiłem troszke. Pad rozbiłem delikatnie, dla zachowania klimatu gra bardziej w mono poza tym jest na nim lpf więc nie mam dużego pola manewru. Pokombinuje jeszcze z wokalem i perkusją.




RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Thomas - 18.10.2013

Nowa wersja jest o wiele lepsza. Słychać, że popracowałeś nad tym subem. Stopa jest wyraźnie mocniejsza. Ogólnie cały utwór zyskał wiele mocy w stosunku do poprzedniej wersji. Miks jest dużo czystszy i bardziej przejrzysty, dzięki temu zyskał też klimat. Jak na mój gust perkusja choć uboga, to idealnie pasuje do klimatu i gdyby to zależało ode mnie, to nie dodawałbym tam niczego. Dobrze, że zrezygnowałeś z tego Sweep'a. Utwór idealnie trafił w mój gust, czekam na Twoją finalną interpretację tego utworu.

Pozdrawiam.


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Herman - 18.10.2013

chyba jednak tak zostawie, ewentualnie za kilka dni poprawie miks na świezo :) Nie da się trafić w każdy gust, mi też pasuje tak jak jest ;d dzięki za opinię .


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - santos_jr - 22.10.2013

ten vocal za każdym razem mnie rozwala :) jak najbardziej podoba mi się Twoja wizja Andain'a :)


RE: Andain - Beautiful Things (Hermansky Remix) - Audionectic - 23.10.2013

Jak dla mnie vokal idzie zbyt szeroko i jakby zbyt w prawy kanał.Dobra perka zwłaszcza kick mi sie podoba.Jeśli idzie o to co mi się niezbyt podoba to wlasnie panoramowanie.Bas ładnie brzmi. Aha w 1:50 min.gdy gra piano schodzisz tam do głębokiego suba.Nie brzmi to jakoś zachwycająco(deko charczy) a wokal prosi sie o deeser lub coś tam jest nie halo w najwyższym paśmie
Pozdro