MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Luke Judge - Traveler (Original Mix) (/temat-luke-judge-traveler-original-mix)



Luke Judge - Traveler (Original Mix) - John Horizon - 17.10.2013

Luke Judge - Traveler (Original Mix)






RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - OProject - 17.10.2013

Coś chyba na snara reverbu nie dałeś <haha>
Całość za cicho, na master jakiś kompresor/limiter wskazany 6 db jak nic xD
Reszta git ;)


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Loco - 17.10.2013

Nawet spoko tylko drop brzmi trochę jakbyś zerżną go z Toulouse. Troszkę mi hi haty nie pasują. Całość jak kolega wyżej powiedział kompresor/limiter bo kopa brakuje troszkę.


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - John Horizon - 17.10.2013

[Obrazek: file.html]

ehh.. znów zapomniałem


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - OProject - 17.10.2013

<buahahaha>
(17.10.2013, 18:08)Luke Judge napisał(a): [Obrazek: file.html]

ehh.. znów zapomniałem



RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Wizzardius - 17.10.2013

DObry numer, podoba mi sie. Choć snare, bym dał bardziej jebitny, bo ten troche zamula ;x


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Yes I Am - 19.10.2013

No to skoro z volume wszystko jasne tak więc przejdźmy do reszty.
Przydałoby się troszkę więcej dołu w pierwszej części, natomiast w drugiej mocniejszego subba.
Ogólnie całość jest na plus bo ciekawa, aczkolwiek te synthy nieco za głęboko brzmią w panoramie są trochę jakby schowane i lekko za bardzo rozmyte, ale to minimalne detale. Przejścia fajne jest ich sporo co urozmaica kawałek. Stopa ładnie wybita nie ginie, aczkolwiek można by jeszcze ją delikatnie podbić u dołu.


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Dj-RS - 23.10.2013

produkcja pod względem technicznym na + nie ma się czego czepiać, jak dla mnie średnio nie porywa mnie :)


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - baniuch - 3.11.2013

Melodia w brejku mnie nie porywa, ale drop (i barwa basu) już bardzo fajny. Tylko faktycznie za mało dołu.


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Arytmica - 4.11.2013

kawałek dobry, melodie dosyć fajnie, RACZEJ wszystko pasuje, raczej, bo poprawił bym "wejściowe" FX'y i zwracał większą uwagę na dobór podstawowych sampli typu "snare" :) generalnie kawałek fajny :) 8,5/10 pzdr!


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Revnotes - 5.11.2013

Numer jest nieco monotonny, ale wykonanie jest całkiem w porządku, jest pomysł i potrafisz miksować.
Całość sprawia wrażenie mocno z centralizowanej, w sensie panorama, jest zbyt wąska moim zdaniem.
Proste, ale chwytliwe, przyjemnie się słucha, moim zdaniem produkcja na plus.


RE: Luke Judge - Traveler (Original Mix) - Z3KE - 11.11.2013

Dobry kawałek :-) Break może jest prosty ale właśnie dlatego wpada w ucho. Co do dropa to moim zdaniem jest naprawdę solidny i nie ma się co czepiać :-)
Kurdę naprawdę wysoki poziom na tym forum :-)