MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Stiopa - Evolution (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Stiopa - Evolution (Original Mix) (/temat-drum-bass-stiopa-evolution-original-mix)



Stiopa - Evolution (Original Mix) - Stiopa - 20.10.2013

Siemano. Witam Was znowu utworem w trochę niecodziennym klimacie drum and bass, no ale ja nie lubię trzymać się standardów. Myślę jednak , że Wam się spodoba!
Pozdro

P.S. Okładka moja :D




[Obrazek: 2]


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - OProject - 20.10.2013

Już pisałem o tym numerze :P
Intro genialne xD ale brakuje później dobrego pierdyknięcia z dużym BPM :(
Nie mniej bardzo dobry kawałek, polecam xD
Technicznie to widać że jesteś początkującym... <haha>
Żartuje świetnie wykonany kawałek, pełen profeszjonal, gdyby tylko po intrze walną mocniej to byłby ideał, wróć kiedyś do tego kawałka i zrób porządnego remiksa xD
Stopa tylko jakaś taka kartonowa <lolhaha>


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - digital-es - 20.10.2013

Noooooo stary!!!!! Szczena mi opadła!!!!!!!!!!! Prze kozacki klimat, bardzo fajne fx'y!!! Nie ziewasz Stiopa i z wałka na wałek coraz grubsze te dramy robisz! Propsy!


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - Castiel - 20.10.2013

Rozpisałem się dość na soundcloudzie więc tu nie będę się powtarzał.Kawał solidnej roboty.Słyszę,że zdołałeś dobrać odpowiedni snare :P
Kawałek ma naprawde dobry klimat i fajnie się go słucha.
Co prawda ten bass mógłby byc bardziej płynny
jak ktoś napisał na sc na poczatku utworu ale i tak jest bardzo dobry :P


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - barthus - 20.10.2013

(20.10.2013, 11:14)Stiopa napisał(a): Witam Was znowu utworem w trochę niecodziennym klimacie drum and bass,

o.O
...
aż mnie rozśmieszyłeś :D nie mam za cholerę pojęcia co to miało znaczyć xd

Co do kawałka to wg mnie jest b. dobry :) Brakuje mi w intrze czegoś. Może jakichś voice'ów.
Styl podobny do BSE, Noisia. Poszedłbym bardziej z tym w stronę DnB niż drumstepu. Wg mnie robi się z czasem monotonnie.

Good job!


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - artefaktdnb - 22.10.2013

Cytat:Styl podobny do BSE, Noisia.

też to zauważyłem , track mi osobiście nie podchodzi ale jeśli ogółu się podoba to musi być dobry .


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - future villain - 28.10.2013

Kawałek bardzo dobry, technicznie i w ogóle, brakuje mi tu tylko dobrej, jungle'owej perki.


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - F.P.P - 28.10.2013

Ciekawe intro mogło by się więcej dziać ale spoko , i dalej całe ciśnienie poszło. Stopa nie ta i sub nie słyszę coś ogarnij sobie jakieś lepsze próbki dramu bo te raczej do trance-u się nadają. I dynamika hi haty coś tam grają ale rytm ciężko sprecyzować i czemu wyciąłeś im niższe pasmo, za dużo reverbu. Generalnie mogło być lepiej, po początku można a nawet trzeba spodziewać się fajerwerków, ale zboczyłeś z dobrej drogi i troche za wesołego patataja zrobiłeś.


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - digicraft - 2.11.2013

Szatańskie intro! Świetny miks tylko te gary mogły by mielić lepiej i jakiś basowy dywan by się przydał. Ogólnie fajna panorama miksu. Jest kozak!


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - Arytmica - 4.11.2013

co mogę dodać (wszystko zostało chyba ujęte) :)
intro bardzo fajne, klimat i technika jak najbardziej na plus,
jednak brakuje mi bardziej dynamicznego tak zwanego "first-drop'u" z dynamiczną perkusją, samplami etc. :)

poza tym ciekawie i całkiem, całkiem spoko 8,5/10

cheers!


RE: Stiopa- Evolution ( Oryginal Mix ) - stoneagepl - 8.11.2013

intro wkreca niesamowicie potem jednak wolałbym dnb z mocnnym kickiem :D


RE: Stiopa - Evolution (Original Mix) - a.trax - 21.01.2014

Dokładnie intro wkręca ale potem jak dla mnie brak trochę mocy. Mix bardzo dobry. Pozdro.