MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Damianos2012 - Ambitions - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Damianos2012 - Ambitions (/temat-trance-damianos2012-ambitions)



Damianos2012 - Ambitions - Area Sound 51 - 23.10.2013

Witam!

Wrzucam tutaj swój pierwszy utworek po przeczytaniu kilku artykułów odnośnie miksu i sami oceńcie czy jest tak w miare poprawnie wykonany:P Bo poprzednie moje produkcje to koszmar...

Artist : Damianos 2012

Tittle : Ambitions

Kompresja : 320Kb/s



Miłego odsłuchu

Pozdro!:D


RE: Damianos2012 - Ambitions - OProject - 23.10.2013

Mnie coś melodia nie pasuje, bo chyba fałszuje.
Stopie daj więcej miejsca.
Bass w 2 min. na pewno za głośno, za dużo sub basu ma chyba, stopy to w ogóle nie słychać.
Słabo ci ten miks wyszedł, ale wszystko da się poprawić ;)


RE: Damianos2012 - Ambitions - Area Sound 51 - 23.10.2013

Nie ma sensu poprawiać wiem, widze na tle innych ,że to słaby wałek więc nie będe nic przy nim grzebał niech zostanie taki jaki jest może kolejny będzie lepszy:P Dzięki za komencik


RE: Damianos2012 - Ambitions - Maniac5 - 24.10.2013

Fajny kawałek. Podoba mi się intro, aż do wejścia lekko fałszującej melodii ;) Liczę, że usłyszę jeszcze jakieś Twoje kawałki na forum.

Maniac


RE: Damianos2012 - Ambitions - R3haB - 25.10.2013

(23.10.2013, 2:46)Damianos2012 napisał(a): Bo poprzednie moje produkcje to koszmar...

A Ty myślisz że każdemu się udawało? Każdy tak zaczynał, od razu Krakowa nie zbudowano :D

Podbij stopę, bo za płytka jakaś, najlepiej nałóż większy punch. Faktycznie, są fałsze, wiadomo chciałeś dobrze, ale wyszło jak wyszło, tony się pomieszały. Mix to ja też do tej pory mam nieopanowany, więc się nie masz niczym przejmować. ;)
Ucz się i pracuj - a efekty przyjdą.

5/10


RE: Damianos2012 - Ambitions - Area Sound 51 - 25.10.2013

Dzieki panowie za wszystkie komentarze:) pracuje ciagle i to nawet za dużo dziewczyna ciągle mi marudzi za uszami, że siedze od rana do nocy na laptopie:D ale co ja na to poradze to moja pasja a że obecnie pracy nie mam to pracuje na Fl Studio:P Marzę ,że kiedyś przyjdzie taki dzień,że ta pasja przerodzi się w pracę i bedę mógł robić w życiu to co kocham i utrzymywać się tylko z muzyki:)


RE: Damianos2012 - Ambitions - OProject - 25.10.2013

(25.10.2013, 10:48)Damianos2012 napisał(a): Dzieki panowie za wszystkie komentarze:) pracuje ciagle i to nawet za dużo dziewczyna ciągle mi marudzi za uszami, że siedze od rana do nocy na laptopie:D ale co ja na to poradze to moja pasja a że obecnie pracy nie mam to pracuje na Fl Studio:P Marzę ,że kiedyś przyjdzie taki dzień,że ta pasja przerodzi się w pracę i bedę mógł robić w życiu to co kocham i utrzymywać się tylko z muzyki:)
Powodzenia, poucz się też teorii muzyki to na pewno pomoże sam mam z tym problemy... ;)


RE: Damianos2012 - Ambitions - T-Sted - 25.10.2013

Witam, może ja jeszcze dorzucę swoją opinię :). Więc tak: za dużo góry powyżej 10 kHz na hatach, trochę drażniące to jest. Subbass jest dość głośny, ale strasznie zamulony, co do stopy to faktycznie brzmi płytko i chyba nawet gra w tej samej częstotliwości co sub - spróbuj zastosować sidechain na basie - uzyskasz trochę miejsca dla stopy. Co do reszty to są fałsze, ale chyba każdy z nas miał takie początki :). Poczytaj o teorii muzycznej - gamach, progresji akordów itp. A i jeszcze jedno - nie słuchaj marudzenia baby i rób swoje, pozdrawiam :D


RE: Damianos2012 - Ambitions - Area Sound 51 - 25.10.2013

Jeszcze raz dzięki panowie za wszystkie cenne rady i komentarze:) No muszę sie troche podszkolić jeżeli chodzi o akordy itd. bo tak na prawde nie mam o tym zielonego pojęcia to jest dla mnie czarna magia te e-dury c-dury wogole nie wiem o co kaman:P od zawsze robiłem muzyke na słuch ale gdy sciągnełem sobie paczke midi i próbowałem zmieniać nuty to faktycznie jest spora różnica w dzwięku... więc muszę sie do tego przyłożyć:) pozdrówki