MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE LG - Humanoid - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE LG - Humanoid (/temat-trance-lg-humanoid)



LG - Humanoid - L.G. - 2.11.2013

Witam.
Pierwszy raz wstawiam coś w tym dziale, do posłuchania i oceny mój pierwszy kompletny kawałek chyba w tym stylu. ;)




RE: LG-Humanoid - OProject - 2.11.2013

Dobry kawałek, głęboki... ;)
Przydało by się dać jakieś intro i outro.
6:10 tego troche nie ogarniam.... xD
Weź daj jakiś download link xD


RE: LG-Humanoid - L.G. - 2.11.2013

Intro było z wokalem, niestety ze względu na warunki licencji CC i postawionych warunków jakie kobieta sobie zażyczyła wywaliłem intro i wokal.
Outro w sumie było nie potrzebne, ponieważ do dźwięku miała być animacja, ale szlag mnie trafił ,by mi to z pół roku zajęło.
Od 6:10 Hmm.. też nie ogarniam :P
Download dostępny na SC


RE: LG-Humanoid - mumu - 2.11.2013

lubię takie staroszkolne brzmienia, niby z zeszłego wieku, a jednak z małą nutą modernizmu.

ciekawi mnie o czym miała być animacja... bo ja mam przed oczami biegnący, antropomorficzny odkurzacz z muskułami (ale tylko na rękach) a'la brat pudzianowskiego

w przerwach bez stopy, podmiot wspominałby jak odkurzał jakieś łąki

wszystko oczywiście w sepii

blisko byłem z moim domysłem?


RE: LG-Humanoid - Castiel - 2.11.2013

To co miałem napisać to napisałem Ci na sc a tutaj nie będę się powtarzał :P
Świetny Hard Trance Tobie wyszedł i tyle Projekt zasługuje na Duży plus :D


RE: LG-Humanoid - L.G. - 3.11.2013

@mumu nie to nie odkurzacz :D
Tak w skrócie.
Animacja miała być zrobiona w programie Blender, a dokładnie chodziło o robota humanoidalnego.
Do brejka: Miał leżeć na stole, z podłączonymi kablami do głowy i ładowanym przez nie systemem.
Brejk: Uruchamia się wstaje i zastanawia na co mu te kable podpięte do głowy. Widzi swoje odbicie w wyłączonym monitorze i zastanawia się kim jest.
Po brejku: Na tablicy widzi rysunek techniczny takiego robota i porównuje go do siebie odkrywa że jest tylko robotem z SI.
Sama końcówka niszczy labolatorium.
Tyle :P

@Castiel Tak wiem i wielkie dzięki jak i Tobie, tak i dla OldscoolProject za pomocne wskazówki.
Pozdrawiam.


RE: LG-Humanoid - defol - 3.11.2013

Fajną głębie uzyskałeś i kawałek nie męczy ucha. Połączyłeś coś co ja staram się robić, tzn. szybkie dźwięki + wolniejszy motyw.
Zbyt klasycznie jak dla mnie, ale to kwestia gustu.


RE: LG-Humanoid - Evennumbers - 5.11.2013

Jedna z ciekawszych prac jakie miałem okazje usłyszeć na tym forum. Brawo! Bardzo ambitna sprawa. Coś te przeszkadzajki na motywie głównym troszkę nie trafiają tonacyjnie, ale to zapewne celowo.

Dla mnie kawał świetnej, głębokiej merytorycznie roboty. Do JOOF"a z tym uderzaj :) ..a kto wie.

Rewelacja!

P.S Z tymi robotami trafiłeś idealnie. Ja miałem ostatnio również utwór o tematyce robotów. Tam scenariusz troszkę inny, bo chodziło o pewną apokalipse, po której przeżyłyby tylko roboty. Miało być pokazane w breaku, jak ten robot się budzi, dookoła wszystko poniszczone, w jakiejś kupie złomu nagle zapala się jakaś dioda, coś zaczyna świecić (przebudzenie robota) ...powoli zaczyna się ruszać, wstaje robi kilka ruchów rękoma, towarzyszy przy tych ruchach taki charakterystyczny dźwięk "tyyyt" - kiedy root jest już na nogach, zaczyna robić pierwsze kroki, idzie przed siebie, wszystko dookoła mroczne, cała sceneria taka "brudna"...wtedy kamera się oddala do góry i okazuje się, że tych robotów jest wiecej, idą jednym tempem przed siebie - im bardziej kamera się oddala, tym więcej tych robotów obejmuje....

pewnie źle to wyjaśniłem ;) - Szkoda tylko, że ja na animacji kompletnie się nie znam


RE: LG-Humanoid - L.G. - 7.11.2013

Dzięki Panowie za dobre słowo.
Pozdrawiam.


RE: LG-Humanoid - JaraLuca - 8.11.2013

No no kolego.. swietny track. Poniosl mnie normalnie! Pozdrawiam i czekam na kolejne wypas kawałki od Ciebie