MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. David Zinsky - In love - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. David Zinsky - In love (/temat-progressive-david-zinsky-in-love)



David Zinsky - In love - davidzinsky - 6.11.2013

Zapraszam do przesłuchania nowego kawałeczka jak i oceny :)



Miłego odsłuchu!


RE: David Zinsky - In love - Audionectic - 6.11.2013

Dobra perkusja.Zwlaszcza kick i clap mi podchodza.Temat oklepany do bólu niestety.Nie mówie że lipa tylko takich walków słyszalem już mnóstwo.Można by cos jeszcze dodać by urozmaicić utwór do czego namawiam/Jest za to sax:) Swoja drogą strasznie syntetyczny.Polecam Mr.Sax.T Ta wtyczka to mistrzostwo świata.Samplemodeling na najwyższym poziomie.
Pzdr


RE: David Zinsky - In love - Arytmica - 6.11.2013

Muszę przyznać, że "Audionectic" ma sporo racji. Kawałek sam w sobie jest technicznie bardzo fajnie zrobiony. Ponadto bardzo przyjemny, nic się nie gryzie, słychać pełnie dźwięku.. ale jednak czegoś brakuje. Czy akurat tej konkretnej wtyczki to nie wiem.. moim zdaniem pomógł by nawet dobry syntezator, coś wyróżniającego się, ale to moja opinia.
Resztę pozostawiam to Tobie :)

Pozdrawiam.
Cheers!


RE: David Zinsky - In love - davidzinsky - 7.11.2013

Postawiłem na spory minimalizm bo w nim czasem tkwi coś potężnego, dogrywałem sporo przeróżnych rzeczy ale nic nie współgrało tak jak chciałem więc zostawiłem tak jak jest :) dzięki za opinie!


RE: David Zinsky - In love - defol - 7.11.2013

Ciekawy kawałek. Faktycznie sporo numerów jest z podobnym leadem.
Ten sax jest zdecydowanie za cicho. Dałbym mu więcej pomieszczenia, reverbu. Ogólnie pobawił się z efektami na saxie.

Dobrze się tego słucha i jest klimacik.


RE: David Zinsky - In love - MichaelFoxlike - 8.11.2013

Od początku ten synth skojarzył mi się z deadmau5 :) To idzie na plus i fajnie się tego słucha. Stopa świetnie brzmi i clap też idealnie wpasowany, saksofon mógłby być trochę głośniej jak już zaczyna grać i brak tam jakiegoś tła, ale później jest już ok :)


RE: David Zinsky - In love - Z3KE - 11.11.2013

Kozak.. :-) Fajnie gra :-) tylko ten sax mi nie pasi (jakoś go nie trawie w muzyce elektronicznej) ale to tylko mój gust :-)


RE: David Zinsky - In love - Bastian South - 11.11.2013

Chordy fajnie idą, melo dobre, pomysl z saksofonem bardzo mi się podoba! Jednak sax to poprawy.
w 0:43 perka "drastycznie" urwana, zdecydowanie przydałoby się więcej FXów napędzajacych kawałek.
Bass słaby, nie ma w nim mocy, słychać tylko jakieś "charczenie".
Od 1:45 pady bardzo mi się podobają :)
Pozdrawiam!


RE: David Zinsky - In love - eimear - 12.11.2013

wszystko cacy a gdzie jest bass ?
pluck/lead w akordzie nie wystarczy ;-)


RE: David Zinsky - In love - Adamzzz - 12.11.2013

Genialne sample na tej perce. Brzmi naprawdę profesjonalnie - jestem pod wielkim wrażeniem. Co do akordów to nie będę powtarzał co było już kilkukrotnie pisane. Mogłeś pójść bardziej oryginalnie. But still, ta perka - wielki szacun ;) Deadmau5'owe kilmaty...


RE: David Zinsky - In love - NeoTag - 28.11.2013

Wow, ziomek, wiesz jak trafić w moje gusta ;) Mi tylko ten nieszczęsny sax nie pasuje trochę, ale ogólnie to utwór wymiaaaata!

A tak BTW, to jak zrobiłeś ten pluck? Ma bardzo Mau5'owy styl, więc chciałbym wiedzieć jak taki efekt uzyskać ;)


RE: David Zinsky - In love - Some Space - 30.11.2013

Kozak melodia ! :) też jestem fanem Mau5'a sax bym zmienił na jakiś lekki lead ale to moje zdanie ogólnie przyjemnie sie słucha