MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE ArmadaStyle-Invasion 600 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE ArmadaStyle-Invasion 600 (/temat-trance-armadastyle-invasion-600)

Strony: 1 2


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Peter O'ski - 13.06.2012

jednemu przychodzi szybciej, drugiemu - wolniej. zależy to od stopnia poświęcenia, talentu, a czasem - innych czynników (szkoła muzyczna). Także reguły nie ma, są różne przypadki :) Panie Armada; następny track bez wstawek z ASOTa i innych pierdół ;)


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - djpoter - 13.06.2012

bardzo dobra dynamika :) spodziewałem się czegoś gorszego, gratulacje. Tak naprawde, wypowiadasz się ziomek o dynamice w moim i chrisa remixie a widze że nawet nie masz pojęcia co to jest po tym numerze co tu prezentujesz. Nie wydaje ci się to troche zbyt żenujące, że starasz się wypowiadać jak profesjonalista nie będąc nim ?


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Stiopa - 24.06.2012

A ja napisze tylko, ze masz klase. Te tlumy krzycza, bo im sie podoba?, czy zebys juz skonczyl... Bass jest najlepszy! :D


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Matt O'neill - 25.06.2012

'State of trance, state of trance, state of trance..' rozwaliłeś mnie ;D



RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Thomas - 26.06.2012

Hah od razu przypominają się początki;d Chłopie, jedna rada: Zastanów się czy każdy utworek stworzony w 30 minut jest wart wrzucenia go na forum. Wielu jest takich, którzy ledwo co zainstalowali FL'a, zrobili pierwszy loop i melodie i zaraz wrzucają to na fora bo są PRO i według nich rynek muzyczny sika na ich widok. Niestety, tak nie jest. Jedyne czego potrzebujesz to intenstywnej pracy i determinacji. Zobaczysz, że przeżyjesz wiele zwątpień. Ale nie masz się czym martwić, każdy kiedyś zaczynał i każdy wie jak to jest.

Narazie Twój utwór nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu, ale z czasem to się zmieni. Życzę powodzenia;)


A state of trance, a state of trance, a state of trance<hahaha> Jeb*em;d


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Rofi - 26.06.2012

A może to troll i go karmicie :P


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - kamil777-87 - 27.06.2012

brakedown kozacki, gratuluję!


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - SilverNight - 30.06.2012

haha :D za pewny siebie jesteś skoro piszesz takie bzdury ... pracuj , pracuj może kiedyś akurat osiągniesz swój wymarzony cel...


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - SebastianWhite - 1.07.2012

Matt Ty po dwóch latach :P niektórzy jak ja po 6 dalej nie wydali nic xD ale to moja wina :P
co do "ArmadaStyle - Invasion 600" hmmm... bardzo innowacyjnie :P powiem Ci że gdyby nie głos pana który zapowiada ASOT'y to nie było by nic ciekawego :P przez chwile słychać nawet syrene bodajże z VirtualDJ'a :P mogłeś chociaż się wysilić i poszukac syreny PlazTeck'a :P pracuj pracuj i się nie poddawaj ale jak to ktoś wyżej napisał nie wrzucaj na forum odrazu czegoś co robisz nawet w 4 godzin nie tak w 30minut :P


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Afterthought - 26.08.2012

Niee no ludziee, dajcie spokoj, kolega chcial po prostu wprowadzic troche humoru na forum a tu od razu musicie mu dogryzac :D Poczucie humoru przede wszystkim :) Gdybys jeszcze mial troszke wiecej pojecia o produkcji muzyki to bylo rewelacyjnie!! Ale poczatki zawsze sa trudne xD Pozdrawiam ^^


RE: ArmadaStyle-Invasion 600 - Herman - 26.08.2012

Closed