MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Pokaż swoje studio - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: Pokaż swoje studio (/temat-pokaz-swoje-studio)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pokaż swoje studio - Divine Frequency - 4.03.2012

Podklatka A4 wymiata...^^
<challengeaccepted>

Tutaj cos ode mnie :
Jednostka : Dell XPS, 8gb, jakis tam i7
Odsluch: Audio-Technica ATH-M50<slucham>
Interfejs: Focusrite Scarlett 2i2
Midi: CME M-key

Fot.
[Obrazek: dsc00256y.jpg]
Wyglada to tak jak wyglada dlatego ze nie mam jeszcze stalego miejsca zamieszkania zeby to inaczej uporzadkowac :P


RE: Pokaż swoje studio - GROOVEMASH - 5.03.2012

Alesis qx49, KRK RP8 G2, KRK 10s, AKAI EIE
Ableton Live 8
nic wiecej mi nie trzeba: D


RE: Pokaż swoje studio - RDZK - 6.03.2012

umiescilbym fotke z mojego 'studio', lecz nie chce mi sie jej robic :P

Ale postaram Wam sie to zoobrazowac :D

Na srodku biurka stoi laptop, o parametrach nie bd pisal, bo wstyd :D Po jego prawej stronie, stoi monitor podlaczony do lapa (za malo miejsca na ekranie mialem :D), stary, wytrzymaly, poczciwy BenQ :D a jezeli chodzi o odsluch, to glosniki 2.0 Genius'a, a model...SP-HA1800A, jakos tak (Jak na swoja cene, stosunkowo niska, nie spodziewalem sie po nich, az tak dobrej jakosci dzwieku) i sluchafony, Pioneer SE-M290, jednak z nich nie jestem zadowolony, bo kupowalem je na szybko, robiac ogromny blad :x Nic wiecej do szczescia i produkcji nie jest mi potrzebne, no moze poza lepszym laptopem (: zadne klawiatury sterujace, chuje muje dzikie weze, uwazam to za strate hajsu :P Poza tym wszedzie walaja sie puszki po browarze, paczki po fajkach, ogolnie jeden wielki syf :D Czyli moj Eden !


RE: Pokaż swoje studio - ttss - 6.03.2012

@up

podobnie jak u mniee, tylko ze lapek o dosyc dobrych parametraach, przynajmniej na tyle aby nie bylo mozliwosci zaciecia sie fl studio ;), monitor od stacjonarnego podlaczony pod kompa, jakis zestaw glosnikow kolumnowych , podpietych pod wieze HI-Fi z przed 10 lat , wieza pod komputer, na biurkuu jeszcze 2 monitory studyjne Behringer MS16 i klawiatura midi i-control25 od miditech . Jak widac , nic specjalnego , na razie oprocz lepszego odsluchu nie potrzeba mi nic :D


RE: Pokaż swoje studio - SFN - 11.03.2012

- AMD Phenom II X4 840 3,2 GHz , 4GB

- 2 x Behringer TRUTH B3031A

- M-Audio KeyRig 49

- ESI MAYA44 ^^


RE: Pokaż swoje studio - Condi - 17.03.2012

Divine... Zazdroszczę klawiszy.


RE: Pokaż swoje studio - MDKW - 17.03.2012

[Obrazek: 33358d1325780205-post-pictures-your-stud...050003-jpg]


Mix wykonuje w robocie na Yamaha 01V96VCM, a do domowego studia dojda jeszcze w tym roku mpc 2.5k albo 1k oraz gitara z piecykiem.


RE: Pokaż swoje studio - Masco1999 - 18.03.2012

A to mój warsztat pracy w którym mam 2x klawiatura jedna 48klawiszy druga 88 klawiszy keystation,interfejs audio Lambda,głośniki Logitech(blech), słuchawki AKG K99 :) większość moich produkcji na nich powstaje.Tutaj również z wami rozmawiam lub odsłuchuje demek czy pełnych waszych utworów.

a tak to wygląda na zdjęciu

[Obrazek: mojestudio.jpg]

Uploaded with ImageShack.us[/align]

P.S a pod biurkiem mam jeszcze subwoofer


Pozdro.


RE: Pokaż swoje studio - monorail - 29.03.2012

Moje domowe 'studio'. Tutaj bawie się kiedy nie tworze w próbowni zrobionej także na studio. Nie chcę mi się rozpisywać co do sprzętu i parametrów. W każdym razie są ok :) Po prawo gramofon pioneer, MD sony, CD technics, deck Diora, gdyż jestem fanem analogu. Aha i piec peavey bandit 112 USA (!) Dodatkowo efekty gitarowe i różne przeszkadzajki (flet, klarnet, grzechotki itp).

[Obrazek: studiok.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - K.o.N - 30.03.2012

Zauważyłem że ci co mają komputery stacjonarne, narzekają na słabe chłodzenie i maja zdjętą obudowę. Kay i kilka osób niżej też. xD


RE: Pokaż swoje studio - Airva7 - 30.03.2012

A tu mój mały kącik produkcyjny ;D
[Obrazek: 34yd35x.jpg]
[Obrazek: 241s7er.jpg]
[Obrazek: 33mvp75.jpg]



RE: Pokaż swoje studio - BioMechanic - 31.03.2012

a to moje kingdom. ..
troche posprzatalem ale zapomnialem o tym czyms na dole po prawej.. .to jest dla kota jakby ktos sie zastanawial >> ale, ze on nie chce juz tam wchodzic. .to sluzy jako podstawka pod ksiazke. . .kiedys wyrzuce to. . :}


[Obrazek: studiog.th.jpg]




RE: Pokaż swoje studio - MarkS - 1.04.2012

http://www.youtube.com/watch?v=-_TEsaRH9HI tutaj malutkie nagranie na czym pracuję, właściwie nic tutaj nie ma ciekawego... M-Audio oxygen3, słuchawki sennheiser, i komp :)


RE: Pokaż swoje studio - Condi - 1.04.2012

Wystrój studia też się liczy, przynajmniej w moim wypadku:D

[Obrazek: 85328889.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - BioMechanic - 2.04.2012

Condi: grasz w bejzbol ;> ?


RE: Pokaż swoje studio - Condi - 2.04.2012

Yyyy. No wiesz... Zależy jak to definiujesz :D


RE: Pokaż swoje studio - BioMechanic - 2.04.2012

wlasnie sam nie wiem jak to rozumiec. .. moze akurat zajmujesz sie rozpowszechnianiem tego sportu w naszym kraju >> :}


RE: Pokaż swoje studio - tbl88 - 3.04.2012

a tu moje mini "studio"
karta muzyczna ESI Juli@
precesor 4x 2.81 GHz
4 Gb ramu
odsłuch KRK rp5 G2 + słuchawki od tel ;)
klawisze EMU x-board 49
monitor LG Flatron



[Obrazek: qscsb853ukwv_t.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - Hard3eat - 6.04.2012

Nowy nabytek - Beyerdynamic DT 880 PRO (:
[Obrazek: wmleok.jpg]


RE: Pokaż swoje studio - Hard3eat - 7.04.2012

Odkładałem sobie po 150-200 i jakoś uzbierałem :D