MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Adamzzz - Say What? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Adamzzz - Say What? (/temat-hardstyle-adamzzz-say-what)

Strony: 1 2


Adamzzz - Say What? - Adamzzz - 15.11.2013

Z racji że już trochę długo nie ma nic nowego w dziale hardstyle, dodam cuś nowego od siebie.

Jeśli chodzi o wymyślanie tytułów to nie ma gorszego ode mnie xD
Wszelkie komentarze mile widzanie. Hejt, nie hejt...


RE: Adamzzz - Say What? - Daltonerz - 15.11.2013

Łał, nutka z klimatem, ja takich nie umiem robić XD Kawał dobrej roboty, na dodatek przypomina starszy hardstyle, który wg mnie był o niebo lepszy od dzisiejszego :D Bardzo fajnie się rozkręca, dobry design dźwięków, jedyne co rzuciło mi się w uszy, to dziwnie grający lead, jakby w niskiej jakości, możliwe, że właśnie niska jakość odtwarzacza jest problemem, ale jednak można zauważyć dziwne stereo, nie potrafię wyjaśnić, jak to konkretnie naprawić (za bardzo ściśnięte?), zresztą tego nie potrafię, ale to i tak jedyna mała sprawa, która mogła by zostać poprawiona. Ciekawy reverse (jakby "oderwany" dist od basu) i kick w melodii mocno naparza basiorem, co lubię i preferuję :) Sama melodia jest w porządku, chociaż spodziewałem się mocniejszej :P Wokal jest taki nastrojowy, zastanawiam się, skąd go wytrzasnąłeś ;)


RE: Adamzzz - Say What? - Adamzzz - 15.11.2013

(15.11.2013, 17:26)Daltonerz napisał(a): Łał, nutka z klimatem, ja takich nie umiem robić XD Kawał dobrej roboty, na dodatek przypomina starszy hardstyle, który wg mnie był o niebo lepszy od dzisiejszego :D Bardzo fajnie się rozkręca, dobry design dźwięków, jedyne co rzuciło mi się w uszy, to dziwnie grający lead, jakby w niskiej jakości, możliwe, że właśnie niska jakość odtwarzacza jest problemem, ale jednak można zauważyć dziwne stereo, nie potrafię wyjaśnić, jak to konkretnie naprawić (za bardzo ściśnięte?), zresztą tego nie potrafię, ale to i tak jedyna mała sprawa, która mogła by zostać poprawiona. Ciekawy reverse (jakby "oderwany" dist od basu) i kick w melodii mocno naparza basiorem, co lubię i preferuję :) Sama melodia jest w porządku, chociaż spodziewałem się mocniejszej :P Wokal jest taki nastrojowy, zastanawiam się, skąd go wytrzasnąłeś ;)

Dzienki wielkie kurde. Jak będziesz tyle no lajfił przed komputerem co ja, to będziesz robić nawet lepsze ;P No, nie mogę ukryć że bardziej jednak wolę z deczka starszy hardstyle, a że wg. Ciebie udało mi się podłapać klimat z tamtych lat - to je dla mnie największy komplement jaki ostatnio udało mi sie usłyszeć <dziekuje> . Wokal wytrzasnąłem z takiej genialnej stronki : http://www.looperman.com/acapellas. Różni ludzie, głównie z Ameryki, nagrywają swój głos i za darmola wrzucają w tamto miejsce. Trza sie zarejestrować a potem tylko dałnlołd za dałnlołdem ( tylko musisz pamiętać żeby potem dopisać czyjego głosu użyłeś, tylko o tyle proszą w zamian - dla mnie bomba ;) )


RE: Adamzzz - Say What? - pogotekk - 15.11.2013

Jak dla mnie miodzio :D. Kick w mainparcie skojarzył mi się ze starszym stylem Technoboya z lat 2006-2009 :), melodia bardzo klimatyczna, build dobrze wkręca, aczkolwiek można było go trochę urozmaicić. Miks jest chyba jedyną słabą stroną tego kawałka, bo moim zdaniem przydałoby się więcej dołu na basie w buildzie i kicku w mainie.


RE: Adamzzz - Say What? - zielny - 15.11.2013

Wypasione ! Lubię taki Hardstyle. Technicznie chyba nie ma się czego przyczepić


RE: Adamzzz - Say What? - Daltonerz - 15.11.2013

(15.11.2013, 18:07)Adamzzz napisał(a): Wokal wytrzasnąłem z takiej genialnej stronki : http://www.looperman.com/acapellas. Różni ludzie, głównie z Ameryki, nagrywają swój głos i za darmola wrzucają w tamto miejsce. Trza sie zarejestrować a potem tylko dałnlołd za dałnlołdem ( tylko musisz pamiętać żeby potem dopisać czyjego głosu użyłeś, tylko o tyle proszą w zamian - dla mnie bomba ;) )

Będę sobie musiał obczaić tą stronke, bo potrzebuję jakiegoś hardstajlowego gadania do rawowego tracka, pewnie coś znajdę ^^. Dzięki <piwko>

PS. Nołlajfie FL Studio od 3 lat z marnym skutkiem, a znam typków, którzy wyczyniają cuda po niecałym roku xD Jedni mają talent i pracują, a inni tylko ciężko pracują ;) Ja należę do tej drugiej grupy :D


RE: Adamzzz - Say What? - Trusted - 15.11.2013

Utwór na poziomie :)
Solidny mocny beat, przypadł mi do gustu.
Muszę się zgodzić, że wokal ładnie pasuje do reszty utworu, jest klimacik.
Break'e wydawał mi się trochę za długi. Climax bardzo fajnie, czysto.
Melodia zdecydowanie na plus. Co tu dużo mówić... Dobra robota ;)
Powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Adamzzz - Say What? - Maniac5 - 16.11.2013

A download będzie? :) Jedynie co mi nie pasi to trochę słaby kick (ten na początku). Mógłby być lekko mocniejszy. Klimat je, bass je, gadający koleszka je, no to panie. Dobra robota ;P Czekam na więcej :D


RE: Adamzzz - Say What? - certus - 16.11.2013

Jak dla mnie wszysko dopracowane ,klimat dobrze wchodzi :) hoc nie siedze w tym stylu :) 9/10 pzdr.


RE: Adamzzz - Say What? - Adamzzz - 16.11.2013

Szczere dzięki wszystkim za komenty! Nie spodziewałem się tak miłego odbioru :D Poprawiliście mi humor na jakieś kilka tygodni LOL
POZDRO <chaplin>


RE: Adamzzz - Say What? - MVGS - 16.11.2013

O kurde. Tak jak zwykle nie trawię HS, tak tutaj bardzo mi się spodobało. Bardzo ciekawa aranżacje, dźwięki świetne, brudne i doskonale dobrane. No no no :)
Pozdrawiam


RE: Adamzzz - Say What? - The Timbrer - 16.11.2013

Mix bardzo słaby, dobry wokal ale kick do poprawy. Melodia słaba moim zdaniem w gl mi się nie podoba brzmi strasznie randomowo. Reverse Bass ma za krótki tail co mi się nie podoba dziwnie wchodzi strasznie ten tail nie leży mi to. Mi sięzdaję że za głśno chciałeś dać ten trak a za małe umiejętnopści w mixieprzez co brzmi to słabo :D
Ciekawy sounddesign ale sporo o poprawy 6,5/10

P.S. Słyszałem tą acapellę :D


RE: Adamzzz - Say What? - Adamzzz - 16.11.2013

(16.11.2013, 21:37)The Timbrer napisał(a): Mix bardzo słaby, dobry wokal ale kick do poprawy. Melodia słaba moim zdaniem w gl mi się nie podoba brzmi strasznie randomowo. Reverse Bass ma za krótki tail co mi się nie podoba dziwnie wchodzi strasznie ten tail nie leży mi to. Mi sięzdaję że za głśno chciałeś dać ten trak a za małe umiejętnopści w mixie przez co brzmi to słabo :D
Ciekawy sounddesign ale sporo o poprawy 6,5/10

P.S. Słyszałem tą acapellę :D

Ło Boshe! Mój pierwszy hejt :D Wziąłem sobie do serca uwagi odnośnie mixu - popacze co da się jeszcze podkręcić. Co do reszty no cush - każdy ma swoje gusta, więc całkowicie to rozumiem i szanuje ALE nie zamierzam niczego zmieniać. Melodia, reverse, kick i dobór dźwięków to trademark każdego producenta hardstylowego. To jest mój styl, Ty masz inny, każdy na tym forum ma swój styl i czy nam się to podoba czy nie, zawsze będzie jakiś którego nie będziemy mogli polubić, więc noł ofens tejken jak to mówią Hiszpanie.
Mam nadzieję że nie odebrałeś mojej odpowiedzi jako wszczyna internetowej bójki albo coś lololol ;P Po prostu chciałem skorzystać z sytuacji że został poruszony ten wątek i dodać cuś od serca mej dushy.
Pozdrawiam kurde i dzięki za komentarz ( tobie MVGS tesh xD )


RE: Adamzzz - Say What? - The Timbrer - 16.11.2013

Nie no rozumiem po prostu uwazam ze i kick i ten reverse bass brzmia delikatnie nieprofesjonalnie i jest spore pole do popisu w tym kierunku jeszcze. Co do mixu no po prostu nie brzmi tragicznie ale uwazam ze jest zly. Nie chodzi tu o to zeby Cie jakos dolowac czy cos ale zwracam na to uwage bo nie widzialem by ktos o tym wspomnial. Co do trademark'ow producenckich swego czasu bardzo slabym kickiem wyroznial sie Stuback, natomiast lepiej jest gdy ktos sie wyroznia dobrym kickiem jak Noisecontrollers czy Audiofreq.
Wracajac do mixem problem lezy z pewnoscia w leadzie zatem proponuje bys tam zajrzal z tym ze ja zawsze uwazam ze jak juz walek jest skonczony to nie ma co w nim dlubac tylko bra sie za nowy lepszy


RE: Adamzzz - Say What? - pogotekk - 17.11.2013

(16.11.2013, 22:35)Adamzzz napisał(a): Ło Boshe! Mój pierwszy hejt :D Wziąłem sobie do serca uwagi odnośnie mixu - popacze co da się jeszcze podkręcić.

Chwila, chwila, to JA pierwszy zwróciłem uwagę na mix :). W swoim poprzednim poście napisałem na co przede wszystkim należy "popaczeć" :D. Świetnie rozumiem to, że nie zamierzasz niczego poprawiać w tym kawałku, ale warto wiedzieć na przyszłość, jakich unikać błędów :).


RE: Adamzzz - Say What? - SpeedCorist - 18.11.2013

Chociaż utwór nie przypada mi do gustu (druga część lepsza, ale pierwsza wgl nie ta ;P), to uważam, że jest dobrze wykonany. :D


RE: Adamzzz - Say What? - jupi161 - 18.11.2013

Jest poziom trzymaj tak dalej :D


RE: Adamzzz - Say What? - Wave - 19.11.2013

Muszę przyznać, że melodia jest bardzo dobra. Klimatycznie, brzmi jak stary nu.
Zastrzeżenia mam do reverse bassu, który jest jakby za krótki. Break trochę nudny, tylko voc go napędza.
Ogólnie track dobry.


RE: Adamzzz - Say What? - LDK - 15.12.2013

Na ogół nie słucham hardstylu, czasami lubie sobie poruszać głową przy takim klimacie :) Ten kawałek, jakbym zamnkął oczy to bym pomyślął... DJ Zany albo Deepack :) Bardzo dobra produkcja. Śmiało robiąca (jak na hardstylowe słownictwo przystało...) rozpier...ol :) Co do miksu... Inni chyba na siłe próbują się czegoś doszukać :) Tak trzymaj bo masz wysoki poziom :)


RE: Adamzzz - Say What? - Creatorz - 18.12.2013

Zastrzeżenia mam tylko i wyłącznie do Mixa, reszta jest ok bo to już kwestia sounddesignu i pomysłu. Daję 6/10