MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Renaissance Bass od Waves za darmo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Renaissance Bass od Waves za darmo (/temat-renaissance-bass-od-waves-za-darmo)



Renaissance Bass od Waves za darmo - Neptune - 27.11.2013

Wszystko tutaj


[Obrazek: renaissance-bass.jpg]

Myśle, że warto ;)


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - sowa - 27.11.2013

No warto o ile koniec końców okaże się to prawdą :D Dużo informacji nie jest podane a jak się okaże, że aby dostać darmówke trzeba dokonać zakupu na wyprzedaży to trochę zbije :D


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Revnotes - 27.11.2013

Na razie zbierają maile ;) jednak liczę, że otrzymam plugin za free :D


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - ProCkers - 29.11.2013

Radzę sprawdzić już pocztę czy dostaliście meila, bo wtyka już jest dostępna :D


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Neptune - 29.11.2013

U mnie nic narazie nie ma :(


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Loco - 29.11.2013

Do mnie przyszło lecz aby zainstalować to trzeba się zarejestrować, aktywować na koncie i milion jeden innych instalacji. Nie polecam, zrezygnowałem.


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - piral - 30.11.2013

Właśnie się ściąga. ;)


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Neptune - 30.11.2013

(29.11.2013, 21:04)LocoMatt napisał(a): Do mnie przyszło lecz aby zainstalować to trzeba się zarejestrować, aktywować na koncie i milion jeden innych instalacji. Nie polecam, zrezygnowałem.

Do mnie też dotarło (okazało się ,że trafiło automatycznie do spamu ;P )
Co instalacji to wygląda to tak, że faktycznie oprócz podania mejla trzeba założyć u nich konto. W linku który się dostaje trzeba pobrać menagera instalacji oraz otrzymujemy klucz produktu. Po zainstalowaniu menagera i uruchomieniu go wskazujemy dwie aplikacje które musimy zainstalować: pierwszą pozycje czyli Waves License Center (czy jakoś tak) oraz naszą wtyczkę ( Renaissance Bass).
Po zainstalowaniu uruchamiamy WLC i aktywujemy wtyczkę (klucz produktu już na nas czeka także trwa to kilka sekund). I teraz wygląda to tak: sprawdziłem wtyczką na Abletonie - działa, na Studio One - działa, na Reparze czyli sofcie, który używam - crash już przy uruchamianiu, nie działa O_o


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Revnotes - 30.11.2013

Ja korzystam z FL Studio, plugin startuje wyłącznie przez WaveShell, co mnie drażni. Choćbym stawał na głowię nie mogę dodać do listy wtyczek efektowych, jako pojedynczą RBass, po prostu wyrzuca błąd przy uruchamianiu. Mało tego udało mi się uruchomić dopiero po skopiowaniu licencji na pen drive, bez tego nie chciała odpalić. Strasznie to kłopotliwe, ale koniec końców mam okazję przetestować plugin. Dzięki za info.


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - sowa - 1.12.2013

warto się pomęczyć bo wtyczka bardzo fajna... do wyciągania dołu rewelka :) u mnie działa bez zająknięcia :)


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Arytmica - 1.12.2013

Jestem w posiadaniu pakietu Waves Mercury i mimo tej "inności" w grafice itp, jestem bardzo zadowolony,
szczególnie z kompresorów :)


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - sowa - 1.12.2013

(1.12.2013, 17:35)Arytmica napisał(a): Jestem w posiadaniu pakietu Waves Mercury i mimo tej "inności" w grafice itp, jestem bardzo zadowolony,
szczególnie z kompresorów :)

oooo ile dałeś za pakiecik? ;]


RE: Renaissance Bass od Waves za darmo - Arytmica - 1.12.2013

Dostałem w prezencie od fanów :)