MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER KungKroo - I need Your LoVe :) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER KungKroo - I need Your LoVe :) (/temat-other-kungkroo-i-need-your-love)



KungKroo - I need Your LoVe :) - KungFuu - 29.11.2013

Siema, nowy kawałeczek wrzucam Panowe i jeśmi mamy, to drogie Panie :) Tym razem, to moj pierwszy kawalek na nowym projekcie z moim przyjacielem Kroolikiem, troche soulu, jazzu, electroniki, połaczonej z magicznym glosem Kroolika i saxofonem Dawida Kosiarkiewicza. Ogólnie to moje oficjalne pożegnanie z panna... Troche emocji i sporo pracy :) pozdrawiam


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - Soulmate - 29.11.2013

Cześć :)

Całkiem fajnie to wyszło. Głos Twojego przyjaciela jak i sax pasują tutaj w 100%. Ogólnie nie lubię takich "smutów" tzn. nie jestem takim typem człowieka, który słucha takich utworów jak jest mu smutno czy coś ale ten utwór jest naprawdę bardzo dobry. ;) Słychać te emocje i pracę, którą włożyłeś w ten projekt.

Pozdrawiam


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - KungFuu - 29.11.2013

Bardzo mi miło, dziękuje za ta opinię.... ja tez nie mam tak, ze nastrajam sie muzyka, wiesz smutek, biedne oczy, patrzenie w okno i sluchanie dolinujacyh kawalkow :) heh.... ale w wyniku nastrajania, odczuć wychodzi muzyka :) Ja zazwyczaj pracuje na emocjach, roznego typu i to zdecydowanie moja forma na muzyke :)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - blejamichal - 30.11.2013

Dobry, dojrzały kawałek. Słychać że odpowiedzialni za niego ludzie bawią się w muzykę nie od wczoraj. Podoba mi się przestrzeń i oszczędność - nie ma ani jednego niepotrzebnego dźwięku, słucha się z dużą przyjemnością. Pozdro :)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - KungFuu - 30.11.2013

milo to słyszeć :)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - Quaz - 2.12.2013

Świetne :)

Uspokaja mnie, nieźle się przy tym chilluje :)

Kawałek jak najbardziej spoko :)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - KungFuu - 4.12.2013

Spokój to podstawa :) Pozdrawiam


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - mumu - 11.12.2013

czepię się tylko fonetyki angielskiej, bo tylko na tym się trochę znam: przedniojęzykowo zębowe dźwięczne i bezdźwięczne /th (nie ma symboli fonetycznych w czcionce :( ) / brzmią typowo polsko, jakby poprawił to było by bardzo dobrze, a z OMEGA czepialstwa to przy spółgłosce "N" za daleko wysuwa język, jak oprze go przy wymowie o krawędź dziąsła (taki wałek za górnymi zębami) - będzie o niebo lepiej - tyle z profesjonalnego czepiania

świetnie brzmiący ten akompaniament przeszkadzajkowo-bassowy, co głównie w końcówce się wyróżnia

cały kawałek na wysokim poziomie, dlatego się czepiłem tych mikrobów z początku - szukałem czegoś na siłę ;)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - Marduk - 11.12.2013

Swietne :)


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - kubus - 11.12.2013

Trochę nie mój gatunek, ale mnie zaciekawił potem wciągnął ;-) kawał dobrej roboty!


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - Burning Car - 12.12.2013

Cóż powiedzieć- znakomite. Słychać świetny warsztat, oszczędnie zagrane każda nuta wyważona i przemyślana, w wokalu żadnych zbędnych udziwnień, saks brzmi super.


RE: KungKroo - I need Your LoVe :) - KungFuu - 14.12.2013

nooooo kurcze bardzo miło cos takiego przeczytać :) mam zawianą szyję i wasze komentarze, sprawily ze nie mysle o tym kwasnym bolu i zabieram sie do pracy z nastepnymi numerami na skrzywieniu bocznym :) heh.... pozdrawiam, milego dnia