MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? (/temat-noisia-jako-klubowi-zamiatacze-projekt-nightwatch)



NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - RDZK - 10.12.2013

przed chwilka dopadlem to:

Taa, Nightwatch to najprawdopodobniej ich nowy projekt.

pierwsze co mnie zdziwiło to to, ze tjun zamieszczony zostal na kanale spinnin'. 'osz kuuu*wa' pomyslalem -.- ale posluchalem i musze przyznac, ze jestem mile zaskoczony. Klimacik wałek ma.

Co o tym sadzicie panowie i panie?


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - Grisha - 10.12.2013

gdzieś czytałem, że pod tym pseudonimem działaja już od 2010 roku i byli podpisani pod label Jaya Z (Roc Nation) jako producenci podkładów muzycznych, czy coś w ten deseń. Widać wykorzystali to teraz w innym celu :)


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - future villain - 10.12.2013

Jak najbardziej tak! Nie żebym przepadał za tym komercyjnym szajsem AKA muzyką klubową, ale popieram rozwijanie się artystów w innych gatunkach niż pierwotny.


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - RDZK - 10.12.2013

(10.12.2013, 20:22)theormore napisał(a): Jak najbardziej tak! Nie żebym przepadał za tym komercyjnym szajsem AKA muzyką klubową, ale popieram rozwijanie się artystów w innych gatunkach niż pierwotny.


znajac tych gosci to na bank nie beda typowo klubowe wałki :D


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - F.P.P - 10.12.2013

Nie wiem o co tu chodzi ale widzę tylko jakiś w gruncie rzeczy słaby remix kawałka NOISI przez Nightwatch (nie znam) i podłożone video z koncertu noisia. Moim zdaniem dali dupy z tym, że ktoś robi dla nich remix w takim stylu, dla zwolenników DnB na pewno się to nie spodoba . Ale chyba taki był zamiar żeby ściągnąć słuchaczy spoza kręgu D&B-sowego.


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - RDZK - 11.12.2013

(10.12.2013, 22:15)F.P.P napisał(a): Nie wiem o co tu chodzi ale widzę tylko jakiś w gruncie rzeczy słaby remix kawałka NOISI przez Nightwatch (nie znam) i podłożone video z koncertu noisia. Moim zdaniem dali dupy z tym, że ktoś robi dla nich remix w takim stylu, dla zwolenników DnB na pewno się to nie spodoba . Ale chyba taki był zamiar żeby ściągnąć słuchaczy spoza kręgu D&B-sowego.


nightwatch to noisia ;P

i przeciez caly album i am legion ma raczej malo wspolnego z dnb ;P


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - future villain - 11.12.2013

I Am Legion nie ma nic wspólnego z dnb poza jednym kawałkiem (świetnym Dust Descends, przez niektórych ogłoszony Shellshock'em 2.0). Poza tym, Noisia ma w poważaniu w jakim gatunku fani chcą ich kawałki.


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - Arytmica - 11.12.2013

(11.12.2013, 15:42)theormore napisał(a): I Am Legion nie ma nic wspólnego z dnb poza jednym kawałkiem (świetnym Dust Descends, przez niektórych ogłoszony Shellshock'em 2.0). Poza tym, Noisia ma w poważaniu w jakim gatunku fani chcą ich kawałki.

Sam projekt 'I am Legion' to lekko spalona inwestycja.
Grupa Noisia tworzyła swoimi czasy takie klasyki dnb, że nie powinni mieszać się kimś,
kto spych ich twórczość na 2 plan, jako podkład pod wokal.

to moim zdaniem..


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - F.P.P - 11.12.2013

(11.12.2013, 1:10)RDZK napisał(a): nightwatch to noisia ;P

i przeciez caly album i am legion ma raczej malo wspolnego z dnb ;P

O_o Oo to ja nie w temacie. Zmienili nazwę specjalnie żeby robić inną muzykę. Spoko<nonie>


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - piral - 11.12.2013

Nie zmienili nazwy, tylko utworzyli kolejny projekt. Dawno temu nawet tworzyli liquid dnb pod inną nazwą, a rodzimy styl pod główną nazwą.


RE: NOISIA jako klubowi zamiatacze? Projekt NIGHTWATCH? - F.P.P - 12.12.2013

Dobra dobra niech będzie projekt. Ale przesłuchałem to jeszcze raz i powiem że słabe stać ich na wiele więcej.