MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D (/temat-amator-adam-ramzes-na-wrzucie-i-nie-tylko-d)



Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - TanterStyleZ - 16.12.2013

Witam was moi mili lub nie mili goście.. ;D

Adam wita wszystkich tych którzy oczywiście lubią temat własnej produkcji i nie tylko własnej... ;)

Tematem produkcji zająłem się w 2007 roku kiedy to nie mając internetu dostepu do muzyki a słuchając wówczas Hardstylu którego miałem od sąsiada był to akurat set DJ LUNY Qlimax Herenven 2003 Follow The Leader.... zaczałem właśnie od tego seta którego przesłuchałem całego...własną można to nazwać PODRÓŻ z tematem Hardstylu... ;)

Bardzo mnie zaciekawił ten nurt do tego stopnia ze zaczałem wlasnie w owym czasie w wieku wtedy 16 lat tworzyc własną muzyke jeszcze wtedy mozna powiedziec ze taka spod swoich mysli jeszcze na Ejay Dance wykorzystując do tego sciagniete sample Hardstyle i nie tylko..... i poprostu bawiac sie w amatora krecilem wlasne kawalki z sampli... majac wszystkie te wlasne kompozycje aż do dzis ktore udostepniam na WRZUCIE.PL .

Wiekszosc tych ze wlasnie pierwszych produkcji byla tworzona glownie z sampli internetowych z czego powychodzily całkiem niezłe wlasne amatorskie kompozycje wówczas... Które pozwijałem w sety które udostępniam na wrzucie PL. ;))

Oczywiscie tworzac muzyke odrzuciłem pomysły zeby ukladac sample jak ukladanke.... zawsze gdy tworzyłem dany utwór myslalem w ten sposob zeby wiedziec ze jest to moj wlasny utwor stworzony z sampli nie dluzszych niz sekunda.. ;))

Aż do roku 2012 kiedy to poznałem FLa i jego możliwości produkcyjne których jest tam bardzo duzo... i pomogły mi poszerzyć własna game utworów o kolejne własne kompozycje które nadal zwijam w sety dla własnego odsłuchu ;))


Jeden z nich oraz wiele wiele innych gromadze na wrzucie dla własnej pamięci o nich i nie tylko... ;)) Z wami równiez podziele sie wieloma z nich gdyż kręci mnie temat produkcji wlasnych melodii.... ;))


Cała swoja kolekcje tworzyłem głownie do tego by mieć czego słuchac... oprócz kolekcji HS gromadzonych przez lata szczegolnie Eventow Qlimax, Defqon One, Sensation Black itd...


Głownie tworze dla siebie Hardstyle i Jumpstyle oraz Schranz i ostatnio zaczałem sie bawić pierwotnym TECHNO.... coś pod Chrisa Liebinga mniej wiecej... ;))


Zamieszcze wam kilka moich amatorskich setów do odsłuchania itd...

Lubie wymiane doświadczen miedzy osobami ktore produkuja wlasne melodie..

Kazde moje utwory zawieraja wlasne nazwy oraz daty kiedy dany utwór lub sekcja utworów w utworze była skonczona... ;)

Oto jedne z nich... Wrzuce wam linki do nich które sa na wrzucie...
Zamieszcze kilka setów HS i coś z Jumpstylu tyle że coś pod tempo 160BPM które jest skoczne i szybsze troche niz czasami wolniejszy JUMPSTYLE...
Dwa pierwsze sety to sety HS i 3ci jest setem JUMP... ;))

Wszystkie te sety które bede zamieszczał mają predkość 160 BPM
Obecnie od niedawna postanowilem zmniejszyc tempo na 155 BPM i w takim tempie bede tworzył dalsze produkcje... ;))

http://musicproducers.pl/temat-regulamin-dzialu




Pozdrawiam wszystkich tych otwartych na nowe melodie ! ;)


RE: Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - OProject - 16.12.2013

Witam, widzę że kolejny Hardstylowiec :)
Nie ma to jak Qlimax 2003 :D
Pozdro i czekam na twoje kawałki ;)


RE: Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - TanterStyleZ - 16.12.2013

Uwielbiam te style i w nich mam zaszczyt się uczyć tworzyć nowe schematy.... Generalnie wszystkie moje wrzuty sa na wrzucie.... Dzisiaj skonczylem robić dwa utwory z utworów w utworze sklejając go w 11 minutowa zimową sesje HS 2013 tworzoną w FL 10 także być może niebawem ją wstawie póki co obszerny własny material z przeciągu kilku lat jest dostepny na wrzucie i 4shared który mysle ze bede z czasem zamieszczał dla naszego producenckiego społeczeństwa !!! ;))


RE: Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - Adamzzz - 16.12.2013

Od razu mi lepiej kiedy czytam że ludzie ciągle słuchają starego hardstylu.
Jak wyżej, ciekaw jestem co tam udało Ci się sklecić z tych sampli.

P.S. Jumpstyle też jest cool chociaż jedyny kawałek jaki mi kiedykolwiek pozostał na dłużej w głowie to beat machine fenix'a i dr. phunk'a lol


RE: Amator Adam (Ramzes) na wrzucie i nie tylko ;D - TanterStyleZ - 16.12.2013

Oj uwierz moj drogi ze mi tez lepiej gdy nasza spolecznosc HSów potrafi docenic wlasnie tamten starszy HS tych weteranów w sumie których kazdy z nas zna... Pavo Luna Zany Technoboy Max B Grant The Prophet uwielbiam gościa... Deepack szaleńcy ;D Dużo by tu wymieniac oczywiscie Ci nowi tez wymiatają teraz na naszej scenie HS D Block B Front Ran D Coone Wildstylez
Noisecontrollers Brennan Heart ..... to z NU HS Pretendenci do miana oskara tak jak The Prophet moim zdaniem który już swoje w zyciu zrobił i ciesza mnie tacy ludzie jak oni i sprawiaja wielki usmiech na twarzy gdy sie ich widzi i slucha.. ;))