MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE DJ Adam - The Hard Devil (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE DJ Adam - The Hard Devil (+1) (/temat-hardstyle-dj-adam-the-hard-devil-1)



DJ Adam - The Hard Devil (+1) - TanterStyleZ - 20.12.2013

Witam was dziś z rana... ;)

Ponieważ jestem nowym użytkownikiem tej strony... Chciałbym wam dziś udostępnić coś ze swoich kompozycji które już troche czasu mają...

Oczywiście jak każda z moich kompozycji zawiera mnie jako autora którego nazwa się zmieniała przez jakiś czas i pewnie sie jeszcze zmieni i pełną date wydania w danym dniu;)

Utwór były tworzone głównie z sampli internetowych tak jak to wczesniej juz mowiłem wraz z moimi niektórymi dodatkami .


Czytałem regulamin niedawno i jeszcze nie do konca moge wiedziec czy poprawnie jest tu wszystko zawarte... ;D

Zaznaczam ze nie byly one tworzone na FLu ! ;P

Tworzone w Ejay Dance 4 czyli w programie z ograniczonym zasobem mixu i wszystkiego co z nim związane... Oczko

Od mniej wiecej pół roku korzystam z FL 10

Komentarze i wasze spostrzeżenia mile widziane ..! ;))


Gatunek: Hardstyle
DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011)




Gatunek: Hardstyle (w połączeniach)
DJ Ramzes - Dance With Me vol.81 (Hardstyle Collection 2013) 1.02.2013



RE: DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011) (+1) - Adamzzz - 20.12.2013

Cush.. Pomysł jest, ale miks trochę siada.
Przede wszystkim : w obu kawałkach jest za dużo basu! Wszystko się przesterowuje! Bas zabiera bardzo dużo miejsca w mixie dlatego musi być w sam raz - nie za dużo, nie za mało.
W pierwszym utworze nie ma prawie w ogóle przejść, przez co wygląda to trochę jak wersja demonstracyjna wszystkich sampli które masz. Hardstyl to muzyka głównie, jeżeli nie tylko, do tańczenia ale trzeba też dać tańczącemu chwilę wytchnienia lol.
W drugim kawałku jest już lepiej, ponieważ jest melodia; są też przejścia, ale wydaje mi się że momenty gdzie jest akcja bass/skricz(czy cholera wie jak nazwać ten dźwięk który żeś uzyskał lol) mogły być nieco krótsze.
Nie poddawaj się. Każdy kto nawet próbuje robić hardstyl zasługuje na szacunek, bo nie jest to jeden z łatwiejszych gatunków muzyki elektronicznej do tworzenia. :)


RE: DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011) (+1) - Head - 20.12.2013

Staraj się korzystać z analizera spektrum aby mieć widok na to co się z nutką dzieje. W 1 dużo suba na początku i zagłusza wyższe częst. Ale fajny pomysł na nutke.
W 2 dobry kick masz ten w 2 i 6min. Master z czasem coraz lepiej będzie Ci wychodził :)
Powodzenia przy kolejnych projektach


RE: DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011) (+1) - TanterStyleZ - 20.12.2013

(20.12.2013, 14:40)Adamzzz napisał(a): Cush.. Pomysł jest, ale miks trochę siada.
Przede wszystkim : w obu kawałkach jest za dużo basu! Wszystko się przesterowuje! Bas zabiera bardzo dużo miejsca w mixie dlatego musi być w sam raz - nie za dużo, nie za mało.
W pierwszym utworze nie ma prawie w ogóle przejść, przez co wygląda to trochę jak wersja demonstracyjna wszystkich sampli które masz. Hardstyl to muzyka głównie, jeżeli nie tylko, do tańczenia ale trzeba też dać tańczącemu chwilę wytchnienia lol.
W drugim kawałku jest już lepiej, ponieważ jest melodia; są też przejścia, ale wydaje mi się że momenty gdzie jest akcja bass/skricz(czy cholera wie jak nazwać ten dźwięk który żeś uzyskał lol) mogły być nieco krótsze.
Nie poddawaj się. Każdy kto nawet próbuje robić hardstyl zasługuje na szacunek, bo nie jest to jeden z łatwiejszych gatunków muzyki elektronicznej do tworzenia. :)


Te utwory jak większość dopóki nie miałem styczności z FLem były tworzone w Ejay Dance 4czyli w programie z ograniczonym zasobem mixu i wszystkiego co z nim związane... ;) a nie w profesjonalnym programie gdzie jest wiele możliwości aranżacyjnych jak i możliwości doboru odpowiednich brzmień... Pozdrawiam :)


RE: DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011) (+1) - Creatorz - 25.12.2013

Pomysły są, mix słaby. Pracuj cały czas i korzystaj z Fl-a bo era robienia muzyki na e-jay'u dawno się skończyła xD


RE: DJ Adam - The Hard Devil (Hardstyle Session vol.65 9.09.2011) (+1) - TanterStyleZ - 26.12.2013

Wiem o tym doskonale że się skończyła... Ponieważ od pół roku ucze się na FLu (czytaj wyżej w poście)

Generalnie chodzi o to że nawet w bardzo prostych programach idzie wyciągać takie tematy ! ;P

Także czytanie ze zrozumieniem się kłania ;D

Pozdrawiam. ;)