MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas (/temat-hardstyle-daltonerz-confuzer-last-x-mas)



Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Daltonerz - 23.12.2013

Witam ponownie :D
Tym razem chciałbym wam przedstawić nowy, świąteczny utwór, który stworzyliśmy ja i Confuzer :)
Nie jest to jakiś poważny track, po prostu mieliśmy ochotę na zrobienie czegoś związanego ze świętami, a że chcieliśmy się wyrobić przynajmniej przed wigilią, to się śpieszyliśmy, no i ostatecznie nie jestem całkowicie usatysfakcjonowany z końcowego efektu <niewiem> Ale mówi się trudno, najwyżej spróbujemy za rok :D
Niestety nie znaleźliśmy wokali w wyższej jakości, więc trzeszczą, piszczą i ogólnie okropnie się je miksowało xP.
Nie mieliśmy też jakichś ambitnych pomysłów na intro/outro, więc jest jak jest, bez screechy ani innych bzdetów :P.

Zapraszam do słuchania i wyrażanie opinii na temat tego utworu ;)



Niech moc świąt będzie z wami ! <hohoho>


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - pogotekk - 23.12.2013

Słychać, że było to robione w pośpiechu :). Też miałem coś zrobić świątecznego, tylko ostatnimi czasy cierpię na brak weny :D. Ogólnie nie jest źle, tylko trochę mi przeszkadza ten square'owy lead. Szkoda, że nie mieliście ambitnych planów na wzbogacenie builda, bo brzmiałby w miarę ok, a tak to jest kaszana :D.


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Adamzzz - 23.12.2013

Dobreee. Ładnie zinterpretowaliście melodie z last kristmas. Gdyby tylko jeszcze dać potężniejszy lead (bo tak jak jest to bardziej chórek niż główny motyw) to sciągnąlbym se telefon... nie no żart - i tak se ściągam to na telefon xD.
Co do kicka sie nie przyczepiam. Innym podpasuje, innym z kolei nie! (mnie tam sie podoba :P)
Świąteczna atmosfera jest i to mi się podoba :D
WIELKI PLUS
PROPSY


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Daltonerz - 23.12.2013

Nie będę już więcej nic robić na siłę :P. Wychodzi z tego samo zło XD.
Zacząłem nawet wykręcać nowy lead, bo wiem jak brzmi, ale już mi sie nie chciało nawet tego miksować -.-.
Build to taki w sumie żart, bo ani to energiczne, ani euforyczne, ani nic. Już nie wspomnę o miksie...
No i oto efekt. Nie jestem zadowolony, oryginał jest wręcz legendarny, a my nie podołaliśmy, trzeba to przyznać.
Mam nauczkę :P Przerzucam się na raw, koniec z tym pseudo nustylem xP


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Head - 23.12.2013

(23.12.2013, 21:21)Daltonerz napisał(a): (...)Przerzucam się na raw, koniec z tym pseudo nustylem xP

Zrobiłem sb screena :) Fajny lajtowy klimacik ale na dłuższą metę nie dałbym rady tego słuchać (jestem fanem starego hardu i ostrego rawu).
Życzę powodzenia w przyszłym roku. Drugie podejście powinno być jeszcze lepsze.
Może i ja się podejmę wyzwania ??? Fuckin' Early X-mass!


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Daltonerz - 25.12.2013

Hej :)
Jeśli komuś jeszcze mało Last Christmas i hardstyle, to wrzucam wersję Creatorza, na podstawie mojej melodii :D

[zs]http://www25.zippyshare.com/v/58688024/file.html[/zs]


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Creatorz - 25.12.2013

I z twoim kickiem xD

A co do wersji Confuzer'a to zdecydowanie szpeci wszystko kick. Ma za duży bass i ogólnie słabo jest zmiksowany (punch za głośny w stosunku do taila) a z tego co wiem to powinno się ciąć kicka i odpowiednio zmiksować punch tail i sub. Sam pomysł jest ok, ale szkoda, że ty sam do niego mało się przyłożyłeś. Przypuszczam, że sam byś zrobił o wiele lepszą wersję co też zacząłeś w mojej (naszej) wersji i jak dla mnie jest o wiele lepsza, tylko kick w niskim pitchu brzmi dziwnie co drażni moje uszy ale cóż sam nie mogłem na to poradzić (taki kick xD) Powiedzmy sobie szczerze, zarówno twoja wersja z confuzerem jak i moja nie są perfekcyjne i nie są nawet dobre, gdyby nad tym posiedzieć to pewnie coś by z tego wyszło, ale to jest wada "amatorów", że szybko się zniechęcamy i nie mamy siły siedzieć dłużej xD Overall za twój pomysł z moim wykonaniem dam 7/10 (bo podoba mi się lead bardzo) a za wersję Confuzera dam 5/10


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - Spidfirerz - 3.01.2014

Podoba mi sie przejscie z 3;06 ;D dobra robota :)


RE: Daltonerz & Confuzer - Last X-Mas - SpeedCorist - 6.01.2014

Nutka sprawia wrażenie takiej zabawnej :D mimo tego, że jest niedopracowana to i tak (jak kolega powyżej napisał) dobra robota :)