MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) (/temat-uplifting-sebastian-brandt-mana-resound-project-remix)



Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - FrozerZ - 24.12.2013



Witam serdelnie oto mój ostatni remix w klimacie Upliftowym. Życzę miłego odsłuchu i pozdrowionka ;)


RE: Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - Wojciech - 25.12.2013

Przyczepie się tylko do clapa (snare :P), który jest za głośny, gdybyś go trochę ściszył brzmiałby duuużo lepiej, chciałeś na pewno uzyskać dynamike i pierdolnięcie, ale jest odwrotnie. :P

Oryginału nie przebiłeś, ale podoba mi się. Pobrałem sobie ;)


RE: Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - Cris - 25.12.2013

Jest tutaj duzo problemów w mixie, pluck w buildzie jest strasznie przyduszony equalizacją, clap raz że jest za suchy, dwa że miejscami za bardzo się wybija, ale byłbym ostrożny ze stwierdzeniem kolegi wyżej że jest zdecydowanie za głośny, breakdown bez jakichś szałów (ja jestem raczej fanem masywnych rozbudowanych padów a'la Andy Blueman) ale poprawny i nawet dosć przyjemny, main jest fajny podoba mi się, pad raczej w mainie bardziej bym schował w tle bo leci momentami nawet głośniej niż melodia, track na plus i widzę w Tobie spore nadzieje na przyszłość :)


RE: Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - FrozerZ - 25.12.2013

Dziękuje panowie za szczere i rozbudowane wypowiedzi - oto mi chodziło:). Jeszcze parę słów ode mnie(lecz sorka odrazu za błędy b jestem po PASTERCE);). Zgadza się z tym pluckiem na początku nie mogłem go za nic osadzić w mixie to niestety przez sporą ilość instrumentów ponieważ chciałem nakręcić tracka do przyzwoitej dynamiki i użyłem dość rozbudowanego arpbassu który i tk niestety mimo mojej długiej (kariery) z apliftem gdzieś zaginął w mixie xd. Co do breakdownu, Cris widzę że mamy takie same pryjorytety, jednak trudno wykręcić takiego breaka chodzby na Orchestralu. Cóż jeszcze raz dziekówa panowie i pozdrówka ;)


RE: Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - Cris - 25.12.2013

mogę Ci pomóc bo w kwestii orchestrali jestem dość dobry ;) napisz do mnie na priv :)


RE: Sebastian Brandt - Mana(Resound Project Remix) - Matt'de Loure - 25.12.2013

Po breakdownie fajnie hula, tak jak kolega wyżej napisał to ten snare mnie też razi, jest za bardzo "wyraźny" Widzę postępy, fajnie się słucha i miło, chociaż szczerze muszę przyznać że trzeba nad mixem popracować bo czasami jest przygłuszony. Mam na myśli poszczególne dźwięki. Chociaż sam nie robię dobrego mixu to bym nad tym posiedział, remix jako całość wyszedł Ci na plus. Git produkcja, czekam na więcej od Ciebie :)
Pozdro Dawid! :) może coś kiedyś wykręcimy wspólnego ;)