MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) (/temat-film-filmowaly-tik-tak-full-feature-trailer)



Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - mumu - 4.01.2014

bez ściemy, postanowiłem zamieścić ten wałek, żeby mu jeszcze nabić trochę statystyk na chmurze ;P



Giną ludzie, głównie męskie prostytutki. Policja w Rybniku jest bezsilna, proszą o pomoc najlepszego profilera z CBŚ. Zwyrodnialec popełnia pozorny błąd i zostawia swoje DNA na jednym z miejsc zbrodni. Przełom w śledztwie zbiega się z porwaniem bratanka jednego z głównych bohaterów. Czy zdążą na czas uratować Młodego, wypełniając po drodze nietuzinkowe polecenia wariata? Czy wszystko jest takie, jakie się wydaje? Przekonaj się sam. Tik, tak, czas ucieka.


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - MAB - 4.01.2014

Podoba mi się klimat tej produkcji. Ciekawa historia sprawnie opowiedziana. Choć za krótko jak dla mnie. Taki rodzaj wałków chyba powinien mieć więcej czasu:) Ale... Co ja tam wiem:)
I powiedz mi... Jakie środki odurzające trzeba brać, żeby wymyślić Piotrusia Fontanne?


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - okrongly - 4.01.2014

cóż mogę napisać.....sam robiłeś wszystkie wokale?dobry humor i teksty hehe.Pozdro!


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - mumu - 8.01.2014

dzięki Panowie

@okrongly
tak, wszystko (włącznie z coverem "Ja jestem Pan tik-tak" od 4:27) zrobione przeze mnie i mojego ziomka od filmowałków


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - L.G. - 8.01.2014

Dopiero dziś to usłyszałem, dobra beka i zajebista gitara od 2:34 :D


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - suds - 12.01.2014

haha, świetne! prześwietna gitara od 2:34, naprawdę fajny klimat od tego momentu do 3:02. fajne teksty (trochę jak w Shpongle - I Am You), i ten amen break w 5 minucie dobry :D


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - Knifeman - 12.01.2014

teksty - ach, epciki temat, genialnie rozegrane - gratuluje bezkresnej wyobraźni, umiejętności i stoickiego spokoju podczas nagrywania bo ja słucham to po raz któryś i nadal mam banana na ryju :D


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - mumu - 13.01.2014

wielkie dzięki za pozytywny feedback, wrzucając ten wałek byliśmy pełni obaw o jego przyjęcie, gdyż zawsze jest świadomość rażących ułomności swojego tworu. po przeczytaniu miłego słowa ta świadomość zmienia się w motywację do dalszych produkcji.

@amen, hehe. pierwszy raz bawiłem się ciętą perkusją. amen jest o tyle fajny, że jak go nie pokroić i nie poprzestawiać (w miarę z głową) to zawsze będzie jakoś tam pasowało.


RE: Filmowały - Tik Tak (full feature trailer) - EmeellyFeely - 18.01.2014

ZACZEPISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!