MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) (/temat-hardstyle-creatorz-daltonerz-tba-preview-melodii)



Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Daltonerz - 4.01.2014

Chcialbym przedstawić tutaj dwie melodie, które najprawdopodobniej wykorzystamy w naszym nowym utworze ;) Oprócz tej jest jeszcze trzecia zaprezentowana w poprzednim teaserze. Sound design (tzn kick, leady) nie będzie taki jak tutaj, wiec nie bójcie się, postaramy się tego nie schrzanić :P
Aha i kompozycja to tak trochę bez pomysłu, jak coś się wam spodoba, to może użyjemy tego we właściwym projekcie :D Ale fajnie by było, gdyby ktoś podpowiedział, czy to pasuje, a może w jaki sposób wy byście tych melodii użyli ? Na razie mamy tylko szkielet breaka, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć ;P
Porady dotyczące miksu chętnie przyjmę ^^
Nie przeszkadza wam ten lead ? Ja chciałbym coś takiego dodać, ale nie wiem, czy pasuje to do klimatu traka...
A wokale to tak z dupy powstawiane, przepraszam, w kwesji voxów jestem kompletnym laikiem :P

Zapraszam do odsłuchu:




RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Trusted - 4.01.2014

Obie melodie zamiatają jak trzeba :D
Lead idealnie pasuje do klimatu track'a ja sobie tam innego nie wyobrażam. :P
Wokale trochę rzeczywiście chaotyczne ale ładnie się wpasowują w utwór.
Mam nadzieje, że będzie free download, bo lubię sobie czasem posłuchać takich klimatów ;)
Pełen profesjonalizm, czekam ze zniecierpliwieniem na fulla. ^^


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Daltonerz - 4.01.2014

(4.01.2014, 20:54)Trusted napisał(a): Pełen profesjonalizm, czekam ze zniecierpliwieniem na fulla. ^^

Jejku, lepiej nie chwalić, póki nie skończymy, bo jeszcze wyjdzie crap i będzie jedno wielkie niezadowolenie, bo zmarnowany potencjał, a bo to, a bo tamto xD
No ale dziękuję za pozytywną opinię ;)

(4.01.2014, 20:54)Trusted napisał(a): Mam nadzieje, że będzie free download, bo lubię sobie czasem posłuchać takich klimatów ;)

A z tym to jeszcze nie wiadomo, chcemy natłuc kilka tracków i wszystkie razem wydać jako EP'kę ;)
Ale jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie. Z resztą jaki label będzie nas chciał ? XD


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Head - 5.01.2014

Prędzej czy później was wezmą, tymbardziej że macie potencjał - trzeba pracować, próbować i zastanowić się nad demkiem. Pamiętam tracki Creatorza jeszcze jako H-Revoluzionerz czy jakoś tak :P i epicki The Dark :D mam nadzieję że wkońcu go wyda :P
Czekam aż zrealizujecie te leady :)
pzdr


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Cris - 5.01.2014

(4.01.2014, 20:54)Trusted napisał(a): Mam nadzieje, że będzie free download, bo lubię sobie czasem posłuchać takich klimatów ;)
Pełen profesjonalizm, czekam ze zniecierpliwieniem na fulla. ^^

Typowe podejście do tematu. Najlepiej oczekiwać pełnego profesjonalizmu i jeszcze darmochy nie? szkoda tego dolara na wsparcie rodzimych producentów?


co do melodii, jest całkiem fajna dośc dobrze buduje mroczniejszy klimat chciaż wolałbym żeby była dopieszczona takim reverbem kroczącym tuż za nią :)


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - SpeedCorist - 6.01.2014

Obie melodie są bardzo dobre, a lead jak najbardziej pasuje.
Zajefajny klimat, czekam na skończony utwór. ^.^


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - Creatorz - 8.01.2014

<- zapowiedź melodii. Tak będzie to brzmieć, pewnie jeszcze dopieścimy.

<- Zapowiedź intra.


RE: Creatorz & Daltonerz - TBA (preview melodii) - The Timbrer - 8.01.2014

Kick cienki. Jest metaliczny nie ma crunch'u i do tego czuję że barakuje mięsa okolice 200-300 Hz i z pewnością da się z niego więcej wycisnąć. Intro jak intro nic nadzwyczajnego jeżeli main'em nie nadgonicie to będzie bardzo średnio. Synth w intrze za mało się przebija. Zdecydowanie za mało. Jemu też brakuje mięsa. To są detale ale one decydują. Dla mnie jest wciąż sporo do poprawy, ale nie jest źle można z tego zrobić niezły wałek