MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Mix - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Mix (/temat-mix)

Strony: 1 2 3


RE: Mix - OProject - 23.01.2014

Tyle co dziś ukręciłem w 2 godzinki, mogę jeszcze się tym pobawić jak ci się podoba ;)
http://www28.zippyshare.com/v/16296717/file.html Wersja 1.2
Jakichś drastycznych zmian nie ma ale brzmi chyba gut xd
Trochę wycinanek, parę vintage kompresorów, korektorów i pogłosów :D
----Generalnie dosyć dobre doświadczenie, można się wiele nauczyć i pobawić w "realizatora dźwięku" no i miksowanie czegoś odmiennego niż elektroniczny beat 4/4, szkoda tylko że nie ma dostępu do wszystkich ścieżek :)
Myślałem też o tym żeby zrobić na forum takie Miks packi żeby się szkolić i miksować :)


RE: Mix - RaNi/Works - 23.01.2014

Cytat:Generalnie dosyć dobre doświadczenie, można się wiele nauczyć i pobawić w "realizatora dźwięku" no i miksowanie czegoś odmiennego niż elektroniczny beat 4/4, szkoda tylko że nie ma dostępu do wszystkich ścieżek

Heh "Realizator dźwięku" śmiechłem :D

Moja wersja jest całkiem git ale jeszcze nie tak bardzo git jak może być.
Będzie V2 i będzie grubo.


RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

Kolego....
Moje pytanie brzmi
Czy pozwolisz mi wrzucić wersję z Twoim udziałem na kanał YT?


(22.01.2014, 13:07)Rivel Nightstar napisał(a): Ojtam ja już skończyłem... renderuję i jak upnę to dam znać :)

okej zrobiłem:

link prywatny oczywiście jest to V1 także będą następne jak życzycie.



RE: Mix - RaNi/Works - 23.01.2014

NIe nie jeszcze niee waśnie renderuję dużo lepszą wersję milejdi Prosiłbym o zaczekanie około 2 godzinek! :)


RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

Ile pogłos daje, ło ludzie ,wydawałoby się zwykły pogłos,ale w podbiciach ile daje!
W mocnych momentach normalnie szał! I niektórych niedociągnieć tak nie słychać...
:D rzecz jasna moich wokalnie bo np w momencie
"..to nie tobie ptak się zwierza w księżycową noc" jest taki dysonans wokalu , tak okropnie brzmi wejście na ten wyższy rejestr siłowo,że aż wstyd!!a w kolegi zabrzmiało :) i to całkiem wyjściowo do ludzi.











(23.01.2014, 11:35)OldscoolProject napisał(a): Tyle co dziś ukręciłem w 2 godzinki, mogę jeszcze się tym pobawić jak ci się podoba ;)
http://www28.zippyshare.com/v/16296717/file.html Wersja 1.2
Jakichś drastycznych zmian nie ma ale brzmi chyba gut xd
Trochę wycinanek, parę vintage kompresorów, korektorów i pogłosów :D
----Generalnie dosyć dobre doświadczenie, można się wiele nauczyć i pobawić w "realizatora dźwięku" no i miksowanie czegoś odmiennego niż elektroniczny beat 4/4, szkoda tylko że nie ma dostępu do wszystkich ścieżek :)
Myślałem też o tym żeby zrobić na forum takie Miks packi żeby się szkolić i miksować :)



RE: Mix - RaNi/Works - 23.01.2014

Okej. Szacuję że film będzie na internetach za około 2 godziny.
Pytanie: Dać na Youtube? czy na serwer abyś mogła sobie spokojnie pobrać i wrzucić na swój kanał YT?


RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

W trakcie tego czekania odsłuchuję wszystkie wersje i wiecie co?
Jaka moja wersja jest "goła"!!W sensie bez obróbek brzmi kijowo....
Wiem co se pomyślicie "Ale ją olsniło ,Nobel za ten wniosek się jej należy",ale jak nigdy w życiu nikt nie obrabiał moich wokali to nie miałam odniesienia,a teraz mam !
Tylko co z nami będzie kiedy znajdziemy się na zakręcie
...skoro ja nie potrafię obrabiać w żadnym programie muzyki?


RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

Żebym mogła wrzucić na swój kanał!!!
:)


(23.01.2014, 14:41)Rivel Nightstar napisał(a): Okej. Szacuję że film będzie na internetach za około 2 godziny.
Pytanie: Dać na Youtube? czy na serwer abyś mogła sobie spokojnie pobrać i wrzucić na swój kanał YT?



RE: Mix - Wappa - 23.01.2014

(23.01.2014, 14:43)EmeellyFeely napisał(a): co z nami będzie kiedy znajdziemy się na zakręcie

...redukcja, but i odcięcie ;) (najlepiej na 2kę i żyła)


RE: Mix - Revnotes - 23.01.2014

Po raz pierwszy próbowałem miksować wokal z pełnym podkładem i muszę przyznać, że to cholernie trudne i niewdzięczne zadanie. Emeelly, mam nadzieję, że nie zepsułem surowych ścieżek ;)

Enjoy :)

[zs]http://www13.zippyshare.com/v/74317707/file.html[/zs]


RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

Podkładzik ten ściągnięty został z YT ,nie był tworzony dla mnie ani nagrywany z muzykami , nie wiedziałam, że to będzie problematyczne,ale już wiem:)
Bardzo fajnie to wyszło, skupiłeś się na tle czyli muzyce , z moim głosem chyba niewiele robione było?
Późno jest i odsłuchuję dość cicho dlatego nazwijmy to odsłuchową przymiarką , ciekawość nie pozwoliła by mi zasnąć bez odsłuchania, ale jutro jak dam na głośniki to wszystko wyłapę!;)


(23.01.2014, 22:11)Elnanter napisał(a): Po raz pierwszy próbowałem miksować wokal z pełnym podkładem i muszę przyznać, że to cholernie trudne i niewdzięczne zadanie. Emeelly, mam nadzieję, że nie zepsułem surowych ścieżek ;)

Enjoy :)

[zs]http://www13.zippyshare.com/v/74317707/file.html[/zs]



RE: Mix - EmeellyFeely - 23.01.2014

Tia... na pewno ,zważywszy, że jestem po wypadku i uszkodzony jest błędnik - jak zredukuję bracie!!, przybutnę i odetnę to cholera wie gdzie się zatrzymam lub na czym :D


(23.01.2014, 16:05)Wappa napisał(a):
(23.01.2014, 14:43)EmeellyFeely napisał(a): co z nami będzie kiedy znajdziemy się na zakręcie

...redukcja, but i odcięcie ;) (najlepiej na 2kę i żyła)



RE: Mix - Audionysos - 23.01.2014

Ja tam się w to nie bawię bo za dużo pracy z tym, a nie mam czasu ostatnio za bardzo. Osobiście mi ten podkład w ogóle nie podchodzi i jeszcze pokaleczony przez yt. Przydało by się tam dograć jakieś partie instrumentalne, żeby to wyszło bardziej dynamicznie, ale to już jest wyższa szkoła jazdy żeby to dopasować. :)


RE: Mix - EmeellyFeely - 24.01.2014

I karny jeżyk
;P


(23.01.2014, 23:52)Audionysos napisał(a): Ja tam się w to nie bawię bo za dużo pracy z tym, a nie mam czasu ostatnio za bardzo. Osobiście mi ten podkład w ogóle nie podchodzi i jeszcze pokaleczony przez yt. Przydało by się tam dograć jakieś partie instrumentalne, żeby to wyszło bardziej dynamicznie, ale to już jest wyższa szkoła jazdy żeby to dopasować. :)



RE: Mix - Revnotes - 24.01.2014

Właściwie to na wokalu siedzi kilka efektów :) i wysyłka na tradycyjny i bramkowany pogłos. Ogólnie starałem się, żeby wyszedł naturalny, ale nie był tak zagłuszany/maskowany jak w surowych nagraniach.


RE: Mix - Wappa - 24.01.2014

(23.01.2014, 23:41)EmeellyFeely napisał(a): zważywszy, że jestem po wypadku i uszkodzony jest błędnik

o_O


RE: Mix - EmeellyFeely - 24.01.2014

Oooo!! widzę kolega ma coś z okiem
Jedno większe tak? O_o
Koko Koko mam większe oko

(24.01.2014, 11:55)Wappa napisał(a):
(23.01.2014, 23:41)EmeellyFeely napisał(a): zważywszy, że jestem po wypadku i uszkodzony jest błędnik

o_O



RE: Mix - Wappa - 24.01.2014

hehe, poprawiłaś mi trochę humor tymi 'oczami' :)


RE: Mix - EmeellyFeely - 24.01.2014


OKIEM! jednym


(24.01.2014, 14:07)Wappa napisał(a): hehe, poprawiłaś mi trochę humor tymi 'oczami' :)



RE: Mix - Wappa - 24.01.2014

na jedno oczko ;)