MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO Bleary - Oldschool (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO Bleary - Oldschool (Original Mix) (/temat-electro-bleary-oldschool-original-mix)



Bleary - Oldschool (Original Mix) - Castiel - 9.01.2014

Autor-Bleary
Tytuł-Oldschool
Czas-4:04
Link :


Komentarz:
Jest to utwór,który łączy w sobie kilka styli jednoczesnie od Electro po Drumstep jednakże najbardziej pasuje pod electro więc dodaje go tutaj.

Jeżeli nie pasuje jednak można przenieść do odpowiedniego działu.
Życzę miłego odsłuchu :)


RE: Bleary-Oldschool(Original Mix) - The Timbrer - 9.01.2014

Synth jest fenomenalny. Bardzo mi sie podoba. Do tego automatyzacja ze stutterem tez bardzo fajna subtelnie wchodzaca. Trak ma super klimat. Dosc ciezki ale to mi sie wlasnie podoba. Bardzo fajne dzwieki dodajace atmosfery i smaczku. Wedlug mnie calosc gra spojnie i czysto. Na pewno trak na duzy plus


RE: Bleary-Oldschool(Original Mix) - OProject - 9.01.2014

Synth dobry, masywny sam kręciłeś? ;P
Całościowo to fajnie brzmi, jedyne co mi nie pasuje to że nie wiadomo do końca co to za styl.
Może wydawać się trochę monotonny, ale dzięki dobremu synthowy nie zwraca się na to uwagi ;)
Melodia też fajna, psychodeliczna, trochę z goa mi się kojarzy :P
Wokale również świetnie pasują :)
Technicznie jest ok, choć nie wiem czy w ok. 200-300 Hz nie za bardzo się wszystko kotłuje, miesza.
W 2:49 wokal ma za duży rezonans w środkowym paśmie (1200Hz) to chyba wina filtra.
Może snare ma za dużo góry.
No i ja bym więcej hatów tu widział :P
Czuć stary klimat którego brakuje w nowszych kawałka i to największy plus tego utworu... ciężki mroczny klimat <thumbup>
To chyba najlepsze co od ciebie słyszałem ;)


RE: Bleary-Oldschool(Original Mix) - Revnotes - 9.01.2014

Na prawdę gruby synth, robi wrażenie, brzmi nowocześnie. W dropach brakowało mi jeszcze jakiegoś suba porządnego, który by to nieco rozbujał, bo tak leniwie sobie gra, ten który tam wrzuciłeś. Klimat jest i całość jak najbardziej spójna, chociaż motyw w sensie melodii taki dosyć prosty, ale w sumie czemu nie. Daje radę.


RE: Bleary - Oldschool (Original Mix) - Audionysos - 16.01.2014

A jak dla mnie to ten syntek jest za bardzo popruty :/
Dużo lepiej to brzmi w 0:40, 0:46... Szkoda że nie dałeś tego dłużej posłuchać. Ja bym na tym ten utwór oparł i ten popruty dźwięk ewentualnie jako jakieś wstawki.
Z tym "come on" mogłeś sobie już dać spokój. Równie dobrze na początku mogłeś jeszcze wrzucić coś w stylu "sprawć to", a w brejku jakiś aplauz i laski rzucające na scenę majtkami. No sorry, może ja jestem jakiś dziwny, ale takie coś to jest dla mnie żenada :P
Projekt bardzo ciekawy, pozdrawiam :)


RE: Bleary - Oldschool (Original Mix) - Audionectic - 19.01.2014

Mi sie zajebiscie podobało.Powiało świeżością na forum.Moze minimalnie zbyt głośno ten "popruty"synth