MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Do usuniecia! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Do usuniecia! (/temat-do-usuniecia--10631)



Do usuniecia! - Almhome - 9.01.2014

DO USUNIECIA!




RE: Almhome - Moments of Realisation - Audionysos - 12.01.2014

Bas mógłby mieć więcej harmonicznych, albo dodaj jeszcze jakąś niższą partię do utworu. Werbel wydaje mi ma za dużo góry i brzmi zbyt hatowo. Poza tym to jakoś sucho tu jest. Może spróbuj przynajmniej trochę więcej pogłosu dawać.
Te belsy co wchodzą w 1:21 w ogóle nie pasują tutaj moim zdaniem, lepiej wywalić je, albo spróbuj ułożyć z nich coś innego.
Podoba mi się natomiast ten syntek pojawiający się w 0:46 - powiedziałbym, że jest bardzo na miejscu w tym traku :)
Ten dźwięk lecący w tle od 0:25 (to jest chyba ten sam co w intrze) też jakoś nie porywa specjalnie. Ja bym z niego zrezygnował i dał pad głośniej. Do tego nałożyć jeszcze na niego jakiś narastający, niższy dźwięk smyków i było by super :)

Pozdrawiam :)


RE: Almhome - Moments of Realisation - Almhome - 12.01.2014

Ok dzieki za rady i ogolnie za opinie :)


RE: Almhome - Moments of Realisation - Groniu - 17.01.2014

Ale i tak jak na pierwszy raz to bardzo dobrze ;)


RE: Almhome - Moments of Realisation - digital-es - 17.01.2014

Ciekawy klimatyczny wałek! Jak na pierwszy taki numer to propsy za fajny pomysł. Technicznie jest całkiem dobrze. Sub jak na moje ucho mógł by być bardziej miękki. Pady też bym bardziej pod głośnił i tą główną melodyjkę. Ale to moje odczucie, może tak miało być ;) Podoba mi się.


RE: Almhome - Moments of Realisation - F.P.P - 22.01.2014

Od razu rzuca się na pierwszy plan werbel, za dużo energii skupione jest na najwyższym paśmie, wydaje się przez co sztucznie nabity i ma słaby atak. Na całości za dużo góry. Sub za wysoko wchodzi jak do takiego numeru, jest za twardy, najlepiej jak w ogóle nie przekraczał by 60 hz. Całość merytorycznie nie przekonuje, dobór melodii wydaje się być przypadkowy od pyty dysonansu moment ok 2:20 jest naprawdę ciężki, a wokal po prostu na siłę. Jak na pierwszą produkcje tego gatunku to w sumie nie jest tak źle. Powodzenia w dalszym treningu


RE: Almhome - Moments of Realisation - barthus - 24.01.2014

W DnB najtrudniej jest zrobić perkusję. Pamiętam ile czasu sam próbowałem ją ogarniać. Świetnie to u Ciebie słychać. Tle do 0:24 mnie urzekło :D Jaram się, ale... za głośny ten hat :< razi. Brakuje tej drum'n'bassowej perki. 1:21.. roz**ło mnie, poczułem się jak w jakiejś Turcji przez moment xd co za dźwięki! Potem już drążyłeś temat, raczej nie na plus niestety :/

Coraz częściej jak słucham utworów z tego forum to mam ochotę robić remixy bo słyszę je na swój sposób xd szkoda że nie mam na to czasu :/


RE: Almhome - Moments of Realisation - artefaktdnb - 24.01.2014

(24.01.2014, 22:17)barthus napisał(a): W DnB najtrudniej jest zrobić perkusję.

dokładnie , perkusja ma taki break że się skuszę na mp3 , bo chyba będzie ?


RE: Almhome - Moments of Realisation - Almhome - 25.01.2014

Mp3 juz jest od dawna :P

Dzieki Wam za wszystkie opinie, widze ze sa one naprawde urozmaicone :) Ciesze sie ze komus sie to wgl podoba :) To moj pierwszy taki kawalek i moje oczekiwania byly o wiele mniejsze, tak wiec dzieki :P


RE: Almhome - Moments of Realisation - weedplay - 27.01.2014

Brakuje według mnie troche mocy w perce, a tak to ciekawy pomysł :)


RE: Almhome - Moments of Realisation - GWF - 1.02.2014

Zgodzę się z przedmówcą, brakuje trochę mocy w perce ale i rollowania, powinna pomykać bardziej zróżnicowanie(ale może tylko się czepiam) .
Pzdr!