MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Martin Garrix + Team AiR - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Martin Garrix + Team AiR (/temat-martin-garrix-team-air)

Strony: 1 2


Martin Garrix + Team AiR - Thomas - 11.01.2014

Dzisiaj przeglądając facebook'a natrafiłem na post użytkownika Dash Berlin World, w którym ukazana jest wpadka Martina Garrix'a przedstawiającego swój utwór "Animals". Dla niewprawnego oka nie ma tam nic niepokojącego, jednak ludzie z "KV331 Audio" wyłapali ciekawą rzecz i poinformowali o niej na swoim oficjalnym profilu na Twitter'ze. Otóż bardzo ostatnimi czasy popularny Martin korzysta z pirackiej wersji wtyczki "Sylenth1" :D Wśród nas niby nic złego, ale osoba na "takim poziomie" i pirat? :D Troszkę to nie na miejscu, nie sądzicie? Wtyczka scrackowana dzięki dobrze znanej nam ekipie TEAM AiR.

Tutaj linki:

http://dashberlinworld.com/profiles/blogs/kv331-calls-out-martin-garrix-on-cracked-software

https://twitter.com/kv331audio/status/421650794480283649/photo/1

Nie wiem, czy nie miałem dodać tego do działu "Śmieszne". W razie błędnego umieszczenia, proszę o przeniesienie :D


RE: Martin Garrix + Team AiR - Cris - 11.01.2014

strasznie śmiesznie ten koleś wygląda jak obsługuje tego fla :D jak pokazuje niektóre opcje itd on nie bardzo wie co robi i ten jego cytat "podobają mi się kicki to biore je, ale wycinam to co mi pasuje, szczególnie kick od XXX (nie pamiętam nazwy) podobały mi się niskie tony więc sobie wziałem" <-- japiernicze :D


RE: Martin Garrix + Team AiR - Thomas - 11.01.2014

Trafne spostrzeżenie :D Nie potrafię zrozumieć fenomenu, jaki wokół jego osoby tworzy cały świat. Gdyby nie supprot chociażby Tiesto, to ten chłopak byłby dla świata kimś całkowicie nieznanym. Wiem, że to porównanie nie będzie dobre, ale dla mnie np.: nasz rodak Matt Bukovski zasługuje na większą sławę niż Martin Garrix, ponieważ do swojego sukcesu dążył sam. Są to jednak producenci całkiem innch gatunków, więc bądź co bądź nie można ich w ten sposób porównywać. Szanuję Garrix'a i lubię jego twórczość, ale jak dla mnie jest to "gwiazda" tylko i wyłącznie wykreowana przez media.


RE: Martin Garrix + Team AiR - OProject - 11.01.2014

Typek trochę nie ogarnięty xd Nie wiem może nadużywa czegoś (Nie wiem więc nie chce obrażać) ;)
A Team-Air dobra firma większość producentów ma od nich wtyczki xd


RE: Martin Garrix + Team AiR - Revnotes - 12.01.2014

Dobrze się "wstrzelił" z tym numerem, tak przypomina mi to trochę wywiad z Avici, ze względu na okoliczności.


RE: Martin Garrix + Team AiR - RaNi/Works - 12.01.2014

Miał rozmach skurczybyk xd... ale na wszystkich przyjdzie pora jak uda mi się być tak popularny jak martin i będę miał hajsu to se orginałki pokupuję i mi będą mogli co najmniej naskoczyć huehue :D


RE: Martin Garrix + Team AiR - sowa - 12.01.2014

pizda z niego i tak już przeminał z tym badziewnym kawałkeim :P latem nikt już nie będzie pamietał o tym dzieciaku


RE: Martin Garrix + Team AiR - NeoTag - 3.03.2014

Ma tyle hajsu, to czemu nie pokupował oryginałek? xD


RE: Martin Garrix + Team AiR - hardjuki - 21.04.2014

Oj żal mi jest was z tego co tutaj piszecie szczerze gown o o nim wiecie martijn poświęcił całe swoje dzieciństwo aby mieć to co ma w tej chwili


RE: Martin Garrix + Team AiR - Squirrel wax - 21.04.2014

sometimes things get complicated


RE: Martin Garrix + Team AiR - OProject - 21.04.2014

Xd xd xd
team air dobra firma xd


RE: Martin Garrix + Team AiR - Knifeman - 21.04.2014

(21.04.2014, 13:52)hardjuki napisał(a): martijn poświęcił całe swoje dzieciństwo aby mieć to co ma w tej chwili

czyli mówisz ze poświęcił całe swoje dzieciństwo aby spiracić wtyczkę.. cóż - mi to zajeło kilka minut


RE: Martin Garrix + Team AiR - Tom_Krasch - 21.04.2014

(21.04.2014, 13:52)hardjuki napisał(a): Oj żal mi jest was z tego co tutaj piszecie szczerze gown o o nim wiecie martijn poświęcił całe swoje dzieciństwo aby mieć to co ma w tej chwili

Czy ty się słyszysz??

A tak poza tym to jest w ch*j i jeszcze więcej takich "przypadków", ludzie mają to w dupie, bo wersje "skrakowane" (nie wiem czemu tak mówicie, to jest poprostu darmowa wersja pełnego programu^^) są po prostu stabilniejsze

Ps. Zauważyliście, że wszyscy najlepsi mają total bajzel na playliście i na mixie?
żadnych podpisów, kolorów nic ^^ Może jak nie podpiszę tracka na mixerze to też bd sławny xD


RE: Martin Garrix + Team AiR - hardjuki - 22.04.2014

Haha haha haha polaczki nie wierzę w to co piszecie poprostu każdy ma z was beke bo nie potraficie nic zrobic krytykuje cie innych i tylko to potraficie robić ten naród juz przyszłości nie ma przez ludzi takich jak wy "zrobił prosty kawałek" ty za to zrób prosty na miarę #1 na beatport . Martijn czerpie radość z tego co robi i to widać na każdym jego koncercie gdyby nie cieszył się tym co robi nie wykonywał by tego co robi w tej chwili tutaj powinny się wypowiadać osoby które coś w życiu z muzyką osiągnęły a nie dzieci z podwórka które mają fl a i posłuchaj troszeczkę muzyki czy pokażą jak to mogą kaleczyc mikser


RE: Martin Garrix + Team AiR - OProject - 22.04.2014

[Obrazek: 20120310162435!Watch-out-we-got-a-badass...e-meme.png]
Dziś na forum będzie ban! xd


RE: Martin Garrix + Team AiR - Squirrel wax - 22.04.2014

sometimes things get complicated


RE: Martin Garrix + Team AiR - hardjuki - 22.04.2014

No to teraz napisałeś biedaczek powiedz co osiągnąłes zrobiłeś jakaś piosenkę ? Czy tylko tak sobie marzysz wiedząc że nic nie uda ci się zrobić ... tak tak dokładnie jest na pewno wolisz krytykować innych bo sam nic nie potrafisz zrobić


RE: Martin Garrix + Team AiR - Knifeman - 22.04.2014

od kiedy sukces w muzyce jest mierzony przez popularność?

... prawda jest taka że z odpowiednim zapleczem medialnym i finansowym korpo są w stanie wypromować wszystko i narzucić gotowe zdanie - to że trafiło na tego czy innego jest już nieistotne


RE: Martin Garrix + Team AiR - OProject - 22.04.2014

(22.04.2014, 11:23)hardjuki napisał(a): No to teraz napisałeś biedaczek powiedz co osiągnąłes zrobiłeś jakaś piosenkę ? Czy tylko tak sobie marzysz wiedząc że nic nie uda ci się zrobić ... tak tak dokładnie jest na pewno wolisz krytykować innych bo sam nic nie potrafisz zrobić

Pisz dalej bo niezła beka jest xd


RE: Martin Garrix + Team AiR - Tom_Krasch - 22.04.2014

[align=justify]
(22.04.2014, 11:23)hardjuki napisał(a): No to teraz napisałeś biedaczek powiedz co osiągnąłes zrobiłeś jakaś piosenkę ? Czy tylko tak sobie marzysz wiedząc że nic nie uda ci się zrobić ... tak tak dokładnie jest na pewno wolisz krytykować innych bo sam nic nie potrafisz zrobić

Beka.

Prawda jest taka, że w polsce na to kredyty brać się nie opłaca bo za wysoki procent i potem kolosalne ceny wychodzą, a jak byś się przypadkiem wzbogacił i to dużo to by ci jeszcze doje.ba.li w c.huj wielką sumkę do rozliczenia, więc sory :)

PS. A ty w ogóle coś zrobiłeś dla muzyki, ogarnąłeś mix, wiesz w ogóle co to? że się tak "profesjonalnie" wypowiadasz?