MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) (/temat-martin-garrix-animals-rameez-edit)



Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - xAqualite - 31.01.2014

Krótko i na temat. Nie jestem za dobry ale coś tam może mi wyszło liczę na wasze opinie w komentarzach dziękuje i pozdrawiam (:




RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - DeltaWave - 2.02.2014

Czy mi się wydaje czy ten zegarek jest źle zsynchronizowany ? :P . Ogólnie od 1:01 brzmi jakbyś zapomniał o jakimś automacie(tak samo 2 part). Jeżeli nie - dziwna interpretacja. Drop zerżnięty z orginału praktycznie (przynajmniej kick).


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - xAqualite - 2.02.2014

kick był zerżnięty z oryginału od 1:01 jest zbyt ciche tło ...zegarek to samoróbka (: zwykły z google spowolniony zrenderowany i odwrócony :>
i jeszcze coś (: kończyłem to na kompie kolegi i nie miał nexusa tak więc wiem czego są braki i kilka zaników melodii (:


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Revnotes - 3.02.2014

Zabawnie bez supersawa brzmi ten build up, jakby życie z niego uszło. Hmm stary, to taki trochę edit dla samego edita, liczyłem na więcej od Ciebie, a niżeli kopiowanie pomysłu Garrixa. Jeśli chciałeś się sprawdzić czy dasz radę, to wyszło ok.


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - fonque - 3.02.2014

To twój pierwszy utwór?
Przejścia są źle zrobione. Ogólnie dla mnie to poprzestawiane parę dźwięków w tej piosence(i to nieudolnie niestety).
Tak jak ktoś wyżej napisał, drop taki sam praktycznie jak w oryginale.. Jak już chcesz jakiś edit to Ci doradzę :P
ułóż leady od tyłu(albo po prostu przekręć w flu, zmodyfikuj by pasowało), to samo w dropie. Sam się zdziwisz, swojego czasu kombinowałem trochę z animals .Od tyłu to nawet dobrze brzmi :P.


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Ropson - 5.02.2014

numer którego nie moge słuchać, nigdzie ... dla mnie remix jakich wiele


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Andr3w - 6.02.2014

kick własnie wyjebany w kosmos , chciałbym kiedys taki wykrecic :P


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Faden - 17.02.2014

Nieslysze zbyt wielkich roznic miedzy oryginalem a twoim remixem. Powinienes wyciac kilka sampli i zrobic z tego prawdziwy remix w innym stylu.


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - DeltaWave - 17.02.2014

(6.02.2014, 12:16)Andr3w napisał(a): kick własnie wyjebany w kosmos , chciałbym kiedys taki wykrecic :P

Tylko że to jest kick z ogryginału ;) .


RE: Martin Garrix - Animals (Rameez. Edit) - Andr3w - 18.02.2014

No to własnie tym lepiej :) , a pytanko na czym przeważnie robicie wykręcenie fajnego kicka ? ja tylko przeważnie, peak controler , parametric , fruty filter , i jestem ciekaw co tam jeczsze byście mogli polecic? :> mam tylko podstawowe sample , wtyki ;/