MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP F.P.P - Two Sides - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP F.P.P - Two Sides (/temat-deep-f-p-p-two-sides)

Strony: 1 2


F.P.P - Two Sides - F.P.P - 8.02.2014

Witam wrzucam swoje wypocinki gatunek ciężko sprecyzować troche houso-wo tech-owo i z elementami minimalistycznymi. Pozdro.


Download dostępny !!!


RE: F.P.P - Star - FL FAN - 8.02.2014

Hipnotyczny motyw, ciekawa oscylacja barwami brzmień. Ten hipnotyzujący klimat utrzymuje taki spokój w przestrzenii i harmonię, technicznie jak zawsze w porządku, klasa, dbałosć o szczegóły. Niezła mieszanka, warto eksperymentować !


RE: F.P.P - Star - Revnotes - 8.02.2014

Tak klimat zdecydowanie nie dla mnie, ale chciałem pochwalić wykonanie, bo jest grubo, choć już nie tak jak w poprzedniej produkcji. Wałek wprowadza w melancholię, jest napięcie czuć pomysł.


RE: F.P.P - Star - Frashby - 9.02.2014

Nutka wpadła mi w ucho, lubię posłuchać czasem takich klimatów. Wykonanie bez zarzutu, słucha się tego znakomicie, wszystko gra jak powinno. Mam tylko jedno zastrzeżenie aranżacyjne, moim zdaniem powinien być wcześniej jeszcze jeden krótki breakdown. Oczywiście bez niego także brzmi dobrze, powodzonka


RE: F.P.P - Star - Alex fat - 13.02.2014

Hej . Nuta pro , spróbuj u larixa wydac , bo to idzie bardziej w tech. :) Pozdrawiam


RE: F.P.P - Two Sides - danpax2015 - 13.02.2014

Bardzo ciekawa nutka.Miło się słucha.


RE: F.P.P - Two Sides - hipotensja - 15.02.2014

Nie jestem entuzjastą muzyki house, a spodobało mi się. Brzmi dojrzale, magnetyczny klimat i niemonotonna aranżacja przemawiają do mnie. Technicznie jest zawodowo. Chociaż wolałbym tu krótszy kick i więcej pogłosu tu i tam żeby dodać przestrzeni :)


RE: F.P.P - Star - F.P.P - 16.02.2014

(13.02.2014, 15:23)Alex fat napisał(a): Hej . Nuta pro , spróbuj u larixa wydac , bo to idzie bardziej w tech. :) Pozdrawiam

Moim zdaniem to nie jest jeszcze ten poziom na wydanie. Dziękuje wszystkim za komentarze trochę zdziwiony jestem że poleciało tyle pozytywnych opinii . Pozdrawiam wszystkich


RE: F.P.P - Two Sides - Krzych - 16.02.2014

Bardzo dobrze i brzmieniowo i technicznie.
I ta perkusja Heart
Tak trzymaj :)


RE: F.P.P - Star - Audionysos - 17.02.2014

No ja już się wypowiedziałem na SC.
Jak najbardziej moje klimaty, dobrze, że tu zajrzałem bo podstępnie udostępniłeś download po czasie... :P W ogóle to nie wiem co ten kawałek robi w tym dziale?

Jawnie perkusja mi przypomina mi:

:)

(16.02.2014, 12:00)F.P.P napisał(a):
(13.02.2014, 15:23)Alex fat napisał(a): Hej . Nuta pro , spróbuj u larixa wydac , bo to idzie bardziej w tech. :) Pozdrawiam
Moim zdaniem to nie jest jeszcze ten poziom na wydanie.

Pierdolisz!
Nie znam tego typa, ale z tego co przed chwilą przeglądałem to jest słaby... :P

Pozdrawiam :)


RE: F.P.P - Two Sides - Faden - 17.02.2014

Robisz bardzo ciekawa muze i jak powiedziales ciezko okreslic jaki to styl. Jak dla mnie brzmi to jak mieszanka "Techno" i "Minimal". Niemoge powiedziec, ze to "House" Moze jest tu troche deepu, ale tylko momentami. Ogolem lubie twoje utwory, bo dobrze mieszasz style i jestes unikatowy. Widze, ze uzywasz Abletona. Slychac to po tym udergroundowym stylu i chyba sample i instrumenty do tego utworu uzyles z bibloteki Abletona. Duzy plus za to, ze robisz na tym DAW. Nienalezy on do najlatwiejszych dla poczatkujacego, ale jak sie go ogarnie to otwiera sie tysiace mozliwosci. Ja osobiscie uwielbiam efekty i instrumenty, ktore on posiada.
PS. Jesli kiedys bedziesz wysylal muze do jakiegos labela to wyslij do takiego co gra "Minimal" i "Techno". Niewysylaj do "House" label to strata czasu. Pozdrawiam


RE: F.P.P - Star - FL FAN - 17.02.2014

(17.02.2014, 8:50)Audionysos napisał(a): *****!
Nie znam tego typa, ale z tego co przed chwilą przeglądałem to jest słaby... :P

O kim mówisz? O tym larixie czy o F.P.P ?

Bo jeśli chodzi o F.P.P to moim zdaniem wykazał się już dawno ambicją i starannością wykonań swoich utworków, zatem jest wart porządnego wydania.


RE: F.P.P - Two Sides - Audionysos - 17.02.2014

Gdybyś przeczytał całego posta i koment na SC to nie byłoby niejasności ;) - Tak, chodziło mi o Larixie.


RE: F.P.P - Two Sides - FL FAN - 17.02.2014

Ja przeczytałem cały temat, obserwowałem go od momentu pojawienia się (pierwszy skomentowałem) i Twój post również jak i komentarz na sc. Tak podejrzewałem że chodzi Ci o larixa bo o muzie F.P.P wypowiadałeś się raczej w superlatywach ale tak to zabrzmiało z tym cytatem o wydaniu jakby był za słaby na wydanie i dlatego wolałem dopytać ;) Dzięki za odpowiedź !


RE: F.P.P - Two Sides - Audionectic - 17.02.2014

Perka miodzio men.Utwór w moim klimacie.Dzwięki również zajebionko.Nie powiedziałbym ze to przez Abeltona :D
Dobry tech-house.
Audionysos ma racje z tym Ramirezem.Widocznie taki twardy,mlaszczacy miks mozna zrobic tylko w Abl. :) Próbowałem i na FL ni cholery nie idzie mi.
Co do działu to gdzie niby jak nie w house?
Jak nie ten poziom???Zajebionko nuta.Profesjonalny master i ja wciągam.Na bieżąco jestem z deepowymi wydaniami np.Ministry of Sound czy HedKandi i czasem znajduję tam takie gnioty ze chyba po znajomosci wydane.
Thx for download
Pzdr


RE: F.P.P - Two Sides - Audionysos - 17.02.2014

A co to ma z housem w spólnego? Pierwotny house wywodzi się z disco, później masz soul, jazz, funky, ale generalnie wszystko z muzyki granej na żywo z uwydatnionym basem i stopą, a electro house to ja rozumieniem, że syntezatory, ale naśladujące naturalne flow, a tutaj masz czystą elektronikę. W ogóle to ja z tego działu bym wyrzucił połowę kawłaków... :D


RE: F.P.P - Two Sides - FL FAN - 17.02.2014

Z tą elektroniką masz racje Audionysos, F.P.P tworzy też takie eksperymentalne kawałki elektroniczne, (naprawde super) i tutaj też jego zacięcie troszkę przenikło nagranie. Ja to nagranie słuchałem zanim nastąpił update do tej obecnej wersji i było tam znacznie mniej brzmień, było bardziej minimalistycznie, hipnotycznie, teraz zrobiło się bardzo elektronicznie, nagranie zostało wzbogacone o kolejne motywy i elementy. Oczywiście zmiana ta widzi mi się na wielki +.


RE: F.P.P - Two Sides - F.P.P - 17.02.2014

Istny szał w temacie FL FUN@ nie cukruj mi tak bo w samozachwyt wpadnę :) . Generalnie cały czas skupiam się nad wyrobieniem własnego stylu. Podstawa bazuje się na bardziej klubowych utworach gatunki techno minimal z elementami "melodycznymi"- nie wiem czy takie słowo nawet jest :) bardziej undergroundowych głębszych progresach. Jak widzę już większość mnie rozgryzła. Puki co moja muza jest za free chcę załapać jak najwięcej słuchaczy, więc brać co można :). Niedługo wstawiam nowy kawałek tym razem w dziale Elektronika, bo na gitarze jeszcze nie nauczyłem się grać :D. Pozdrawiam i dzięki za komentarze


RE: F.P.P - Two Sides - FL FAN - 17.02.2014

Nie cukruje, wiem co dobre, lata obycia i osłuchanie ;)

Twoja muzyka eksperymentalna naprawde robi wrażenie i jest w niej coś więcej, ma ten ukryty wymiar, którego nie słychać, ale można go poczuć. Mogę wyczuć, że w nagraniu jest jakaś historia i emocje prawdziwe - a to jest coś czego ja i shadowfinder właśnie szukamy w muzyce. Kiedyś była o tym dyskusja nawet z naszym udziałem. Temat głębszy i nie będę tutaj się rozpisywał.

Pozdrawiam!


RE: F.P.P - Two Sides - Alex fat - 18.02.2014

Larix jest Polakiem wydawalem u niego utwory techno , i bynajmniej mnie nieoszukal jak inne labele. A czy jest slaby ?? , wiem ze ma wydawnictwa co tydzien , bynajmniej mial , liczy sie na polskim rynku uzycznym , w strefie andegrandowej , gdybym robil jeszcze utwory techno napewno bym uniego wydawal, bo spoko koles z niego.Pozdrawiam

Edit :

Jego profil na sc ; https://soundcloud.com/larix