MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP F.P.P - Two Sides - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP F.P.P - Two Sides (/temat-deep-f-p-p-two-sides)

Strony: 1 2


RE: F.P.P - Two Sides - Faden - 18.02.2014

Widac ze ten Larix potrafi robic muze i gra na dobrych imprezach. Posluchajcie jego spki o tytule "Daybreak" masakra w dobrym tego slowa zyczeniu. Ja osobiscie lubie undergroundowe "Techno" Jezeli kolega mowi ci ze jest w porzadku to znaczy, ze jest sprawdzony i niema lipy. Przegladnalem jego profil na sc i ma bogata historie do tego gral w "Tresorze" w Berlinie to samo mowi za siebie, a jesli ktos mowi ze jest slaby niesluchaj go , bo bzdury gada.


RE: F.P.P - Two Sides - Audionysos - 19.02.2014

Tak mistrzu...
Może jak na techno to robi ciekawe kawałki, ale ta muzyka jest tak porywająca jak robienie na drutach - ja przy tym zasypiam.
Po pierwsze to F.P.P zrobił coś w zupełnie innym stylu i już tylko z tego faktu powinien szukać jakiegoś innego wydawcy.
Po drugie, uważam, że ten utwór by się tam zmarnował jeśli miałby trafić do podobnej liczby odbiorców co kawałki Larixa.
Po trzecie jeśli taki Larix ma swój label to F.P.P też spokojnie mógłby mieć.
Ostatecznie to obrażacie "Two Sides" porównując go do tych gniotów.

I zaznaczam, że nikogo nie chcę tu obrażać personalnie, Larix może byś spoko, uczciwym ziomkiem, nie wiem bo go nie znam, ale ja oceniam tylko muzykę ;)

Pozdrawiam :)


RE: F.P.P - Two Sides - Oszir - 19.02.2014

Też mi się zdarza tworzyć muzykę w podobnych klimatach, po przeczytaniu komentarzy dowiedziałem się że to elektronika - dobrze wiedzieć. Utworek dobry, ale po 1:35 mam wrażenie że wkrada się jakiś fałsz... nie wiem czy to nie przypadkiem wina złego dobrania akordów. Kiedy wchodzi bit to tak tego nie słychać, być może zagłuszany jest ten zły efekt. To samo po 3:35, sorki za krytykę, mam nadzieje że odwdzięczycie się tym samym bo każda trafna uwaga jest na wagę złota.


RE: F.P.P - Two Sides - Alex fat - 21.02.2014

(19.02.2014, 5:28)Audionysos napisał(a): Tak mistrzu...
Może jak na techno to robi ciekawe kawałki, ale ta muzyka jest tak porywająca jak robienie na drutach - ja przy tym zasypiam.
Po pierwsze to F.P.P zrobił coś w zupełnie innym stylu i już tylko z tego faktu powinien szukać jakiegoś innego wydawcy.
Po drugie, uważam, że ten utwór by się tam zmarnował jeśli miałby trafić do podobnej liczby odbiorców co kawałki Larixa.
Po trzecie jeśli taki Larix ma swój label to F.P.P też spokojnie mógłby mieć.
Ostatecznie to obrażacie "Two Sides" porównując go do tych gniotów.

I zaznaczam, że nikogo nie chcę tu obrażać personalnie, Larix może byś spoko, uczciwym ziomkiem, nie wiem bo go nie znam, ale ja oceniam tylko muzykę ;)

Pozdrawiam :)

Musze to napisac , widziales ile jego utwory maja odsluchan ?? , i ilu ludzi dodawalo jego utwory do ulubionych ?? , to prosze niepisz , ze jego utworow nikt nieslucha. ;) Pozdrawiam


RE: F.P.P - Two Sides - Wizzardius - 21.02.2014

Nie będę sie rozpisywał, bo będac szczerym - nie chce mi sie. Powiem najkrócej jak sie da: NUMER JEST ZAJEBISTY. Ma mega klimat, jest z gatunku które lubie (choć sam nie tworze, wole tego słuchać). Chyba ściągne. Propsy wielkie.