MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise (/temat-drum-bass-mxcmusic-feat-misshirito-electric-paradise)



MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - mxcmusic - 17.02.2014

Poniżej relatywnie najświeższy kawałek (trochę więcej do posłuchania na kanale - tutaj już nie będę śmiecił;))



RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - artefaktdnb - 17.02.2014

wkrętka w klimat jest , zajebista , i jeb ! dalej klimat bass miażdży dojebałem na moich krk 62 hz w góre i jest świetnie , mix ? raczej porządny , wokal pasuje do kawałka i jak na moje ucho zmixowany też pożądnie , świetny numer dnb . uplifting ? : )


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - hipotensja - 17.02.2014

Moje uznanie dla wokalistki za barwę i dobry słuch. Ponadto podoba mi się klimat wałka, taki słodko-melancholijny ;d
Co mi przeszkadza, to snare do dupy i za dużo góry na masterze a za mało średnich.
Fajne ;]


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - mxcmusic - 17.02.2014

"Uznanie dla wokalistki" przekażę niezwłocznie;) A jeśli chodzi o sam mix to pokornie biję się w klatę, ale nigdy nie potrafiłem się na nim skupić na tyle, żeby go porządnie wymuskać... Z drugiej strony kiedyś za moich czasów słuchało się muzyki zgrywanej z radia na kasety i jak kawałek był dobry to nie musiał miażdżyć krystalicznym dźwiękiem:D w każdym razie cieszy mnie, że ogólne wrażenia pozytywne^^


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Audionysos - 18.02.2014

Całkiem przyjemna produkcja. Ten krótki lecący od początku mi nie za bardzo odpowiada, ale później jak bas wchodzi to w sumie pasuje do niego. Ten urywany lead też nie brzmi super, ale ogólnie kawałek pozytywny, ma swój klimat.
Pozdrawiam :)


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Dark Funk - 18.02.2014

Zajebisty wokal...!


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Almhome - 23.02.2014

Bardzo mi sie podoba i w sumie nie mam sie do czego przyczepic, technicznie dobrze, wokal dobry...sam podklad tez bardzo dobry, walek jak najbardziej na + :)


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - F.P.P - 23.02.2014

No mix jest jeszcze do poprawki kują w uszy aż te ridle werbel słaby a wokal przejął całą kompozycje. Poza tym kawałek jest spoko. Pozdro...


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Massive - 23.02.2014

Jak dojdę do takiego poziomu to stanę na rzęsach żeby to wydać :D. Wielkie gratulacje Man.


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - FL FAN - 23.02.2014

Po skończonym odtwarzaniu pojawiły się inne nagrania i jak to ja ciekawski gość przejrzałem propozycje na Twoim kanale yt i bardziej spodobał mi się utworek sprzed 3 lat "Cut a Breath" - przy czym ten tutaj kawałek też jest naprawdę super.


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - mxcmusic - 25.02.2014

(23.02.2014, 18:37)Massive napisał(a): Jak dojdę do takiego poziomu to stanę na rzęsach żeby to wydać :D. Wielkie gratulacje Man.

Dzięki - ja w sumie nie mam jakoś ciśnienia, żeby profesjonalnie wydawać swoje kawałki (niewątpliwa zaleta posiadania alternatywnego źródła utrzymania;)) więc póki co tworzę wyłącznie dla przyjemności i muzyka jest w zasadzie dostępna za free (jeśli np. ktoś sobie coś życzy w mp3 - wystarczy priv), ale miło mi jeśli również ktoś poza mną ma z tego odrobinę radochy;)
pzdr


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - fabgeeb - 25.02.2014

Utwór na plus, choć nie czuję za bardzo energii, jakby był czymś przygnieciony XD. Fajny wokal, który buduje atmosferę. Werbel - do wymiany, wydaje mi się "spłaszczony". Brakuję mi tu więcej fx'ów, tzn. drum fille, upliftery, downliftery itp. Popracuj nad mixem i będzie coraz lepiej. BTW - widzę tu potencjał na remix.


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - Wizzardius - 26.02.2014

Taki DnB lubie :) Nie wiem czy to jakiś podgatunek DnB czy co, ale to co nam serwuje np Beaport( w gatunku DnB), w porównaniu do tego co zaserwowałeś Ty, to BT wydaje gówno. Propsy.


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - OProject - 26.02.2014

Melodia fajna, wokal dobry choć wydaje mi się że przydało by mu się zaaplikowanie deesser'a :P
Haty słabo słychać.
Ogólnie utwór na plus ma energie, tą pozytywną... dosyć dobra aranżacja, miks lekko dało by się poprawić.
Ale całość na +
Choć na pewno jakość Youtube pozostawia wiele do życzenia... wolałbym mp3 ;)


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - digicraft - 28.02.2014

Ogólnie nie przepadam za "cukierkowym" brzmieniem ale rzeczywiście dobry numer. Na wokal jak najbardziej deesser lub przynajmniej cięcie za pomocą EQ. Werbel uważam że jest git. Klasyczne "mlaśnięcie" werbla pasuje tu jak najbardziej. Ogólnie podoba mjee siee ;)


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - barthus - 28.02.2014

Szkoda że masz tak mało kawałków opublikowanych :/ lubię Twój styl MXC, chyba każdy Twój numer jest w moich "ulubionych"


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - mr tek - 30.03.2014

Banger! bardzo dobra kompozycja wszystko pasuje , pozazdrościć wokalistki....no i właśnie....moim skromnym zdaniem ,troszkę bym wokale wysunoł do przodu bo bas je przytłacza a tak poza tym tyle nie ma sie co czepiać Big Up! :)


RE: MXCmusic feat. Misshirito - Electric Paradise - divid3d - 29.07.2014

Bardzo fajny kawałek. Bardzo mi się podoba wokal. Gwałciłem replay button