MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Mariusz K & ZuZa - To jestem ja (/temat-trance-mariusz-k-zuza-to-jestem-ja)



Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Mariusz92 - 22.02.2014

Tytuł: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja
Wokal:ZuZa
Muzyka:Mariusz K
Gatunek:Trance
Jakość:mp3/320 kbps
Czas:4.26

Mam nadzieję że komuś przypadnie do gustu:)



pozdrawiam:)


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Area Sound 51 - 22.02.2014

Hm... Melodia spoko ale z polskim wokalem brzmi to trochę jak disco polo...:/ Może jakby było to po angielsku to brzmiało by to inaczej ale za disco nie przepadam więc trochę nie w moim guście a tak właśnie to odbieram...:P ale za melodie leci +:)


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - OProject - 22.02.2014

Dobre jest... gratulacje za użycie polskiego wokalu dobrze tam pasuje <thumbup>
Miło usłyszeć jakiś kawałek po Polsku :)
Ogólnie dobra produkcja.
Brawo za odwagę ktoś kto stworzy taki utwór po Polsku od razu może liczyć na hejty polactwa, które wolało by żeby śpiewał to jakiś murzyn xd
No cóż takie niektórzy mają kompleksy, ale nie chcę tu robić offtopu.... :*
P.s to nie do kolegi Damianos2012, piszę to tak ogólnie i nie mam zamiaru nikogo obrażać :)


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Equali - 22.02.2014

Podzielam opinię Olsdcoola, spoko kawałek:) Od siebie dodam że wokal mógł by byc bardziej rozmyty, no i lepiej by się tego słuchało gdyby kawałek miał inną aranżację bardziej taką jak jest w wokal trance. Przykładowo, po 0,39s mogło by być dłuższe przejście bo odrazu w 0,40s znów wlatuje wokal i słuchacz jest lekko zdezorientowany :D

Pozdrawiam :)


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - FL FAN - 22.02.2014

Fajny utworek, Trance podkład, z tym równie ładnym wokalem nawet przypomina niektóre polskie popowe produkcje z lat ubiegłych. Nawet właśnie bardziej pod POP bym to podciągnął, a gdyby usunąć synth'y to byłoby jak znalazł i myślę, że utwór obroniłby się i bez nich, co słychać w miejscach gdzie synth'ów nie ma. Ogólnie bardzo ładnie zrealizowany pomysł. Pozdrawiam !


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - abyssMB - 27.02.2014

Fajny kawałek-dobrze że po polsku, jesteśmy w Polsce - a vocal bardzo ładny wielki plus dobra melodia zgadzam się z FL Fan że spokojnie obroni się jako POP, co do wypowiedzi DAMIANOS2012 -to nie brzmi jak disco, a tym bardziej disco polo. Melodia na plus vocal mi sie podoba . Może trochę brakuje takiego echa w vocalu jak u Van Buurena /na Filmiku Future Music pokazał jak ze słabego vocalu zrobił świetnie brzmiący refren / tu dziewczyna śpiewa ładnie a troche echa by nie zaszkodziło. Gratki POzdrawiam.


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Rafau - 27.02.2014

Tutaj się zgodzę, wokal brzmi trochę sucho. Przydałoby mu się trochę więcej ciepła i ogólnie mógłby być bardziej schowany w miks.


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Area Sound 51 - 28.02.2014

Sory panowie ale jak dla mnie to polski wokal nie pasuje do transu to tak jak by polak rapował pod trap... Też jest coś nie tak... Dlatego nie ma wogóle takiej muzyki bo to po prostu słychać że coś jest nie halo i że taka muzyka się nie przyjmie na rynku... Takie jest moje zdanie:P


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Maniac5 - 2.03.2014

Technicznie jest dla mnie bardzo dobrze. Melodia nie jest skomplikowana, dla mnie to plus, szczególnie w tym przypadku. Wokal piękny, propsy dla wokalistki. Bardziej byłem nastawiony, że to będzie brzmiało jak tranco-polo albo cuś, ale jednak byłem w błędzie.
Czekam na więcej,

pozdrawiam
Maniac


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - devil's infection - 4.03.2014

miłe zaskoczenie polskim wokalem co mnie bardzo cieszy bo czasami się zastanawiałem czy to może się udać...
teraz już wiem że tak po za wokalem reszta też fajnie brzmi


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - ViVi - 23.03.2014

Według mnie brzmi to za mało trance'owo, zbyt delikatnie jak na ten gatunek. Kick i bass powinny być mocniejsze. Jednak nie patrząc na to wyszedł z tego naprawdę solidny utwór. Melodia jest świetna, ładnie zgrywa się z pięknym wokalem. Proponuję poszukać jakiejś polskiej wytwórni i to wydać, kariera murowana. :)


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - FL FAN - 23.03.2014

Kick i bas w sumie nie zawsze powinny być mocne, bo Trance to przede wszystkim muzyka z rozwiniętym klimatem emocji, hipnotycznych motywów i atmosferą marzeń i nie zawsze musi łomotać jak techno. Wielu osobom brak wyważenia i celują nie w to, co w muzyce Trance jest najistotniejsze. Poza tym jak już tu wcześniej wspominałem, mamy tutaj świetny popowy kawałek jeśli usunąć z nagrania synth'y.


RE: Mariusz K & ZuZa - To jestem ja - Tomi - 13.04.2014

Jak wyżej przedmówcy stwierdzają - nie dla tego typu gatunku muzyki z polskimi wokalami... Polo Trance, Polo House... nowy gatunek heh :D