MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gabba Fuckka - There is no God! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Gabba Fuckka - There is no God! (/temat-gabba-fuckka-there-is-no-god)



Gabba Fuckka - There is no God! - OProject - 1.03.2014

Takie co wczoraj i dziś wykręciłem, jakaś dziwna wena mnie naszła :)
Pomysł na taki kawałek z tym wokalem miałem już od dawna, i próbowałem nie raz ale teraz chyba mi wyszło coś lepszego xd
Oczywiście demko w starym klimacie "napierdalanki dla amfeciarzy" czyli Oldskool Gabber lat 90 :)

Oczywiście to demko więc może być już tylko lepiej :)
Wersja druga poprawiona:



RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Wizzardius - 1.03.2014

Wszystko fajnie do 0:37. Brak mocy kopa i energii. Zamula. Zrób coś z tym i będzie git malina :) Reszta mi się podoba. Intro w szczególności, kozak. W 0:32, napięcie budowane w intro opada troszke (zajebiście to wyszło), ale później od 0:37 lipa, bo brak energii ;P

PS. Za Gabbe Fuckke to aż repa Ci dałem xD


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Knifeman - 1.03.2014

intro dobre

kick typowy taki ale mi nie gra jakoś :D aranżacja dobra

co do mocy - no kiedyś tak było - popracuj nad perkusją, aby nadała większej rytmiki - jakiś synth na początku szybki i z arpem tez tu się nada

melodia mi jakoś nie leży - wydaje mi się ze trochę byś mógł jej górę dać głośniej


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Adamzzz - 2.03.2014

Bas fałszuje


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Ania - 2.03.2014

No nie do konca brak energii po 0:37... cos tam dalej się dzieje. Chyba przez te napierdalanke od 1:15 :P Nie moje klimaty totalnie, ale poczekam na całość.


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - OProject - 3.03.2014

@Wizzardius
Ja ci dam brak mocy :P
Zmieniłem kicka bo rzeczywiście miał kiepski atak i był zbyt okrągły :P
@Knifeman
Temu to zawsze nie pasuje mój kick i melodia, a góry jej dałem ze 8 dB przy 8kHz xd
@Adamzzz
Panie kolego widać że coś słabo u kolegi ze słuchem... bo ja tam nie słyszę basu...
Pewnie nawet ze słuchu melodii nie potrafi ułożyć a hejtuje innych... xd
@Ania
:*

Dodałem trochę kwasku na początek, ostry i prosty pattern :D
Wydaje mi się że teraz gra lepiej, po podrasowaniu ma większego kopa.
Na pewno jeszcze posiedzę nad tym wałkiem i będzie lepiej :)

<dance> chyba lepiej xd


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Wizzardius - 3.03.2014

Jest o niebo lepiej. Łupie na 100% lepiej niż w pierwszej wersji co dałeś. Ale jak masz jeszcze siedzieć nad tym wałkiem, to ja czekam na ostateczną wersje i wtedy dam ostateczną opinie :)


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Adamzzz - 3.03.2014

Dobreeeee. Jest rozpieprz jak sie patrzy. Ten 303 zmienił kawałek nie do poznania ( no i dojebany kick ;) ) Nie no, ale teraz to na serio podoba mi się xD
Wiem, że taki już twój styl i w ogóle, ale jakbyś dał kapkę reverbu na ten lead w 1:15 byłoby fajnie (tak niewiele, ze 0.5 sekundy).
Kongratjulejżyn
Dawaj na główny dział bo tu w demach ciężko potem coś znaleźć


RE: Gabba Fuckka - There is no God! - Knifeman - 4.03.2014

trzysetka robi robotę - ale z tym leadem nadal coś nie tak - spróbuj eq pokręcić i leciutki rewerb wrzuc