MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) (/temat-leah-labelle-lolita-wizzardius-remix)



Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Wizzardius - 2.03.2014

Witajcie <bubu>
Skończyłem dzisiaj dłubać takie o to coś:


Projekt ciągle otwarty, czekam na propozycje zmian i opinie.
Refresh. Wprowadziłem pare zmian. Oceniać :)


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - OProject - 5.03.2014

Kick mi jakoś się nie podoba, jak dla mnie za dużo ma przy ok. 200 Hz.
Werbel też ma dużo niższych częstotliwości, przy ok. 130 a powinien grać wyżej ? :P
Ja bym wyciął powyżej 16-18 kHz.
Oryginał mi się o dziwo podoba? O_o twój remix tez jest okej :)


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Wizzardius - 5.03.2014

Werbel? Mówisz o werblu w build upie? Przecież werbel musi grać w okolicach 130/140 ;P. Bo tak to oprócz tego gra clap co drugi beat, i on jest obcięty przy 500 Hz ;P

A kick rzeczywiście, troszke zmniejszyłem te 200 Hz. Link do zaaktualizowanego kawałka w 1 poście :)


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - OProject - 5.03.2014

Mnie w szkole mówili że werbel to się ucina przy ok. 180-200 xd choć chyba mnie źle uczyli xd
No może chcesz takie brzmienie, nie jest złe ale troszkę można uciąć mu tego dołu, bo lekko muliście brzmi dla mnie :D


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Wizzardius - 5.03.2014

Zawsze najciężej mam dobrać werbel/clap, dlatego zostawie tak jak jest. Podejrzewam, ze na szukaniu nowego bym siedział z 2 godziny. Więc niech już zostanie :)


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Faden - 6.03.2014

Malo w tym efektow jakis ciekawych rozbudowanych fraz. Moglbys uzyc jakiegos delaya na wokal czasem lub jakies filtry na lead tym bardziej ze na Live masz duzo mozliwosci mixu. Styl komercyjny, ala David Guetta zwlaszcza ten lead od 1:45 i jest duzo podobnych niestety. .Jaka wersje abletona masz?


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Wizzardius - 6.03.2014

9 ;)
Jeśli chodzi o "styl komercyjny", to każdy robi to co lubi ;) Mnie jara własnie taki styl i przy nim pozostane ;P
A weź też pod uwagę, ze to mój drugi kawałek w życiu. ;P
I dzięki za komentarz. Coś mało ludzi garnie sie tutaj do komentowania :)

PS. Uważacie, że dałoby rade do tego numeru poświrować w klubie?


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Revnotes - 6.03.2014

Bardzo niski bass, spodziewałem się, że w dalszej części pojawi się jakaś wyższa warstwa, bo tak trochę pusty jest środek miksu moim zdaniem. Brakuje mi tutaj również fxów, na prawdę jest ich nie wiele i dlatego track wydaje się trochę suchy. Pod kątem technicznym nie będę się czepiał, to jest to w miarę klarowne, ale też sądzę że miałeś ułatwione zadanie, bo synthów niewiele.


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Herman - 6.03.2014

Przede wszystkim brak dynamki w dropie, jeżeli juz robisz coś ubogiego w dzwięki to staraj się zachować dobrą dynamikę, bo to po prostu gra. Synthy dość fajne, podobają mi się. Przejścia takie seee, pusto jest bardzo. Stopka dla mnie kartoniasta troche, preferuję miękkie w takich klimatach :) Końcówka jak sam kiczek gra to nieporozumienie :)


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - kadeer - 7.03.2014

aa buja buja , podoba mi się !


RE: Leah LaBelle - Lolita (Wizzardius Remix) - Jack Frost - 15.03.2014

kawałek czy raczej remiks jest bardziej zlepkiem przypadkowych dźwięków niż miksem samym w sobie
pozdrawiam