MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Adamzzz - Urian - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Adamzzz - Urian (/temat-chill-out-adamzzz-urian)



Adamzzz - Urian - Adamzzz - 3.03.2014



Ostatnio przygotowuję się do matury ustnej z polaka na temat diabła w literaturze, a że akurat miałem wenę, to wyszło mi takie oto dziwadło.
Zapraszam do słuchania, komentowania, hejtowania - standard lol

Pozdrawiammmm

P.S. Aha! Użyłem fragmentu z audycji radiowej - głos należy do Pana Wojciecha Brojera ^^


RE: Adamzzz - Urian - OProject - 3.03.2014

bas fałszuje


RE: Adamzzz - Urian - FL FAN - 3.03.2014

Nie zapomnij zatem o Panu Twardowskim, który wedle podania, zaprzedał duszę diabłu xd

Przyjemne, klimatyczne, chilloutowe nagranie, zwolnienie na końcu mi nie podeszło co prawda, i widziałbym wygasanie poszczególnych instrumentów bardziej ale to niuanse, ogólnie dobry pomysł.


RE: Adamzzz - Urian - OProject - 3.03.2014

Nie no nie wiem nie znam się na takiej muzyce... ale wydaje się wszystko ok, choć dźwięk z 5 s jakoś mi się nie podoba.


RE: Adamzzz - Urian - Adamzzz - 3.03.2014

(3.03.2014, 18:14)OldscoolProject napisał(a): bas fałszuje

xD xD xD xD
Made my day

Dzięki za opinie :*


RE: Adamzzz - Urian - Oszir - 4.03.2014

Jak będziesz poprawiał to rozbuduj motyw z "trąbką" nie bój się jej tu użyć bo pasuje do tego klimatu.


RE: Adamzzz - Urian - devil's infection - 4.03.2014

ciekawy klimacik taki ''niedzielno-barowy'' oszir dobrze napisał daj więcej trąbki


RE: Adamzzz - Urian - Intransitive - 5.03.2014

Według mnie wszystko gra w porządku. Głos dałbym trochę ciszej i bardziej stłumiony, ale reszta jest OK:) Pozdro


RE: Adamzzz - Urian - Adamzzz - 6.03.2014

Dziękuję za zainteresowanie i szczere opinie :) Spróbuję pokombinować z trąbką skoro piszecie, że pasuje do klimatu.
Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze


RE: Adamzzz - Urian - Soundcatcher - 7.03.2014

przyjemne :)


RE: Adamzzz - Urian - L.G. - 7.03.2014

Wydaje mi się że bass jest ok.
Przy okazji kawałek na plus.
Pzdr.


RE: Adamzzz - Urian - Jack Frost - 15.03.2014

bas fałszuje ????? ale chyba nie w tym utworze ??? wizyta u laryngologa by się przydała chyba ;-)
pozdrawiam


RE: Adamzzz - Urian - OProject - 15.03.2014

(15.03.2014, 1:21)Jack Frost napisał(a): bas fałszuje ????? ale chyba nie w tym utworze ??? wizyta u laryngologa by się przydała chyba ;-)
pozdrawiam

hehehe dobre xd
Uprzedzam tylko że to nasza taka zabawa z Adamzzz'em, to był żart... ci co siedzą na forumowym sb wiedzą o co chodzi xd <hehe>


RE: Adamzzz - Urian - FL FAN - 15.03.2014

(15.03.2014, 1:21)Jack Frost napisał(a): bas fałszuje ????? ale chyba nie w tym utworze ??? wizyta u laryngologa by się przydała chyba ;-)
pozdrawiam


Jak to juz Oldi napisał - to tylko jajka - zajrzyj do działu "off topic" do poddziału "śmieszne" tam wszystko jest wyjaśnione, nasze nagrywki, nasze profile żartobliwe itp. >>>> Rodzina Mafijna Music Producers <<< skarbnica wiedzy naprawde, po tej lekturze wykminisz co jest żartem, a co prawdą .

Tu masz nawet program MP FM i zapowiedzianą audycje adama "z" o tym fałszującym basie >>> Program MP FM

a czat jest dostępny od 50 postów dopiero czyli "sb" o którym Oldi pisał ;)
Dostałeś pewnie PW po rejestracji z linkami do regulaminu i podstawowym info na temat forum.


RE: Adamzzz - Urian - Adamzzz - 17.03.2014

Jack Frost - nie wierz im. Widzę ich pierwszy raz w życiu.

Żartuję ofkors - wszystko jest ok ;) Dzięki serdeczne za odsłuchanie Tobie, Soundcatcher'owi oraz L.G.
Pozdrawiammm!