MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] (/temat-uplifting-project-soul-emotion-in-motion-eastern-sound-remix-preview)



Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - Simon Moon - 8.03.2014

Remix który zrobiliśmy, wydany zostanie w Soul Waves Music. Mamy nadzieje że się spodoba ;)



<slucham><slucham><slucham>



RE: Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - OProject - 8.03.2014

Fajny pozytywny kawałek, czuć energię :)
Melodia momentami przypomina mi "Push - Strange World (2000 remake)" może z niej czerpaliście inspiracje, świadomie bądź nie :P
Technicznie jest dobrze, no może coś mi bas ze stopą gra dziwnie ale mogę się mylić :P
Edycja: Teraz zobaczyłem że to remiks, więc pewnie autor oryginału czerpał inspiracje z Pusha :)


RE: Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - FL FAN - 8.03.2014

Tak, kawałek jak najbardziej energiczny i pozytywne emocje z niego płyną w stronę słuchacza, a motywy i ich odbiór konkretnie, to także kwestia zastosowanych brzmień nie można zapominać. Break bardzo emocjonalny, taki zmysłowy. Kolejne elementy nagrania bardzo płynnie się włączają w akcje utworu, wszystko tworzy spójną całość. Bardzo ładnie wykonany remix.


RE: Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - artur.ch - 8.03.2014

-Utwór mało dynamiczny, zdecydowanie przesadziłeś z kompresją/limiterem
-Dół pasma słabo wypełniony, zdecydowanie brakuje tzw. "mięsa" i energii w niższych rejestrach
-Stopa brzmi jakby była przesterowana, prawdopodobnie przedobrzyłeś z efektami.
-Popracuj nad równowagą tonalną, gdyż na ten moment całość brzmi bardzo nienaturalnie. Podejrzewam, że w wytwórni to poprawią na tyle, na ile będą mogli, jednak zasada jest taka, że czym lepszy mix, tym lepszy efekt końcowy po masteringu.


RE: Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - Andy Darren - 15.03.2014

@Artur.ch, dobrze napisał, polać mu :D Powinieneś się przyłożyć i próbować jak najlepszy miks robić, jeszcze się na wydajesz w życiu :) Ale z takim miksem daleko nie zajdziesz :) Moja rada, przywiąż do jednego utwór więcej wagi :) Siedź długo i rób miks :) Właśnie Ci co robią mastering, to mają problem, bo miks nie jest dobry, a wiadomo z miksu nie najlepszego nie zrobisz dobrego masteringu :) Teraz jest dużo takich osób co wydaje wytwórniach, a miks ch*jowy. Przykład wytwórnia D-max records, tam nie błyszczą z miksem. Przeciętniak i tak tego nie usłyszy, ale jak się coś robi, to powinno się robić to dobrze :) Pozdrawiam :)


RE: Project Soul - Emotion In Motion (Eastern Sound Remix)[Preview] - Simon Moon - 15.03.2014

Dzięki wszystkim za komentarze a co do miksu hmm no jeżeli uważacie że słabo to loozik będę poprawiał w każdym innym utworze co tylko się da, Andy Darren piszesz żeby siedzieć długo i robić miks by oryginałach to looz ale jeżeli gonią Cię terminy na remixy to nie da rady. Ale dzięki za rady :)