MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) (/temat-ravel-nightstar-sonic-nebula-unfinished)



Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - RaNi/Works - 11.03.2014

[Obrazek: 82468568853517582372.jpg]
Okładka w pełnej jakości TUTAJ PROSZĘ


8 godzin w ledwo 2 minutach :D
więcej nie udało mi się wycisnąć z mojego trupa... (PC)


DOWNLOAD tylko dla was

póki co oceniać jako pełny kawałek ale kto wie... może zrobię full kiedyś, może nastąpi pewny obrót wydarzeń...



RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - FL FAN - 11.03.2014

No był download. Niezłe, Arp ładnie wszedł na początku, perka siadła elegancko. Używałeś tutaj Toxic BioHazard ? Coś tak to brzmienie znajome, ale nie jestem pewny na 100 %. Mam na myśli to brzmienie, ten lead od 0 : 45. Bardzo ładne, lekkie przejście zaraz przed wejściem tego właśnie leadu.


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - RaNi/Works - 11.03.2014

Ten lead to mój preset od 3xOsc jak większość xD Bass i ten arp to 3xOsc :D glitchowy pad na początku to Nexus a ten na końcu to DSK Choirz... tyle ;)


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - OProject - 11.03.2014

Nawet fajny, przyjemny kawałek w twoim stylu.
Ja się nie czepiam :P


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Zirds - 11.03.2014

Świetne wykonanie, tylko strasznie nasrane tam w wyższym paśmie, wszystko szeleści i wali po uszach!


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - OProject - 11.03.2014

(11.03.2014, 17:45)Zirds napisał(a): Świetne wykonanie, tylko strasznie nasrane tam w wyższym paśmie, wszystko szeleści i wali po uszach!

Sound cloud "zniekształca" trochę to pasmo, ściągnij na dysk kawałek ;)
Choć rzeczywiście góry jest sporo, a wincej basu by się przydało :)


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Zirds - 11.03.2014

Rzeczywiście SC psuje efekty, ale to tylko dlatego, że stream z cloud'a wytraca transjenty.
Lepiej brzmi z downloadu, nie czuć już tych mocnych szumów, ale mimo to i tak jak napisałem jest sporo w górze i nie czuć przez to tego balansu.


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Frashby - 11.03.2014

kurde, szkoda ze nie mozesz skonczyc, naprawde mi się podoba, nuta wymiata moim zdaniem.


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Afterthought - 11.03.2014

Bardzo przyjemny walek w moim odczuciu, spokojnie mogles pociagnac kawalek dalej bawiac sie aranzem, w breaku dac jakis wesoly motyw i pokombinowac z automatyzacja w rozwinieciu. Zdecydowanie czuje niedosyt z powodu dlugosci kawalka, zrob cos z tym a zawine na dysk bo teraz nie mozna powiedziec, ze to caly utwor :)


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Wizzardius - 12.03.2014

No Rivel. Maz łeb do aranżacji i sound designu i wgl MASZ POMYSŁ. Numer na propsie.


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Area Sound 51 - 12.03.2014

O stary ty to masz talent! Jakbym był bogaty zostałbym twoim sponsorem:)


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Castiel - 13.03.2014

Nie mam co juz więcej napisać wszystko zostało napisane :P
Zrób coś z tym kompem i kończ to ;)


RE: Ravel Nightstar - Sonic Nebula (UNFINISHED) - Revnotes - 13.03.2014

Najwyższe pasmo jest strasznie ostre, oj daje po uszach, ale cała reszta jest super moim zdaniem.