MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Castiel-Asuya(Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Castiel-Asuya(Preview) (/temat-progressive-castiel-asuya-preview)



Castiel-Asuya(Preview) - Castiel - 21.03.2014

Tym razem nie jest to kolejne demko ID XD tak jak to zwykle bywa u mnie.Ten track staram się dokończyć ;)
Zastanawiam sie czy ktoś lubi jeszcze klasyczny progressive House bez dodatków electro-house a tym bardziej Big-roomu:)




RE: Castiel-Asuya(Preview) - RaNi/Works - 21.03.2014

Początek fajny nawet dobrze się klimat buduje... Ehh ten snar brzmi zbyt tak sztuczne :D ten close hi hat co 2 jest "piszczący" tzn ma zbyt dużo wysokich podbite i jest za głośny. Przy drugim buildzie Snar nie ma mocy a szkoda, przydało by się więcej szumiących sweep upów... kawałek tak czy inaczej bardziej spokojny niż ma robić szał :)


RE: Castiel-Asuya(Preview) - OProject - 21.03.2014

Dobre, podoba mi się jest spokojnie ale fajno, takie kawałki dla mnie mogły by trwać po 20 min i sobie lecieć w tle... :)
W sumie to jedno z twoich lepszych ID xd
Ja ci mówię że można by z tego ukręcić progresywny trans :)
Odnośnie miksu to nie wiem czego się przyczepić... czyli jest spoko xd
Co do góry to sc ją niszczy więc ciężko ocenić :P
To czy to jest prawdziwy Progressive House to już oceni NeoTag xd xd


RE: Castiel-Asuya(Preview) - FL FAN - 21.03.2014

Tak, motywy są bardzo spokojne, gdy słuchałem również miałem wrażenie, że mógłbym słuchać znacznie dłużej takiej melodii, takich motywów nieznacznie modulowanych, subtelnie wprowadzających zmiany w poszczególnych partiach nagrania. Wykreował się pewien klimat w tle, nieco hipnotyczny. Udało Ci się faktycznie zrobić jeden z lepszych utworków w Twojej produkcji więc jak najbardziej warto skończyć, ale pamiętaj o zachowaniu klimatu do samego końca bo jest wart uwagi i należy go poprowadzić świadomie. Nie przesadź z efektami i staraj się aby nie zanikła ta przejrzysta płynność utworku, którą nam tutaj zaprezentowałeś i która robi dobre wrażenie. Pozdrawiam!


RE: Castiel-Asuya(Preview) - Zirds - 21.03.2014

(21.03.2014, 13:13)Ravel Nightstar napisał(a): Początek fajny nawet dobrze się klimat buduje... Ehh ten snar brzmi zbyt tak sztuczne :D ten close hi hat co 2 jest "piszczący" tzn ma zbyt dużo wysokich podbite i jest za głośny. Przy drugim buildzie Snar nie ma mocy a szkoda, przydało by się więcej szumiących sweep upów... kawałek tak czy inaczej bardziej spokojny niż ma robić szał :)

Uważam tak samo jak Zielony. Snare jest dziwny, akcentuje jakby na środku i ma dziwne wejście. Tak samo hihat - szkoda, że jest tylko na prawym kanale i jest bardzo wkurzający.

I co to znaczy ID? inteligence Disco?


RE: Castiel-Asuya(Preview) - Revnotes - 21.03.2014

Moim zdaniem chyba nieco za mocno rozbujałeś panoramę, delaye są dziwnie zsynchronizowane, odpal odsłuch w mono i sprawdź czy tego na pewno da się słuchać, na moje ucho nieco dziwnie to brzmi. Zgadzam się również z przedmówcami, nie będę powtarzał, więc tego samego.


RE: Castiel-Asuya(Preview) - Castiel - 21.03.2014

(21.03.2014, 15:53)Elnanter napisał(a): Moim zdaniem chyba nieco za mocno rozbujałeś panoramę, delaye są dziwnie zsynchronizowane, odpal odsłuch w mono i sprawdź czy tego na pewno da się słuchać, na moje ucho nieco dziwnie to brzmi. Zgadzam się również z przedmówcami, nie będę powtarzał, więc tego samego.

Odpaliłem odsłuch w mono i nic się ze sobą nie miesza dodatkowo w poprawionej wersjii dałem automation clipy na delay więc nie powinny byc już tak dziwnie zsynchronizowane ;)


RE: Castiel-Asuya(Preview) - NeoTag - 21.03.2014

(21.03.2014, 13:03)Castiel napisał(a): Zastanawiam sie czy ktoś lubi jeszcze klasyczny progressive House bez dodatków electro-house a tym bardziej Big-roomu:)
Ja, ja! xD

Bardzo fajnie wszystko gra, tylko faktycznie, ten snare dziwnie gra, a haty troszkę wiercą w głowie jak się przysłuchać O_o


RE: Castiel-Asuya(Preview) - HeluCze - 21.03.2014

nie mój gust, ale uszanowanko :D