MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Największa kupa na beatporty :) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Największa kupa na beatporty :) (/temat-najwieksza-kupa-na-beatporty)

Strony: 1 2


Największa kupa na beatporty :) - F.P.P - 24.03.2014

Witam.

Tak więc wrzucamy najgorsze kawałki jakie ujrzały światło dzienne i zawitały na Beatporty, szydzimy, komentujemy i wyśmiewamy, można pójść dalej i napisać do takiego artysty jak ja to zrobiłem :)
Zapodaje jego utwór. Szczerze nie wiem skąd te komenty i lajki ? (no fuckin idea )



Napisałem do niego kulturalnie, że szanuje to co robi, ale to że taki utwór został wydany i ludzie tego słuchają jest złe. To mi odpisał że się nie znam i tworzy muzykę 5 lat i ma tylu fanów itd, że to ma mówić samo przez siebie, i dodał jeszcze że w polakach jest czy we mnie jest dużo nienawiści? he he :D i najlepsze na koniec 'peace'

Jestem prawie pewien że nikt mnie nie przebije co do najlepszego gniota z taką ilością lajków i komentów.


RE: Największa kupa na beatporty :) - sowa - 24.03.2014



Wygrałem!


RE: Największa kupa na beatporty :) - F.P.P - 24.03.2014

hemm awići :) no też kupa tylko mniej śmierdzi :D to dla wiary muzyka jest radio kreski itd ludzie się jarają a moja propozycja to już nie wiadomo kompletnie w skrócie WTF :D


RE: Największa kupa na beatporty :) - Herman - 24.03.2014

a ja lubi ten track avicii ;d


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 24.03.2014

(24.03.2014, 2:28)F.P.P napisał(a): Szczerze nie wiem skąd te komenty i lajki ? (no fuckin idea )

To sprawka FL Studio 13 gdzie jest już neKsus i render prosto na sc ze wszystkimi auto-lajkami ;)
... i jest generator melodii które wpadają w ucho (tryb dla leniwych)
Także jak ktoś chce być sławny już dziś to nie potrzeba mu talentu ani zmysłu artystycznego, ani pomysłów czy awangardowych aranżacji - jedyne co musi to zainwestować w FL 13 i ciąć sztos za sztosem....


RE: Największa kupa na beatporty :) - OProject - 24.03.2014

Ja nie wiem po co ten hejt... rozumiem że utwory są tam kiepskie, słabe itp. ale po co marnować czas na słuchanie tego, a pisanie do twórców to już jakieś szaleństwo... po co to? xd
Szkoda na to czasu lepiej zróbcie coś dobrego sami, albo poświećcie te 3-7 min. na słuchanie utworów które wam się podobają, a nie marnujcie czasu na to :P
Szczerze to wkurwia mnie ten cały internetowy hejt, nic z tego dobrego nie wynika a wręcz odwrotnie i nie tyczy się to tylko muzyki ;)
Tyle z mojej strony w tym temacie.
"Peace" xd


RE: Największa kupa na beatporty :) - future villain - 24.03.2014

K*rwa, jak przeczytałem przy pierwszym kawałku w komentarzu "great piano" to padłem. Nie mogę uwierzyć że ktoś to kupił/wydał. Co do Avicci, to nie ma co się śmiać, ten gatunek tak brzmi. To tylko kolejna kupa dla słuchaczy Eski, Mtv i reszty.


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 24.03.2014

(24.03.2014, 14:27)OldscoolProject napisał(a): Ja nie wiem po co ten hejt... rozumiem że utwory są tam kiepskie, słabe itp. ale po co marnować czas na słuchanie tego, a pisanie do twórców to już jakieś szaleństwo... po co to? xd
Szkoda na to czasu lepiej zróbcie coś dobrego sami, albo poświećcie te 3-7 min. na słuchanie utworów które wam się podobają, a nie marnujcie czasu na to :P
Szczerze to ***** mnie ten cały internetowy hejt, nic z tego dobrego nie wynika a wręcz odwrotnie i nie tyczy się to tylko muzyki ;)
Tyle z mojej strony w tym temacie.
"Peace" xd

Oldi, po to aby wielki "artysta" jeden z drugim wiedział, że jest gówno wart. Trzeba to uświadamiać ludziom bo się rozbestwią. Zaczynają się takie gnojki nazywać artystami, kompozytorami, bo mają mnóstwo komentów i tworzą aż 5 lat (ja pierdziele masakra ale staż) a skaczą tylko kursorem po ekranie. Wiadomo że bardziej wolimy wszyscy poświęcać czas na to co kochamy, ale należy też dawać odpowiedni odpór zalewającej nas bylejakości, bo jeśli na to przymkniemy oczy to tym samym damy ciche przyzwolenie na zaniżanie poziomu artystycznego. Także temat całkiem poważny jeśli głębiej zajrzeć w istotę sprawy. Znamienne, że niektórzy mają więcej lat pracy z muzyką niż te wschodzące gwiazdki lat życia, ale wcale nie stawiają się na świeczniku w związku z tym.


RE: Największa kupa na beatporty :) - sowa - 24.03.2014

(24.03.2014, 14:27)OldscoolProject napisał(a): Ja nie wiem po co ten hejt... rozumiem że utwory są tam kiepskie, słabe itp. ale po co marnować czas na słuchanie tego, a pisanie do twórców to już jakieś szaleństwo... po co to? xd
Szkoda na to czasu lepiej zróbcie coś dobrego sami, albo poświećcie te 3-7 min. na słuchanie utworów które wam się podobają, a nie marnujcie czasu na to :P
Szczerze to ***** mnie ten cały internetowy hejt, nic z tego dobrego nie wynika a wręcz odwrotnie i nie tyczy się to tylko muzyki ;)
Tyle z mojej strony w tym temacie.
"Peace" xd


Bo chce


RE: Największa kupa na beatporty :) - K - 25.03.2014

(24.03.2014, 14:27)OldscoolProject napisał(a): Ja nie wiem po co ten hejt... rozumiem że utwory są tam kiepskie, słabe itp. ale po co marnować czas na słuchanie tego, a pisanie do twórców to już jakieś szaleństwo... po co to? xd
Szkoda na to czasu lepiej zróbcie coś dobrego sami, albo poświećcie te 3-7 min. na słuchanie utworów które wam się podobają, a nie marnujcie czasu na to :P
Szczerze to ***** mnie ten cały internetowy hejt, nic z tego dobrego nie wynika a wręcz odwrotnie i nie tyczy się to tylko muzyki ;)
Tyle z mojej strony w tym temacie.
"Peace" xd

No pierwszy raz się z Tobą mniej więcej zgadzam :D

Nie widzę sensu krytykowania czegokolwiek co znajduje się w Internecie, ponieważ jest tego zbyt dużo, a poza tym każdy ma "Twoje" zdanie w dupie (mówiąc właśnie o Internecie). Gdy spędzi się tu wystarczająco dużo czasu zauważy się, że takie działania pochłaniają jedynie nasz czas, który już nigdy nie powróci i lepiej jest wykorzystać go na coś innego. Rzadko komentuje coś, co jest złe. Jeżeli jestem na YouTube, to mogę co najwyżej dać łapkę w dół i tyle w temacie. W innym wypadku po prostu opuszczam serwis/stronę gdzie zobaczę/przeczytam coś niedorzecznego, ewentualnie pośmieję się, bo co jak co, ale duże gówna potrafią poprawić humor i dowartościować człowieka.

Czasami oczywiście będę czymś naprawdę mocno zażenowany lub rozczarowany, ale nie widzę sensu pisania treściwego komentarza i próby "nawrócenia" autora (czy to chodzi o muzykę czy o cokolwiek innego). Jeżeli jednak ktoś mnie dobrze zna, może powiedzieć, że nie raz coś było krytykowane przez mnie w artykułach na forum. Był wpis o Pikeju, ranking najgorszych utworów. Są to jednak typowe zabiegi zwiększające Internetowy ruch. Ludzie niczego nie kochają tak, jak coś skrytykować i to za każdym razem się sprawdza. Wystarczy pokazać coś niepasującego do norm społecznych a ludzie rzucą się do dyskusji jak hieny i właśnie takie działania stoją za sukcesem wielu serwisów Internetowych.


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 25.03.2014

(25.03.2014, 11:15)Kay napisał(a): Nie widzę sensu krytykowania czegokolwiek co znajduje się w Internecie, ponieważ jest tego zbyt dużo, a poza tym każdy ma "Twoje" zdanie w dupie (mówiąc właśnie o Internecie). Gdy spędzi się tu wystarczająco dużo czasu zauważy się, że takie działania pochłaniają jedynie nasz czas, który już nigdy nie powróci i lepiej jest wykorzystać go na coś innego. Rzadko komentuje coś, co jest złe. Jeżeli jestem na YouTube, to mogę co najwyżej dać łapkę w dół i tyle w temacie. W innym wypadku po prostu opuszczam serwis/stronę gdzie zobaczę/przeczytam coś niedorzecznego, ewentualnie pośmieję się, bo co jak co, ale duże gówna potrafią poprawić humor i dowartościować człowieka :D

(...)

Wystarczy pokazać coś niepasującego do norm społecznych a ludzie rzucą się do dyskusji jak hieny i takie działania (często celowe) stoją za sukcesem wielu serwisów Internetowych a skoro niektórzy użytkownicy nie piszą nic ciekawego poza spamowaniem swoimi produkcjami to trzeba wyciągnąć z nich co się da (np. kilka postów tu i tam) :D

Tak więc nie mam nic przeciwko, by kontynuować ten temat xD



Ale tu nie chodzi o zwykły hejt jak na plotek czy na innym portalu typu pomponik czy jak oni to tam nazwali.
To walka o podniesienie poziomu artystycznego, jak nie zjebiesz jednego z drugim porządnie i nie powiesz jakie gówno wstawił to zaleje nas szambo muzyczne. Wiadomo że wszystkich się nie sprowadzi na ziemie - nie nawróci jak to nazwałeś z błędnego przekonania o własnych "osiągnięciach" ale warto pokazywać że 5 lat praktyki i 30 fanów z facebooka to zbyt żałosne aby się tym chwalić i odpisywać że to już jest wykładnikiem sukcesu.

Ten temat jak wcześniej pisałem jest nieco głębszy gdy się mu przyjrzeć.
Ujawnił kolejne niebezpieczne przekonania, bo wcześniej już pojawiły się głosy że każdy może tworzyć (programy typy eJay I MMM wywołały taki złudne wrażenie) niektórzy mówią, że nie trzeba do tego talentu, a teraz mówi się że ilość fanów i czas spędzony na pracy z muzyką to wykładnik sukcesu. Masakra ! Zgroza! Zgroza! Zgroza!


RE: Największa kupa na beatporty :) - K - 25.03.2014

Tylko po co sobie tym zajmować życie?


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 25.03.2014

No to tak jak na forum, nie komentujemy wyłącznie tego co nam się podoba. Wyraża swoje zdanie ten kto ma taką wole i czas, bo wiadomo że trzeba poprzeć jakimiś argumentami wypowiedź, bo taka typu "Ale okropny szajs!" nie będzie traktowana poważnie nawet przez jakiegoś dj cześka, bo uzna że jest już tak dobry że inni z zazdrości tak piszą. Paranoja... ;(


RE: Największa kupa na beatporty :) - F.P.P - 25.03.2014

Powiem tak... Połowa postów to jakiś offtop, osobiście to zbanował bym takie pisanie he :D. Temat nie dotyczy tego czy jest warto czy nie warto, bo jak ktoś chce, to napisze, i nie będzie się zastanawiał nad tym " o cholera straciłem 5 min swojego życia" a jak komuś się nie podoba temat, i uważa za to strata swojego cennego czasu, to po co go traci podczas pisania o tym że może go stracić ?????. Temat to bardzo prosta sprawa, nikt nie każe wam siedzieć i przekopywać internetu tylko po to żeby odnaleźć słaby materiał, można się na niego natknąć przypadkiem. Poza tym temat maił być na rozluźnienie dla fan-u, podczas gdy klikamy jak roboty w linki bez celu :D, jest w odpowiednim dziale co może nakierować ?. Także jeżeli ktoś ma o sobie słabe zdanie, to jak odpali taki materiał to od razu banan na twarzy mu się pojawi. FL FuN też poruszył parę dobrych aspektów tego tematu ale to już bardziej na poważnie, Więcej luzu. "Niech żyje wolność" :D. Peace :D


RE: Największa kupa na beatporty :) - Zirds - 26.03.2014

Ja mam poziom artystyczny i szanuję go u innych. A to, że próbujecie walczyć z wiatrakami zbudowanymi z kupy to i tak z nimi nie wygracie bo ta kupa pochodzi od wytwórni, która ma tyle kasy, żeby wylansować nowy wiatrak z nowej kupy za swoje pieniądze i pchać ten gówniany biznes do przodu.


RE: Największa kupa na beatporty :) - NeoTag - 26.03.2014

,,This is really sick! I'm loving it! Great work!"
,,Great melodies, awesome track ;) enjoyed this!"
,,A very touching , emotional song , very nice! Love the differen,to in this!"
,,great idea man, love the bassline, good vibes with this track"

Oni tak na serio? xD


RE: Największa kupa na beatporty :) - Loco - 27.03.2014

NeoTag wpisz w google SoundCloud plays/downloads/comments i wszystko ci się rozjaśni :P


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 27.03.2014

Loco masz na myśli może boty, spam itp ? zablokowałem takiego jednego followersa "buy real followers" bruździł mi po ścieżkach tylko.


RE: Największa kupa na beatporty :) - NeoTag - 28.03.2014

Faktycznie, w gugl są rzeczy typu ,,Buy plays, downloads, comments" itp. ;-;


RE: Największa kupa na beatporty :) - FL FAN - 28.03.2014

dziś zablokowałem drugiego takiego bota, to już zaczyna się zmieniać w jakiś koszmar, zgłaszam to coś co ma niby być followersem za każdym razem jako spam przy akcji blokowania ale na to miejsce wyrasta 100 nowych ;(