MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ID - ID (Original mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ID - ID (Original mix) (/temat-id-id-original-mix)



ID - ID (Original mix) - OProject - 24.03.2014

Przedstawiam wam moje nowe demko, na razie jest kilka sampli: kick perkusja, miks nie jest dopracowany, ale tak wyglądać będzie ogólna koncepcja :)
Oczywiście wiele rzeczy ulegnie zmianie, na pewno na lepsze ;)
Będzie to mój pierwszy utwór w tym stylu (Hard Trance) pierwszy raz wyszło mi coś Hard Transowego co w moim odczuciu ma potencjał, w porównaniu z asłuchalnymi poprzednikami hehe xd
[zs]http://www14.zippyshare.com/v/32121957/file.html[/zs]
Wszelkie komentarze mile widziane :)
Pozdrawiam.


RE: ID - ID (Original mix) - Zirds - 24.03.2014

Fajne, ale do Golfa 2 nie pasuję ;/


RE: ID - ID (Original mix) - FL FAN - 24.03.2014

No w hard trance to kick może sobie łomotać, bo w zwykłym nie stawiałbym na to błędne przekonanie że musi tłuc co niemiara. Trance to muzyka nastroju, ma wprowadzić jak nazwa wskazuje w trans, hipnotyczny klimat i atmosferę marzeń.

Zapowiada się ciekawa kompozycja, pamiętaj aby pomyśleć nad aranżacją, spraw aby była nieco głębsza, a przy tym staraj się użyć nieprzesadzonej liczby efektów i brzmień. Zaskocz nas !


RE: ID - ID (Original mix) - OProject - 24.03.2014

(24.03.2014, 18:59)ZetZet napisał(a): Fajne, ale do Golfa 2 nie pasuję ;/

Nie ma to jak profesjonalna opinia xd


RE: ID - ID (Original mix) - Herman - 24.03.2014

przez dwie i pół minuty tak mnie znudziło ze nie chce mi się dalej słuchać ;d A tak poważnie Drop zajebisty jak na 2006, ale za długo na niego się czeka. A golf II to już klasyk, dlatego muzyka nie pasi ;d


RE: ID - ID (Original mix) - ViVi - 24.03.2014

Zrobiłeś mi nadzieję gatunkiem i trochę się rozczarowałem. Clap w intrze za prosty, proponuję zmienić. Bass trochę "tanio" brzmi. Zabrakło sub'a lub go nie słyszę. Kwas od 1:49 bardzo fajny, pozytywny element tego utworu. Lead może być, ale melodia już mnie nie porwała. Ciekawe są te build up'y i przejścia, ale momentami zdają się być przekombinowane. Ogólnie nie zachwyciła mnie ta produkcja.


RE: ID - ID (Original mix) - OProject - 25.03.2014

(24.03.2014, 19:15)Herman napisał(a): przez dwie i pół minuty tak mnie znudziło ze nie chce mi się dalej słuchać ;d A tak poważnie Drop zajebisty jak na 2006, ale za długo na niego się czeka. A golf II to już klasyk, dlatego muzyka nie pasi ;d
Herman utwory w tym gat. zwykle trwają po 7-9 minut hehe :P
Chciałem dłużej potrzymać w napięciu, ale może rzeczywiście za długo... xd
Zrobię ci Cuted mix xd
Dzięki za opinię :)
(24.03.2014, 19:17)ViVi napisał(a): Zrobiłeś mi nadzieję gatunkiem i trochę się rozczarowałem. Clap w intrze za prosty, proponuję zmienić. Bass trochę "tanio" brzmi. Zabrakło sub'a lub go nie słyszę. Kwas od 1:49 bardzo fajny, pozytywny element tego utworu. Lead może być, ale melodia już mnie nie porwała. Ciekawe są te build up'y i przejścia, ale momentami zdają się być przekombinowane. Ogólnie nie zachwyciła mnie ta produkcja.
Clap jest z drumazona więc jest prosty, to nie gotowy sampel, jakoś nie przywiązuje zbytniej uwagi do niego.
Nie za bardzo rozumiem co znaczy że bas "tanio brzmi"?
Sub był ale widocznie za mało, w sumie nie chciałem zamulać miksu, ale rzeczywiście będę musiał pogrzebać xd
Czasem też mi się wydaje że te przejścia są przekombinowane ale z 2 strony jakoś nie lubię robić prostych xd
Mnie melodia się podoba, jest prosta ale taka ma być jak na starą szkołę przystało xd
Dzięki za opinie choć nie powiem żeby mnie zmotywowała do dalszej pracy...
Na razie to demo jak pisałem, więc jeszcze będę nad nim pracował :)


RE: ID - ID (Original mix) - OProject - 25.03.2014

@Meddon
Dzięki za wskazówki, i poświęcony czas... na pewno coś spróbuje w tym kierunku, zobaczymy co wyjdzie z tego... może nie za pierwszym razem, może nie przy tym kawałku...ale w przyszłości myślę że mi się uda zrobić coś dobrego w tym stylu, nie jest on prosty...
Do Scota Project'a jeszcze mi brakuje ale byle do przodu xd
Pozdrawiam :)