MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) (/temat-progressive-zedd-ft-matthew-koma-miriam-bryant-find-you-prockers-remix)



Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - ProCkers - 24.03.2014

Zapraszam do odsłuchania pełnej wersji remixu Zedd - Find You ;) Mam nadzieję że się spodoba i zachęcam do komentowania i oceniania ;) Pozdrawiam!!




RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Frashby - 24.03.2014

Fajny motyw na początku z tą perką, jak z Apollo od Hardwella, ale powinna być głośniejsza i mocniejsza, zdecydowanie. Ale później myślałem że będzie więcej mocy, a tu takie zwolnienie. Drop melodyjnie jest ok, ale technicznie nie w porządku. Mało dynamiki, bass mało odczuwalny. Buildupy są typowe jak w takich utworach, bardzo dobrze wyszły. Bass ma naprawde dobrą barwę, ale słabo go czuć, teraz na słuchawkach nie umiem dokładnie ocenić jakie częstotliwości są złe. Moim zdaniem jest on poprostu za Cicho. Powodzonka, przyjemnie się słuchało :)


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Charles Vaxx - 24.03.2014

Jeśli chodzi o melo to jest mega zaraz przesłucham oryginał , tak jak kolega napisał kick słabo łupie podkręć go i jest meges :)

Edit: Heh twój rmx nawet mi bardziej podchodzi , ale do pełni szczęścia mi tu porządnego bassiku brakuje :)


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Zirds - 24.03.2014

Brakuje basu i to solidnie. Kick mógłby mieć niższy pitch i mógłbyś dać trochę więcej dobroci w dolnym paśmie w EQ co dodałoby mu mocy. Co do wysokich to trochę daj im upust (ciszej) bo walą po uszach, że aż bębenki bolą.

A tak ogólnie to bardzo fajny utwór i ciekawie zorganizowany!


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Revnotes - 25.03.2014

Faktycznie brakuje tych najniższych częstotliwości, prócz tego jest na prawdę dobrze.


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - orange - 27.03.2014

bardzo dobry pomysł, kilka szlifów i będzie lepiej niż w orginale
jak dla mnie w dropie brakuje jakiegoś bassu z "chrypką"
percusia na początku za cicho

ogólnie duży +


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Stiopa - 28.03.2014

Stopa jakbym piłkę plażową na hali kozłował XD Trochę słaba. ALe za to wokal mi sie zajebiście podoba, zwłaszcza nałożone fxy i wmixowanie go w całość. Podoba się ładnie skocznie, a brak dolnych freq to wina stopy, tak myślę :)
Posdro


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Audionectic - 29.03.2014

Rzadko odsłuchuje remiksy ale ten jest naprawde przyjemny i optymistyczny że tak sie wyraze :) Dół pasma jak koledzy zauważyli


RE: Zedd ft. Matthew Koma & Miriam Bryant - Find You (ProCkers Remix) - Cris - 29.03.2014

Nie wiem czemu minałem Twój temat. To ze dolów nie ma to już wiesz, ale no wejście do maina bez jakiegokolwiek fxa to mnie zaskoczyło, normalnie przywiało amatorką mógł być jakiś crash nawet, żeby to zaznaczyć, Kick powinien być zdecydowanie mocniejszy, bo ten jest mega za słaby. Lead minimalnie za dużo góry. Ale za klimat to plus :) fajnie wakacyjny i pogodny