MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo (/temat-progressive-katy-perry-dark-horse-lighthover-bootleg-lq-demo)



Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - Lighthover - 25.03.2014

Witam
Jeśli można prosić o ocenę i ewentualne rady na przyszłość byłbym wdzięczny...



"Kto pyta nie błądzi" :D


RE: Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - Quantum Spark - 25.03.2014

Hehe, wszedłem żeby wrzucić swój remix tego kawałka.
U ciebie to za bardzo nie wiem o co chodzi bo połowa tracka to wycinka z oryginału.
Nie za bardzo jarzę jaki jest sens robienia czegoś takiego.


RE: Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - Wizzardius - 25.03.2014

Jest fajnie fajnie, wchodzi drop i jeb, nuda. Nie ma polotu do oryginału (który jest świetny). Sorry, nie odbieraj tego jako hejt. Chciałeś ocene, masz ocene.
Rada na przyszłość? Słuchaj dużo muzyki.


RE: Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - Lighthover - 25.03.2014

@Quantum Spark dlatego jest podpisane jako "Bootleg". :)
@Wizzardiu słucham sporo muzyki ponieważ zajmuje się dj'ką.
Tutaj głównie chce dostać ocenę 'miksu', bo oranżacja jest słaba.
Miałem lepszy pomysł, ale nie potrafiłem go wykonać...
... a jako "amatorski producent" trzeba zacząć właśnie trzeba zacząć od słabych utworów i wspinać się wyżej.
Dzięki za opinie. Pozdrawiam :)


RE: Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - matex206 - 26.03.2014

Stopa jest źle wymiksowana - gra bardzo cicho, brak perkusji - zero dynamiki, pracuj nad miksem całego kawałka - za dużo dołu !


RE: Katy Perry - Dark Horse (Lighthover Bootleg)_lQ_Demo - NeoTag - 26.03.2014

(25.03.2014, 19:03)Lighthover napisał(a): @Quantum Spark dlatego jest podpisane jako "Bootleg". :)
@Wizzardiu słucham sporo muzyki ponieważ zajmuje się dj'ką.
Tutaj głównie chce dostać ocenę 'miksu', bo oranżacja jest słaba.
Miałem lepszy pomysł, ale nie potrafiłem go wykonać...
... a jako "amatorski producent" trzeba zacząć właśnie trzeba zacząć od słabych utworów i wspinać się wyżej.
Dzięki za opinie. Pozdrawiam :)

Bootleg/Remix =/= kopiowanie wszystkiego z oryginału.

Nie możesz kopiować wszystkiego z oryginału, musisz zrobić własną wersję utworu, ale zachowując przy tym część oryginału.
________________________________________________________________________________
Nie możesz traktować tego tak w stylu ,,oj tam, nie wiem jak coś zrobić to zostawię, przecież jestem początkującym". Zawsze jak coś robisz, rób to na 100%.

Poza tym nie jest to tak, że zaczyna się od słabych utworów, bo jak będziesz przekonany, że jest utwór jest słaby, to musisz go dopracować, a nie zostawić z myślą ,,zacznę od słabych, potem będzie lepiej", bo jak będziesz tak to robić, to będziesz się rozwijał o wiele wolniej <bubu>

Wiem coś o tym, bo kiedyś sam tak robiłem. Teraz gdy chcę osiągnąć jakiś efekt, np. chcę wykręcić konkretny dźwięk, to nie poddaję się w połowie i staram się uzyskać pożądany efekt. Robiąc wszystko na 100% będziesz rozwijał się szybciej ;)