MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) (/temat-uplifting-dan-norvan-come-back-here-revo-remix)



Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Revo - 27.03.2014

Cześć wszystkim!
Dawno nic nie wrzucałem, ale w końcu wykombinowałem remix na konkurs. Co powiecie o nim?;P



RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Stiopa - 28.03.2014

Zajebiste mini intro :D W pierwszym brejku piano trochę za głośno wali, rozmyj lekko, melodia biedna, tegoż piana. W ok. 2:-5 za mocno mi tam zasyczało wszystko. Stopa mi nie pasuje, może dlatego, że taka trochę bez mocy jest. Drugi brejk również nie zaskoczył, aczkolwiek ten lead dodał mu trochę smaczku. Całość brzmi niezbyt czysto, ten pierdzący bass zdaję się po czasie wydawać suchy na tle całości, ogólnie wydaje mi sie trochę surowy utwór. Całość nawet wpada w ucho, ale moim zdaniem na uplift za mało rozbudowane i wzniosłe.
Pozdrawiam


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - T-Sted - 31.03.2014

Moim zdaniem clap za bardzo się wybija, bas też wydaje się za głośno trochę, kick z kolei za słaby, mógłbyś bardziej manewrować głośnościami poszczególnych ścieżek. Góry jest ciut za dużo w całości, ale to dość standardowy błąd. Poza tym dynamika trochę dostaje, całość wydaje się przeładowana. Melodia przyjemna, mogłeś więcej z tego wyciągnąć, aczkolwiek źle nie jest.
Pozdrawiam.


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Revo - 1.04.2014

Postaram się poprawić błędy o których mówicie, choć z moim teraźniejszym sprzętem to będzie ciężkie do zrobienia. Jak poprawić tu dynamikę? Jakieś rady?


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - sowa - 1.04.2014

Moja rada jest taka. Na wszystkim co nie jest sub basem, stopą, low basem ucinaj na EQ do 200Hz... miks Ci się odmuli... nie przesadzaj z kompresją.


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - cinekkk1 - 9.04.2014

Intro trochę jakby za krótkie. Stopie przydałoby się nieco więcej mocy. Dosyć ciekawa aranżacja - dwa breaki - to na pewno na plus :). Utwór na pewno da się słuchać, można na pewno jednak polepszyć miks.


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Wizzardius - 9.04.2014

Mi sie nawet podoba, mimo, ze nie gustuje w tym gatunku. Jedyne co bym zrobił, to ściszył clapa. Wydaje mi się, że minimalnie za głośno gra. MINIMALNIE.


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Revo - 11.04.2014

Cały czas mam problem ze sprzętem, zacina się i skrzeczy. Trudne warunki do pracy. Myślę, że gdy zmienię sprzęt to pójdzie lepiej. Popracuję również nad dynamiką :) Dzięki wszystkim za wasze opinie :)


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - defol - 25.04.2014

Utworek ma kopa, budowa nie nudzi. Olać miks :) Trochę zbyt klasycznie, nie zaskakujesz. Jak dla mnie, można by trochę jeszcze poświrować.


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Revo - 26.04.2014

Sprzęt nie pozwala na większe zabawy. Skrzeczy i umiera podczas wykręcania dźwięków... Muszę kupić coś mocnego do muzy :)


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - OProject - 26.04.2014

Dobry kawałek, fajno sie słucha... miks nie jest zły :D
A ty nie zwalaj winy na sprzęt xd


RE: Dan Norvan - Come Back Here (Revo Remix) - Revo - 27.04.2014

(26.04.2014, 21:30)OldscoolProject napisał(a): Dobry kawałek, fajno sie słucha... miks nie jest zły :D
A ty nie zwalaj winy na sprzęt xd

OldscoolProject musiałbyś słyszeć tą symfonię trzeszczenia i skrzypienia podczas wykręcania dźwięku. :D Nawet po zapisie ścieżek do WAV, nie jest dobrze ;)