MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Matt Eray - The Glider - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Matt Eray - The Glider (/temat-progressive-matt-eray-the-glider)



Matt Eray - The Glider - Matt Eray - 29.03.2014

Siemanko.

Przedstawiam wam preview najnowszego singla pt. The Glider, który zostanie wydany w brytyjskiej wytwórni Mondo Records.
Jestem ciekaw co wy na taką kombinację? :)



Pozdrawiam,
Matt. :)


RE: Matt Eray - The Glider - ViVi - 29.03.2014

Progresyw takie jak tysiące innych. Melodia prosta, zero emocji.


RE: Matt Eray - The Glider - Squarz Kamel - 29.03.2014

Siema, widze że już jakiś po tobie jedzie (tzn że mu sie nie podoba) Hmm wydaje mi sie że na tym forum panuje zazdrość i to OGROMNA ! Co sie z wami ludzie dzieje ? Mój utwór grany przez ottavaniego też ściupali na maksa.

Jeżeli chodzi o track to technika ogarnięta na wysokim poziomie, ładny bass, miks czysty, perka gra przyjemnie, jak narazie jest super. Zejście do intra może troszke zbyt dynamiczne ale to kwestia gustu, fajny pogłos vocalny . Breakdown w twoim stylu, ładne przyjemne pady i potem fajna melodia na automatyzacji :) No i drop fajny energiczny, podobają mi sie takie utwory. Gratuluje :)


RE: Matt Eray - The Glider - Dymek - 29.03.2014

A ja powiem tak... utwór fajny lecz nie przebił "Fire Exit";)
Słychać , że utwór na poziomie ale to nie moje klimaty kwestia gustu.
To jest właśnie polska... I cena sławy bo jak ktoś się wybije to zawsze jest druga strona medalu i znajdą się zarówno fani jak i hejterzy.
Zauważyłem , że na tym forum prawie każdy kawałek jest hejtowany czy to początkujący amator czy człowiek mający dostateczny poziom by wydawać i tak zawsze się ktoś znajdzie kto wytknie "błędy" albo bd narzekał , że coś tam nie pasuje... I przeważnie takie błędy wytykają userzy z mniejszym doświadczeniem i żadnym wydanym kawałkiem na koncie i to mnie strasznie wku*wia znawcy wielcy a sami nie potrafią nic lepszego stworzyc...Radzę zlewać takie komentarze i pchać się do przodu przez tłum bo jak człowiek sam sobie nie wyrwie do nikt mu nie da:)
Pozdro.


RE: Matt Eray - The Glider - ViVi - 29.03.2014

Po prostu wyraziłem swoją opinię. To, że utwór zostanie wydany to nie znaczy, że każdemu musi się podobać. Nie mam czego zazdrościć.


RE: Matt Eray - The Glider - Afterthought - 29.03.2014

(29.03.2014, 12:00)Squarz Kamel napisał(a): Siema, widze że już jakiś po tobie jedzie (tzn że mu sie nie podoba) Hmm wydaje mi sie że na tym forum panuje zazdrość i to OGROMNA ! Co sie z wami ludzie dzieje ? Mój utwór grany przez ottavaniego też ściupali na maksa.

@Squarz Kamel - To, ze nie radzisz sobie z krytyka nie jest powodem zeby wywlekac wszystko i przypinac plakietki ziomus.. Po to tu chyba jestesmy, zeby oceniac i krytykowac, jesli masz do tego jakies zastrzezenia to nie wstawiaj utworow na forum i problem z banki :)


Co do utworu pod wzgledem klimatycznym bardzo przyjemny lecz slyszalem cie od lepszej strony, nie ma co ukrywac. Natomiast jesli chodzi o mix to zazdroszcze ci skilla. Pozdrawiam ^^


RE: Matt Eray - The Glider - Matt Eray - 29.03.2014

Dzięki chłopaki za komentarze i bez spięć. :)
Ja każde komentarze przyjmuję do siebie, bez względu, czy to miód, czy sól.
Muzyka to też rzecz gustu, dlatego nie wszystkim będzie podobało się to, co ja chciałem przekazać i tak jest zawsze.

Tak samo nie ma producenta, który robiłby same hity, każdy robi coś gorszego, aby później pokazać coś na prawdę eleganckiego.

Pozdrawiam! :)


RE: Matt Eray - The Glider - Squarz Kamel - 29.03.2014

Napisałem prawde i tylko prawde :) Nie będę się wiecej wypowiadał na ten temat bo było by tego dużo.


RE: Matt Eray - The Glider - sowa - 31.03.2014

Technika zajebista nie ma co xD Wal chłopie jakies tutki :D Przydaj się na coś xD


RE: Matt Eray - The Glider - Matt Eray - 31.03.2014

Tutki mógłbym robić, ale ja nic nadzwyczajnego w projektach nie robię. :D


RE: Matt Eray - The Glider - sowa - 31.03.2014

Rób rób nie wymyślaj ;] Ewentualnie po prostu omawiaj w formie video jakieś projekty, co i jak robiłeś etc. :D


RE: Matt Eray - The Glider - devil's infection - 3.04.2014

kolejny fajny kawałek od ciebie jedynie nie podeszła mi ta melodyjka co w trzeciej minucie wchodzi jakby była tylko po to aby utwór nie
przynudzał, ale to może kwestia gustu


RE: Matt Eray - The Glider - FrozerZ - 4.04.2014

Jak dla mnie progres jak tysiące innych pfff...Hahaha nie no szartuje, jakbym doszedł do takiej perfekcji w mixie to nie miałbym już po co chodzić po tym świecie ^^. Kawałek jak najbardziej na poziomie, nie jestem lizodupem ale no do czego się tu doczepić xd. Czekam aż zobaczę cię w Enhanced ;)

Pozdrówka ^^


RE: Matt Eray - The Glider - Estrax - 4.04.2014

@FrozerZ: nie musisz czekać - Mateusz już tam jest: :)

Co do samego utworu: technicznie jest bardzo fajnie, barwy w sumie też pasują do siebie jak ulał.
Nie spodobała mi się tylko barwa tego supersaw leadu, odnoszę czasami wrażenie, że w co drugim tracku trance 2.0 słyszę dokładnie to samo brzmienie. Melodia odgrywana przez ten lead jest trochę zbyt przewidywalna. Mimo wszystko - utwór na plus.