MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) (/temat-house-audionectic-rhythm-of-life-originalmix)



Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Audionectic - 3.04.2014

Siemano.Zaadoptowałem w miarę nowe pomieszczenie i trenuję nowe techniki miksowania.Potrzeuje alternatywnych zródeł odsłuchu a brak ich w zasadzie i tu prośba:D
Napiszcie z łaski swojej co i jak u Was słychać.Co sądzicie o wałku wogóle.Wiem ze miks peka w szwach ale...tak to wyszło;)
THX




RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Jack Frost - 3.04.2014

na moje ucho masz złą tonację niektórych "przeszkadzajek" w miksie :-( i wokal jest chwilami za bardzo zduszony-czytaj nieczytelny
ogólnie jakość odtwarzacza SC jest raczej kiepska więc za dużo nie da się tu "usłyszeć"
pozdrawiam


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Audionectic - 3.04.2014

co to są "przeszkadzajki"???Fakt,niektóre elementy dostrajałem na ucho ale nie dostrzegam fałszów poza pitchowaniem wokalu w breaku.


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Jack Frost - 3.04.2014

więc eksperymentuj ;-) a mój komentarz możesz pominąć bo i tak wiesz lepiej ;-) zresztą jak cała reszta tego zacnego forum ;-)
jak ktoś ma reputację 198 to już jest ą i ę
zostałem zaproszony na forum ale zupełnie niepotrzebnie bo tu co drugi "MusicProducers" to PRO ;-)
pozdrawiam


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Frashby - 4.04.2014

Naprawde fajny klimat, dźwięki dobrze wymiksowane, Podoba mi się :)
a przeszkadzajki są w dobrej tonacji, Pozdrawiam


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Wizzardius - 4.04.2014

Od 1:01 jest troche sucho. Nie wiem czy to jest zpowodowane, serio. Takie było moje pierwsze wrażenie, słucham ponownie i chyba rzeczywiście. Może jakiś padzik? Jakieś reverby, delaye?
GDybyś dał download, to ocena z mojej strony była by pełniejsza (nie lubie przez sc słuchać). Ale chyba mało bassu tutaj jest. TAK mi się wydaje, nie jestem pewny. To moze właśnie przez to sc.


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Revnotes - 4.04.2014

Dawno nie słyszałem tego wokalu, a miks faktycznie wyszedł dziwnie, choć wszystkie dźwięki są w miarę dobrze słyszalne. Przeszkadzajki ogólnie wszelkie dźwięki wrzucone w tło jako wypełniacze i tutaj Jack Frost ma moim zdaniem rację, chwilami zaczyna się to delikatnie pod kątem tonacji rozjeżdżać. Wracając do miksu, przede wszystkim brakuje mi jakiegoś mocniejszego dołu, nie czuję tego sub bassu. Fajny pomysł, podoba mi się Twój styl.


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Faden - 5.04.2014

Powiem ci ze wreszczie uslyszalem prawdziwy house. Co do wokalu to zalezy jaki miales zamysl na to czy chcesz go bardziej wyeksponowac czy tez ukryc pod roznego rodzaju bajerami. To tylko zalezalo od ciebie dla mnie brzmi zajebiscie i jestes teraz nr 1 dla mnie. Chcialbym ten utwor miec na dysku to go sprawdze na glosnikach, bo niemam czasu sluchac wszystkich utworow z tego forum glosno. Pokrec to jakimis filtrami, np. przy frazach, ale nie reverbem. To musi brzmiec wlasnie tak jak to zrobiles, bo to nie "komercyjna progresja" tylko house rasowy house z "rodowodem" hehe


RE: Audionectic - Rhythm Of Life(OriginalMix) - Amer - 12.04.2014

Jak dla mnie sucho trochę przydało by się nasycenie.
Kompozycja i Aranżacja średnio mi leży w guście i nie mam większych zastrzeżeń.
Brakuje mi basu i to nie byle jakiego tylko jakiegoś ciepłego.
Pozdrawiam