MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue (/temat-progressive-aitra-e-f-g-dusk-avenue)



Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Aitra - 7.04.2014

Witam ;)

Wspolnie z moim kolegą zrobilismy wakacyjny numer , ktory mam nadzieje przeniesie Was w ten klimat ;) Utwor wydany bedzie w Round Triangle gdzie wydaja Solarstone czy Eximinds . Czekam na wasza subiektywna ocene :D
Pozdrawiam Wszystkich :)




RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Castiel - 7.04.2014

pierwszy breakjest za krótki ten arp co pojawia się na chwile nie zbyt mi pasuje do tego klimatu.

Druga część utworu zdecydowanie lepiej ..

Klimat jest naprawdę świetny w sam raz na chillout :)


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - PiT J. - 8.04.2014

Bardzo dobry kawałek do drinka na plazy albo do wlasnych przemyslen o 6 rano gdy jeszcze nikogo nie ma w skąpanej slóncem plazy ;) hehe:) Bardzo ładny pad ktory nadaje anielski klimat i spokoj.Kocham ten klimat a kawałek jest rewelka wszystko jest w nim ok od perkusji po ten lekki voice ktory tam przymila! Mało tego jest to kawalek o CZYMŚ! W ogóle dziwi mnie jedna sprawa - oczywiscie z calym szacunkiem, JAk czlowiek ( na liscie dodawanych utworów) pod Waszym kawalkiem moze miec tyle komentarzy przy tak slabym kawalku a przy waszym są tylko 2 komentarze. Dziwi mnie to bo do waszego utworu az chce sie wracac a przy tamtym szicie ktorego wystarczy raz posluchac tyle osob go komentuje!


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Audionectic - 8.04.2014

Bardzo ładnie płynie te wałek.Basik sobie mruczy...Fajne mewy :)Pod koniec breaka,gdy narasta kick,gdy juz osiaga swoje prawie pełne brzmienie,jest troche jakby za tłusto (pewnie narobiło to zabawy przy ujarzmianiu peak-ów:)Spróbowałbym tak do końca filtra nie otwierać.W 4-tej min,podobało mi sie pianko..Z crasha sciągnąłbym jeszcze troche filtrem ze srodka.Subiektywnie ;)

Pzdr

http://musicproducers.pl/temat-house-audionectic-rhythm-of-life-originalmix


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - efg1 - 8.04.2014

Dzięki za opinie :) Numer prawdopodobnie zostanie jeszcze raz zmasterowany bo tak sobie wytwórnia zażyczyła. Co do tego kicka narastającego w breakdownie - tam nie ma filtra, jest tylko automatyzacja głośnością. Zwracałem uwagę na to co mówisz przy robieniu tego i myślę, że ten dół jest w dopuszczalnych granicach w tym momencie. A mewy są z youtube :P


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Z3KE - 8.04.2014

Kawałek na poziomie....naprawdę. Cóż...gratulacje i powodzenia!


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Oszir - 8.04.2014

Bardzo dobra produkcja, gdyby nie pewne momenty to pomyślałbym o profesjonalizmie.

Od 1:50 do 2;10 nie podoba mi się to - coś tam nagle się ucina a później po prostu wycisza? :) od 0:24 strona techniczna trochę lepiej wygląda.
Od 3;00 technicznie też bardzo dobrze ale te od 1;50 w ucho mnie kuje :)
Od 4;00 technicznie dobrze ,według mnie tylko te 1;50 do 2;10 :) :) :)

Mimo wszystko gratuluje dobrej produkcji


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Revnotes - 8.04.2014

Bardzo przyjemny numer, moje gratulacje. Ciekawy jestem ile zmieni mastering wydawcy, bo jeśli dobrze zrozumiałem oni będą masterować ponownie?


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - efg1 - 8.04.2014

Już tłumaczę - ta wersja która tu jest zaprezentowana też jest po masteringu, tylko został on zorganizowany we własnym zakresie. Wytwórnia chce zrobić swój. Będą pracować oczywiście na suchym mixie a nie na wersji dostępnej powyżej. Jakie będę efekty, czy lepsze czy gorsze...? Zobaczymy :)


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Revnotes - 9.04.2014

Dokładnie to miałem na myśli.


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Quantum Spark - 11.04.2014

Full pro, co więcej można napisać.
Świetny chilloutowy klimat.


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Faden - 11.04.2014

To mi przypomina sunrise festiwal w Kolobrzegu, a ze jestem znad morza to uwielbiam taki wakacyjny klimat. Z checia go kupie jak bedzie na beatporcie. Bez watpienia jestescie utalentowani. Zycze wystepow dookola swiata.


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - meatBall - 12.04.2014

bardzo przyjemny traczek, znakomicie oddaje plażingowy klimat, brakuje tylko drina z parasolką :D gratulacje !

pozdro :]


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - K0R1N - 12.04.2014

Bardzo przyjemnie. Zayebisty lekki nr na wakacje.


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - FrancescoKationi - 13.04.2014

no polecieliście Panowie, nie ma nic przyjemniejszego niż wakacje, lato, piękna pogoda i dobra muza która uzupełnia i podnosi radość w sercu i właśnie wasz numer spełnia dokładnie te kryteria na pewno zostanie skacony latem w aucie. Pozdro:)


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - Audionysos - 16.04.2014

Świetny kawałek! Szkoda że więcej nie ma takich na forum. Ciężko się do czegoś przyczepić więc nie będę szukał na siłę, tak trzymać ! :)


RE: Aitra & E.F.G. - Dusk Avenue - FL FAN - 16.04.2014

(13.04.2014, 20:16)FrancescoKationi napisał(a): no polecieliście Panowie

No nie do końca "Panowie" bo Aitra to Pani ;)

Często dodawałem słówko "Koleżanko" do moich refleksji na temat jej nagrań aby następni śmiertelnicy, którzy zechcą się w temat zagłębić, nie zbłądzili. Ale tym razem przyznałem jakiś czas temu tylko punkty za ten utwór .... i to nas zgubiło... xD

Widze że zniknął "kotek" w tytule użytkownika Aitry, a jest za to "mam damski nick" < więc podpowiedź jest pod nosem z kim ma się do czynienia ;)


Utworek słuchałem wcześniej, myślę, że jest pięknie i klimatycznie, jak zawsze gdy Aitra zabiera się za tworzenie. Tutaj mamy pracę zespołową w duecie. Rzuca się w uszy świetna technika wykonania i wyczucie rytmu. Energia opływająca słuchacza daje się odczuć w każdej sekundzie, a to za sprawą sprytu aranżacyjnego, który pozwala utrzymać zainteresowanie słuchacza. Widze częste skojarzenia z plażą i wakcjami w komentarzach, czyli Aitra i efg1 potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza, a to duży sukces. Punkty już przyznałem wcześniej, także się nie rozpisuje więcej. Moje gratulacje!